Ім’я: Домінік Перселл

Дата народження: 17 лютого 1970 р. (46 років)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: р. Уолласі, Великобританія

Діяльність: актор

Вага: 100 кг

Зріст: 194 см

Біографія Домініка Перселла

Домінік Перселл — повне ім’я Домінік Хаакон Миртвендт Перселл (також іноді – Перселл і Пурселл) – це один з найбільш брутальних персонажів у світі американського кіно. Він знімається в бойовиках, трилерах, фільмах жахів – саме тому його нерідко називають «залізним хлопцем». У кожній зі своїх стрічок він виконує ролі міцних героїв, але наскільки міцним цей імпозантний мачо залишається в звичайному житті? Відповісти на наведений запитання ми спробуємо сьогодні, розібравшись у тонкощах долі цього, безумовно, цікавого актора.

Дитинство і родина Домініка Перселла

Домінік Хаакон Миртвендт Перселл з’явився на світ 17 лютого 1970 року в місті Уолласі в англійській Мерсісайді. Його сім’я була полинациональной. По батьківській лінії наш сьогоднішній герой є наполовину норвежцем — наполовину ірландцем. Крім того, в крові Домініка тече також американська кров.

Домінік Перселл - один з найбільш брутальних акторів Голлівуду

Незважаючи на той факт, що з’явитися на світ цього «залізного хлопцеві довелося в Англії, все його дитинство пройшло за сотні кілометрів від дому – в австралійському місті Сідней. Тут наш сьогоднішній герой вперше почав серйозно займатися спортом, а також захоплюватися акторським ремеслом. Як зазначається в більшості інформаційних джерел, любов до драматичного мистецтва зародилася в душі нашого сьогоднішнього героя після того, як він ще в підлітковому віці подивився фільм «Platoon», який кардинальним чином змінив його світогляд.

У цей період професія кіноактора стала його головною мрією. Щоб досягти поставленої мети, Домінік Перселл почав відвідувати заняття в Австралійському Театрі для Молодих людей, а потім поступив в Західну Академію Виконавчих Видів Мистецтва. Вельми примітно, що тут його другом і партнером по сцені був інший відомий австралійський актор Х’ю Джекман. Разом вони виступали у кількох молодіжних постановках, однак в якийсь момент їх шляхи розійшлися. Х’ю став стрімко пробиватися в світ австралійського, а потім і американського кінематографа. В кар’єрі нашого сьогоднішнього героя довгий час спостерігався повний штиль.

Легенди завтрашнього дня. Трейлер фільму з Домініка Перселлом Довгий час Домінік Перселл заробляв собі на життя професійним спортом. Він тривалий час займався серфінгом і навіть з’являвся на деяких престижних змаганнях, пов’язаних з даним видом спорту. Крім того, протягом декількох років він працював інструктором з серфінгу, а також підробляв у деяких сіднейських спортивних залах.

Домінік Перселл в кіно, фільмографія

Лише тільки у двадцять шість років наш сьогоднішній герой зумів здобути свою першу роль в австралійському фільмі. Таким став не дуже відомий серіал «Raw FM», який, проте, стала важливою сходинкою у кар’єрі актора. Після виходу на екрани даного телевізійного проекту Домінік обзавівся своїм власним агентом і почав з’являтися в різних австралійських серіалах значно частіше. У 1998-му році він виконав одну з важливих ролей у відомому міні-серіалі «Мобі Дік», а вже через рік взяв участь у зйомках свого першого кінематографічного проекту – маловідомого фільму «Перша дочка».

Крижані солдати — Трейлер фільму з Домініка Перселлом На стику століть за порадою свого агента Перселл переїхав жити в США і, після залагодження всіх еміграційних формальностей, влаштувався в американському штаті Флорида (в районі Лагуна-Біч). З цього дня його акторська кар’єра почала стрімко набирати обертів.

Зоряний шлях актора Домініка Перселла

У період з 2000-го по 2005-й рік наш сьогоднішній герой знявся в декількох фільмах, які зробили його знаменитим. До числа таких варто віднести кінокартини «Місія нездійсненна-2», «Еквілібріум», «Блейд 3: Трійця». В останньому з названих фільмів, до речі сказати, Домінік Перселл самостійно виконав всі трюки. А їх у цій картині було предостатньо.

Крім того, в першій половині 2000-х років англо-австралійський актор виконав ролі в декількох успішних телесеріалах. Так, зокрема, Домінік зіграв головну роль у проекті «Джон Доу», а також вперше з’явився в телесеріалі «Втеча», який на довгі роки став головним фільмом у кар’єрі актора. Популярний телепроект приніс нашому сьогоднішньому герою величезний успіх. Він став справжньою зіркою в США, а також у багатьох інших регіонах світу. Велику популярність серіалу «Втеча» придбав навіть у Східній Європі. А тому славу Домініка Перселла можна, без сумніву, назвати міжнародною.

Актор Домінік Перселл з дружиною, яка народила йому трьох дітей

У серіалі телеканалу FOX актор знімався більше чотирьох років. За цей час він завів дружбу з іншою зіркою проекту — Уэнтуортом Міллером, з яким згодом зіграв у фільмі «Фінальний втеча», який є ідейним продовженням раніше створеного серіалу. Крім того, за ці роки австралійський актор встиг знятися у багатьох інших цікавих кінематографічних стрічках. Так особливу популярність акторові принесли картини «Осквернителі могил», «Первісне зло», «Кривавий струмок». Варто відзначити, що всі ці фільми зняті в жанрі фільму жахів. Продовженням цієї творчої лінії в кар’єрі актора став фільм «Солом’яні пси», який вийшов на екрани в 2011-му році.

Домінік Перселл в даний час

Після цього в кар’єрі Домініка Перселла намітився чіткий крен у бік фільмів в дещо іншому жанрі. В останні роки він часто знімається в бойовиках («Професіонал», «Будинок висхідного сонця»). Яскравим підтвердженням загального правила обіцяє стати і його нова картина – «Напад на Уолл-Стріт». Реліз даної стрічки відбувся в середині 2013-го року. В даний час картина активно транслюється у кінотеатрах усього світу.

Варто також відзначити і ще один новий фільм за участі Домініка Перселла – «Королівство вікінгів 3D». У цьому фільмі також знімалися Наташа Мальті, Джон Фу, Крейг Фэйрбрасс та інші. Нова стрічка вийшла на екрани в липні 2013 року.

Особисте життя Домініка Перселла

Під час навчання в Західній Академії Виконавчих Видів Мистецтва австралійський мачо познайомився з дівчиною на ім’я Ребекка. Незабаром вона стала його дружиною. У цьому шлюбі народилося четверо дітей – Джозеф, Одрі, а також близнюки Лілі Роуз і Огастус.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: