Ім’я: Домінік Джокер

Дата народження: 19 липня 1980 р. (36 років)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: р. Одеса, Українська РСР

Діяльність: співак, продюсер, музикант

Вага: 72 кг

Зріст: 166 см

Біографія Домініка Джокера

Домінік Джокер – відомий російський і український співак. Популярність прийшла до нього після того, як він став випускник «Фабрики Зірок». Джокер не тільки виконавець, він так само є аранжувальником, композитором та продюсером. Кілька разів він знявся в кіно в ролі самого себе.

Дитинство і родина Домініка Джокера

Справжнє ім’я Домініка Джокера – Бреславський Олександр Олександрович. Він з’явився на світ у місті Одеса. У його свідоцтві про народження написано ім’я Алекс. Батьки довго не могли визначитися з ім’ям, тому дали синові ім’я Алекс – щось середнє між Олексій і Олександр.

Мама співака – наполовину іспанка, батько – польський єврей. Одесу Домінік вважає своєю батьківщиною і завжди з особливою теплотою відгукується про цьому своєрідному місті. Вихованням майбутнього співака і композитора займалася мама і вітчим.

Рано прийшла популярність

В середині дев’яностих років Джокер вперше заявив про себе, ставши учасником досить популярного бойз-бенду «2+2». Вперше спробував свої сили в якості композитора він у ті ж роки.

Домінік Джокер став популярним ще до участі в Фабриці

Домініка можна назвати рушійною силою російської r’n’b, і соул-сцени. Починаючи з дев’яностих років цей талановитий музикант «доклав руку» до кількох проектів і груп як в якості композитора і співака, так і в якості продюсера.

Домінік Джокер на «Фабриці Зірок»

Особливою подією в житті Джокер вважає свою участь в проекті «Фабрика Зірок». Можна сказати, що це відправна точка в його творчому шляху. Він став учасником популярного проекту в 2004-му році. Після цього була утворена група «Банда». Домінік був не тільки виконавцем у групі, він так само писав тексти, виконуваних групою пісень.

Ставши учасником «Банди», Джокер отримав можливість співпрацювати з такими відомими виконавцями і групами, як ВІА «Сливки», «Отпетые мошенники», Влад Топалов, співачка Саша і багато інших.

Незабаром «Банда» випустила свій перший альбом. Музика в ньому повністю написана Джокером. Слід зазначити, що за популярністю цей дебютний альбом побив усі рекорди, зробивши «Банду» найпопулярнішим колективом країни.

Домінік Джокер і група Банда

Один з учасників «Банди» загинув в автомобільній катастрофі, після чого група розпалася, і музиканти переключилися на сольні кар’єри. Так само вчинив і Домінік Джокер.

Між тим, переможцями цієї «Фабрики» стали Ірина Дубцова, Стас П’єха і Антон Зацепін.

Початок сольної кар’єри Домініка Джокера

В якості композитора Домінік проявив себе відразу після розпаду групи. Можна сказати, що настав його зоряний час. У цей період часу почалося його тісну співпрацю з багатьма виконавцями першого ешелону. З 2004-го по 2008-ий роки його визнавали лауреатом фестивалю «Пісня року».

У 2007-му році Джокером був реалізований грандіозний проект – він провів величезну роботу над створенням шоу, назва якого «Ти – суперстар». Шоу виходило на екрани протягом усього телевізійного сезону. Рік потому Домінік вирішив зосередитися на сольній кар’єрі.

«Кинутий богом» — так називався перший кліп Джокера, який побачили телеглядачі. Через всього лише рік виконавець випустив свій сольний альбом, що отримав назву «Реальні люди». За десятиліття у Домініка накопичилося чимало матеріалу, тому виникли деякі труднощі при виборі композицій, які повинні були увійти в дебютний альбом. В результаті, виконавець вибрав двадцять на його погляд кращих пісень. Серед них – «Не повернутися», «Бомба біт», «Кинутий богом», «Клубна зона», «Якщо це любов» та інші. Презентація альбому проходила в столичному клубі «Опера».

Домінік Джокер в даний час

У 2011-му році виконавець і композитор взяв участь у проекті «Фабрика Зірок. Повернення». Тоді ж вийшов фільм, де Джокер зіграв самого себе – це «Бій з тінню 3D: Останній раунд». В ролі самого себе він знявся та ж у 2012-му році у фільмі «Без башти» і в 2013-му році в молодіжному серіалі «Універ. Нова общага».

Домінік Джокер знімається в кіно

2012-ий рік став для Домініка дуже успішним. Його пісня «Якщо ти зі мною» потрапила в двадцятку кращих пісень року. Ця соул-балада була відзначена музичною премією «Золотий Грамофон». Наприкінці того ж року шанувальники почули його нову ліричну композицію «Прощай». Вона була написана на відомі вірші Максима Горького. Пізніше російський кліпмейкер Ірина Миронова зняла кліп до цієї пісні, який, по суті, є міні-фільмом про зраду, дружбу і кохання, де Джокер знявся як драматичний актор.

Відео до пісні «Прощай» відкрило 2013-ий рік, саме тоді пройшла прем’єра цього кліпу. У 2013-му і 2014 роках у співака вийшли такі сингли, як «Прості речі», «Дихаю тобою», «Лише небо знає». Шанувальники Джокера побачили нові кліпи.

Особисте життя Домініка Джокера

Домінік дуже рідко розповідає про себе. Він намагається по можливості обходити подібні питання. В людях співак цінує вірність принципам, любові, ідеалам.

Його музичні уподобання — ритм-енд-блюз і хіп-хоп. Джокер став засновником своєї звукозаписної компанії. Її назва – «J. O. B. Recording».

Відомо, що популярний виконавець одружений. Ім’я його дружини – Альбіна. В сім’ї ростуть двоє синів. У них досить незвичайні імена – Маркус і Мартін.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: