Ім’я: Дмитро Варшавський

Дата народження: 4 червня 1989 р. (27 років)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: р. Озеры, Московська обл.

Діяльність: актор

Вага: 75 кг

Зріст: 183 см

Біографія Дмитра Варшавського

Дитинство актора Дмитра Варшавського

Дмитро Варшавський народився в маленькому містечку Озеры в Підмосков’ї. У ранньому дитинстві йому подобалося бути артистом», також хлопчик займався спортом. Останнє стало «сімейною» рисою, так як Дмитра професійний боксер. В спортивну секцію майбутній артист потрапив у вісім років.

Хлопчик займався Боксом протягом трьох років. Там, під керівництвом професіоналів він вивчав борцівські прийоми. Сьогодні Дмитро Варшавський розповідає, що бокс зіграв важливу роль в його житті, так як бойові мистецтва можна застосовувати не тільки поза екрану, але і в професійній діяльності.

Актор Дмитро Варшавський зараз відомий по роботі в серіалах

Але спорт не став єдиним захопленням Дмитра – пізніше він почав займатися музикою і став грати на фортепіано. Свої вміння він із задоволенням демонстрував на шкільних заходах. У 2006 році Дмитро отримав атестат про закінчення школи, після чого вирішив переїхати в Москву і підкорити сцени столичних театрів.

Перші фільми Дмитра Варшавського і ролі в театрі

Вступивши на акторський факультет РАТІ (ГИТИС), Дмитро потрапив на навчання до Сергія Голомазову. Вже в той час на театральній сцені він перевтілився в полковника Болботуна, Федьку Каторжної, капітана Студзинского. Перша кінороль також трапилася дуже скоро.

У 2008 році юний актор знявся в своєму першому фільмі – «Любовь.Ru». Роль була епізодичною, але завдяки саме цьому маленькому кадру Дмитро отримав багато серйозних пропозицій в галузі кіноіндустрії. Під час навчання в інституті Варшавський знявся і в детективному серіалі «Слід». Ця роль стала особливо помітною.

У 2010 році Варшавський закінчив навчання в Гітісі, після чого відразу був зарахований в акторський склад Театру на Малій Бронній в Москві.

Таємниці інституту благородних дівиць — трейлер серіалу з Дмитром Варшавським На сцені глядачі побачили його в ролі Принца Каспіана, вовка, Уховертова. За участю Дмитра були поставлені відомі вистави, включаючи «Наша людина в Гавані», «Плутни Скапена». Навіть незначні ролі зробили Дмитра справжньою зіркою не тільки на театральній сцені, але і в кіно. Дмитро Варшавський – зірка сучасного кіно

Після маленьких ролей у театрі, Дмитру посміхнулася удача: він знявся у багатосерійної мелодрами «Кровинушка». Глядачі полюбили Михайла В’яземського-молодшого, який не помічає все, що відбувається навколо, п’є віскі, гуляє до ночі.

Режисер серіалу наполягав, щоб Дмитро будь-якими способами влився в екранний образ, навіть якщо для цього знадобиться випити трохи алкоголю. До того ж, герой Варшавського не знає, який дівчині віддати перевагу, з-за чого вплутується в численні любовні інтриги. Ось такий, далекий від ідеалу, герой надовго запам’ятався розбірливою публіці.

Зйомки серіалу проходили в Одесі. Там Варшавського люди дізнавалися на вулицях, зупиняли і брали автографи. Як раз в той момент Дмитро відчув себе справжньою зіркою кіно. Атмосфера міста сприяла тому, що весь акторський склад проводить вечори на березі моря, після чого з прекрасним настроєм тривали зйомки серіалу.

Кровинка — трейлер серіалу з Дмитром Варшавським Дмитра Варшавського також можна побачити в інших серіалах: «Таємниці інституту благородних дівиць», «Погана кров». У першому серіалі він грає поручика Орлова, який ніколи не кине в біді. Він бореться за справедливість, що в кінцевому підсумку приносить йому неймовірну популярність.

На думку актора, перевтілення відіграє важливу роль не тільки в професійній діяльності, але і в реальному житті. «Під маскою актора часто ховається тонка творча натура», — каже Дмитро. В одному інтерв’ю актор заявив, що його професія зобов’язує володіти універсальними навичками, які допомагають насичене передати всі свої переживання глядачам.

Дмитро вважає, що в професійній діяльності актор повинен забути про проблеми і труднощі, які виникли будинку, адже на сцені людина живе іншим життям, де вимагається стриманість і вміння володіти своїми емоціями.

Дмитро Варшавський в даний час

В даний час актор знімається в багатьох серіалах, включаючи багатосерійний фільм «Непереможена», де грає головну роль. Там же знімається Ада Роговцева, Кирило Сафонов, Олександра Урсуляк, Володимир Стержаков та ін. Для підтримки спортивної форми актор ходить в спортзал, бігає вранці. Не залишив і Дмитро заняття боксом. Зараз він освоює нові бойові мистецтва.

Актор Дмитро Варшавський поки не одружився

Крім цього, він продовжує займатися музикою, особливо електронної, записує авторські пісні. Дмитро Варшавський також володіє битбоксом, що допомагає йому відтворювати звучання музичних інструментів, використовуючи сучасні способи електроніки, що виділяє його серед інших колег.

Особисте життя і захоплення Дмитра Варшавського Про професійної діяльності Варшавського відомо все, але про особисте життя – практично нічого. Одного разу Дмитро зробив пропозицію коханій вийти за нього заміж, але в кінцевому підсумку до шлюбу справа не дійшла.

Актор, як завжди, поїхав на зйомки, після чого розійшовся з дівчиною. На думку Варшавського, весільна церемонія не займає важливе місце в створенні сімейного союзу, хоча Дмитро частенько буває на подібних заходах у своїх друзів і близьких.

В даний час Варшавський зустрічається з актрисою з свого театру, ім’я якої поки залишається в таємниці. Актор не замислюється про одруження, повністю присвячує себе роботі.

Варшавський підтримує дружні стосунки з відомим актором вітчизняних кінострічок Павлом Прилучным.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: