Ім’я: Дмитро Ульянов

Дата народження: 26 жовтня 1972 р. (44 роки)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: Москва

Діяльність: актор

Вага: 87 кг

Зріст: 185 см

Біографія Дмитра Ульянова

Дмитро Ульянов – це талановитий російський актор, прекрасно зарекомендував себе в самих різних галузях. Сьогодні він однаково добре відомий шанувальникам театру, а також тим глядачам, для кого ближче і зрозуміліше просте російське кіно. Діапазон його ролей неймовірно великий.

Він знімається у телевізійних серіалах і повнометражних стрічках; у фільмах про любов і військових драмах. Саме ця багатогранність і робить особистість нашого сьогоднішнього героя настільки цікавою і такою, що запам’ятовується. Про нього приємно говорити. А тому сьогодні ми вирішили присвятити кілька рядків саме цього чудового актора. Чим примітні його ранні роки? Як розвивалася його акторська доля? Про це читай далі.

Ранні роки, дитинство та родина Дмитра Ульянова

Майбутній відомий актор з’явився на світ у місті Москва 26 жовтня 1972 року. Його сім’я мало чим відрізнялася від багатьох інших радянських сімей. Мама працювала вчителем математики, а батько все своє життя працював в якості авиаинженера. Інші родичі Дмитра Ульянова були також далекі від театрального середовища, так і світу творчості в цілому.

Актор Дмитро Ульянов в юності працював бібліотекарем

На самому початку не дуже цікавився мистецтвом і наш сьогоднішній герой. У ранньому віці він займався дзюдо, однак, врешті-решт, залишив спорт із-за сильних головних болів. У школі він вчився досить посередньо. У Дмитра практично не було улюблених предметів, а тому до всіх навчальних дисциплін він ставився однаково безладно.

Якихось вагомих планів на майбутнє у Ульянова також практично не було. Закінчивши школу в шістнадцять років, вступати куди-небудь він навідріз відмовився. Щоб син був при ділі, через деякий час мама Дмитра влаштувала його бібліотекарем в медучилищі, в якому в той період працювала сама. Однак монотонне життя тихої і порожній бібліотеки дуже скоро набридла нашому сьогоднішньому герою, а тому вже через рік він почав думати про надходження у вищий навчальний заклад.

Вибираючи серед багатьох Вузів Москви, Дмитро вирішив зупинитися на театральному училищі імені Щукіна. Вивчивши уривок з «Майстра і Маргарити», він відправився на прослуховування і навіть дійшов до останнього туру іспитів. Але в кінцевому підсумку, звична розхлябаність знову дала про себе знати. Вирішивши, що заповітна студентська скоринка у нього вже в кишені, до фінального етапу відбору Ульянов готуватися не став, а тому на іспитах з тріском провалився.

Даний епізод сильно зачепив нашого сьогоднішнього героя і змусив його серйозніше подивитися на речі. Цілий рік він методично готувався до вступу, займаючись в коледжі мистецтв. В ніч перед іспитом він на зубок вивчив всі необхідні уривки, а тому в цей раз прослуховування пройшло більш вдало. Його прийняли в Школу-студію МХАТ на курс А. Леонтьєва. Але в цей момент його характер знову дав про себе знати.

Актор Дмитро Ульянов - кадр з фільму

Провчившись два роки, наш сьогоднішній герой порушив заборону на участь у зйомках, з’явившись у телевізійній передачі «Не позіхай!». За цей актор був відрахований і лише в останній момент зумів перевестися в Щукінське училище. Згодом Дмитро Ульянов зізнається, що саме тут він почав вперше по-справжньому відчувати себе актором.

Що ж, що не робиться, все на краще!

Зоряний шлях актора Дмитра Ульянова, фільмографія

Закінчивши ВУЗ, в 1998-му році наш сьогоднішній герой успішно поступив на роботу в трупу Театру імені Вахтангова. На місцевій сцені він виконав безліч яскравих ролей. Серед таких варто виділити постановки «Отелло», «Сірано де Бержерак», «Король-олень», «Принцеса Турандот», «Ревізор» і багато інших.

Яскраві роботи на театральній сцені дозволили акторові стати своїм в акторській трупі, а також легко заслужити повагу колег і режисерів.

У 1998-му році (за іншими даними у 1999-му) наш сьогоднішній герой почав зніматися в кіно. Дебютною роботою актора стала роль в картині «Блазень», слідом за якою послідували багато інших маловідомий фільми. На ранньому етапі своєї кінокар’єри Дмитро знімався багато, проте більшість його робіт залишали бажати кращого.

Справжній прорив у творчій долі актора стався лише в 2004-му році, коли він був затверджений на одну з головних ролей у відомому військовому фільмі «72 метри». Прекрасно виконавши роль капітана-лейтенанта Івана Муравйова, Ульянов одразу звернув на себе увагу глядачів і режисерів. Після цього яскраві ролі почали з’являтися в його фільмографії одна за одною. Мелодрама «Богиня: як я полюбила» Ренати Литвинової, бойовик «Зсув», а також історичні стрічки «Загибель імперії», «1612» Микита Міхалков, «Мала Москва» і багато інших. Кожна з цих картин стала важливою віхою у долі кіноактора. Він багато знімався в серіалах і часто з’являвся в кіно. І саме ця багатогранність і стала головною рисою всієї кар’єри актора.

Дмитро Ульянов сьогодні

В даний час його основним місцем роботи є телебачення. В останні роки він знімається переважно в російських і українських проектах. До числа найбільш примітних телевізійних робіт актора варто віднести картини «Острів непотрібних людей», «Звіробій» (1, 2), «Доярка з Хацепетовки. Виклик долі» і деякі інші.

В останні роки стало відомо, що талановитий московський актор готується до нових телевізійних проектів.

Особисте життя Дмитра Ульянова

Дмитро Ульянов з дружиною і сином

Граючи позитивних героїв на екрані, наш сьогоднішній герой залишається не менш позитивною людиною і в реальному житті. Ось вже багато років він складається в шлюбі з жінкою на ім’я Юлія. Разом вони виховують сина Бориса (2004 р.). І здаються абсолютно щасливими.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: