Ім’я: Дмитро Сорокін Люсек

Дата народження: 18 липня 1980 р. (36 років)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: Рассказово, Тамбовська обл.

Діяльність: шоумен, музикант

Вага: 73 кг

Зріст: 183 см

Біографія Дмитра «Люська» Сорокіна

Сьогодні Дмитро «Люсек» Сорокін відомий переважно завдяки своїм виступам на сцені проекту «Comedy club». Його жартівливі пісні виспівує вся країна, стежать за його виступами сотні і тисячі глядачів. Однак, незважаючи на свою популярність, Дмитро залишається досить закритою людиною. Про його життя і творчість відомо дуже мало. І, деколи, дивлячись на харизматичного хлопця з гітарою, можна подумати, що він виник з нізвідки. Але це, безумовно, не так.

Заповнюючи прогалину, сьогодні ми постараємося простежити життєвий і творчий шлях шоумена до великої сцени. Залишайтеся з нами. Буде цікаво.

Дмитро «Люсек» Сорокін почав кар'єру в КВН

Початок Кар’єри Дмитра Сорокіна

Майбутній відомий шоумен з’явився на світ в провінційному містечку Рассказово, недалеко від Тамбова. Зазначивши у сина схильність до різного роду музичних інструментів, батьки ще в ранньому віці віддали його в музичну школу. Тут Сорокін осягав ази гри на баяні. Однак справжньою його пристрастю завжди залишалася гітара. Якимось чином роздобувши заповітний інструмент, музикант сам навчився грати на гітарі. Згодом Дмитро і його шестиструнна «подруга» стали майже нерозлучні.

Закінчивши школу №2 міста Рассказово, Дмитро відправився в Тамбов, де вступив до місцевого університету на факультет культурології. У якомусь роді саме цей крок визначив всю його подальшу кар’єру. Хоча, як відомо, сьогодні шоумен досить далекий від класичної культурології.

Дмитро Сорокін у КВК

Будучи студентом Тамбовського університету, Дмитро вперше почав захоплюватися КВН-ом. Виступаючи у складі місцевої команди «Тапкины діти», він вперше почав складати короткі музичні замальовки, переробляючи відомі пісні на новий лад. Його виступів супроводжував успіх, проте справжньої популярності не могло бути й мови. Вся справа в тому, що великих спонсорів «Тапкины діти» не мали, а тому на різних фестивалях Клубу Веселих і Кмітливих майже не з’являлися. Через відсутність належного фінансування проект дуже швидко розпався. Але сам Дмитро Сорокін залишився «у справі».

Кумедного хлопця з гітарою помітили менеджери московської команди «Незолотая молодь» і запросили його виступати разом з новим проектом. Недовго думаючи, Сорокін влився в ряди колективу з російської столиці і став роз’їжджати по країні, беручи участь в КВН-івських фестивалях та інших концертах команди.

Саме в цей період відбулася його зустріч з двома іншими майбутніми резидентами Comedy Club Moscow» — Гаріком Харламовим і Тимуром Батрутдиновым.

Правда О_Дмитрий ЛЮСЕК Сорокін Дмитро Сорокін виступав разом з КВН-івської командою протягом двох років (2003-2004). За цей період колектив домігся деяких успіхів, однак великої слави не здобув і досить скоро припинив своє існування.

Дмитро Люсек Сорокін в «Comedy Club Moscow»

Перші виступи на відомій московській сцені оглушливого успіху не мали. Однак незабаром коротенькі музичні замальовки стали візитною карткою артиста. Дмитро Сорокін поступово почав ставати своїм на сцені «Comedy Club Moscow». Сценічне прізвисько «Люсек» стало популярним у всіх куточках Росії.

Вельми примітно, що, за словами самого музиканта, дане ім’я дісталося йому у спадок від старшого брата. Саме його коли-то все в Рассказово називали «Люсек». Причиною тому стала популярна в ті часи пісня Олега Газманова «Люсі», яку він дуже любив наспівувати. Таким чином, прізвисько мав старшому братові музиканта, а згодом стало частиною сценічного імені самого Дмитра Сорокіна. Повертаючись до теми виступів на сцені Comedy, відзначимо, що спочатку музикант виступав переважно з сольними номерами. Однак згодом на знаменитій сцені Клубу «Люсек» став з’являтися в компанії Зураба Матуа і Андрія Аверіна.

Дмитро Люсек Сорокін Свою подальшу кар’єру Дмитро також пов’язує з музикою. Однак, за запевненнями друзів, це будуть вже зовсім не ті комічні пісеньки, які так полюбилися глядачам. Відомий шоумен збирається пов’язати свою подальшу кар’єру з серйозною музикою. Що з цього вийде – побачимо найближчим часом.

Особисте життя Дмитра Сорокіна

Ще однією цікавою сторінкою в житті відомого шоумена є його особисте життя. На тлі інших резидентів Comedy Club, часто афиширующих свої гучні романи, Дмитро «Люсек» Сорокін завжди здавався досить закритою особливою. Свого часу в пресі ходили численні чутки на цей рахунок. Однак незабаром з’ясувалося, що смішний хлопець з гітарою вже давно одружений.

Зі своєю дружиною Наталією шоумен познайомився досить банально – під час прогулянки в парку. Дмитро прогулювався з одним вздовж одній з алей, а його майбутня обраниця відпочивала тут же разом з подругою. Після недовгої розмови в парку відбулася низка побачень. Двоє молодих людей закохалися один в одного і прийняли рішення жити разом. Вельми примітно, що перевіряли свої почуття Діма і Наташа досить довго – цілих сім років. Тільки після того як в цивільному шлюбі з’явилася їхня донька Поліна, закохані прийняли рішення узаконити свої стосунки.

Дмитро «Люсек» Сорокін з дружиною

У 2011 році в сім’ї Сорокіних знову сталося поповнення – цього разу у вигляді сина Арсенія. В даний час вся сім’я шоумена живе в Тамбові. Подібне рішення подружжя пояснюють тим, що вони не хочуть віддавати своїх малюків на виховання чужим няням, коли у них в рідному місті є свої люблячі бабусі. В даний час діти бачать батька переважно по телевізору (особливо пристрасної фанаткою його творчості є дочка Поліна). Однак після виступів Дмитро завжди поспішає назад до сім’ї. Сьогодні шоумен живе поперемінно в двох містах – Москві і Тамбові.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: