Ім’я: Дмитро Шумков

Дата народження: 23 січня 1972 р.

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: р. Сарапул, Удмуртська республіка

Дата смерті: 5 грудня 2015 р. (43 роки)

Діяльність: юрист, инвестр

Вага: 82 кг

Зріст: 180 см

Біографія Дмитра Шумкова

Дмитро Володимирович Шумков – юрист і інвестор, який вкладає кошти у високі технології та девелоперські проекти, що активно займається благодійністю. У 2012 році за внесок у розвиток суспільства йому присуджена найвища в країні професійна премія «Юрист року».

Дитинство і юність Дмитра Шумкова

З’явився на світ Дмитро 23 січня 1972 року в удмуртській місті Сарапул, розташованому на березі річки Ками в 60 кілометрах від столичного Іжевська. Після закінчення школи він вибрав законотворчу шлях, вступивши в Російську академію народного господарства і держслужби при Президенті РФ.

Дмитро Шумков

Трудова діяльність Шумкова почалася в 1992 році зі служби в централізованій системі установ Прокуратури РФ.

Кар’єра і юридична практика Дмитра Шумкова

Дмитро Шумков відомий безліччю теоретичних пошуків, які досліджують принципи, тенденції, закономірності розвитку процесів і явищ у сфері юриспруденції.

На його рахунку більше ста публікацій з різних фундаментальних правових аспектів, включаючи монографію, написану спільно з проректором Спбду Джангиром Аббасовичем Керімовим, «Основи вчення про право і державі», роботи «Система органів виконавчої влади та виконавчих органів місцевого самоврядування в республіках – суб’єктах РФ» і багатьох інших.

Шумков Дмитро Володимирович

У 27 років він створив юридичну фірму «Правоком», що спеціалізується на юридичних питаннях, що виникають в процесі діяльності підприємств по видобутку паливно-енергетичних ресурсів, пішов з держслужби на викладацьку роботу в РАНХиГС і отримав вчений ступінь кандидата юридичних наук.

У 30 років Шумков вже захистив докторську дисертацію (при сприянні свого наукового консультанта Керімова).

У 2005-му «Правоком» у співдружності з «Юракадемией: Кутафін і партнери» об’єдналися в «Юридичну групу, в якій Шумков став головою комітету партнерів. Дана організація була першою вітчизняною компанією по супроводу угод у сфері дії права зовнішньоторговельних урядових договорів. Зокрема, «Юридична група» займалася проблемами прийняття фінансових рішень про взаємодію держави з впливовими закордонними підприємствами, доцільності розміщення в обіг цінних паперів РФ на торгах фондових бірж, кредитоспроможності, фінансової стійкості, репутації споживачів фінансових послуг та іншим.

Дмитро Шумков і Володимир Путін

У 2006-му Шумков у партнерстві з академіком Олегом Емельяновичем с. кутафіним брав участь у вирішенні найважливіших для суспільства проблем. Так вони ініціювали організацію Центрів надання безкоштовних послуг з питань права. Десят років тому в РФ работло близько 760 подібних установ.

З 2011 по 2015 рік вони надали безкоштовну правову допомогу більш ніж четырестам тисячам звернулися росіянам. Крім цього, Дмитро Володимирович на кошти своєї Благодійної організації профінансував спорудження і обладнання двох Ситуаційних юрцентров в МДУ і МГЮА, що носить з 2009 року ім’я пішов з життя президента РАН Кутафіна. Дані установи покликані сприяти активній громадській позиції юридичної спільноти, залучення професорсько-викладацького складу та студентства до обговорення прийнятих у країні законодавчих актів з метою розвитку вітчизняного права. Шумков також став ініціатором створення підрозділів вивчення правознавства РФ і за кордоном.

Інвестиції Дмитра Шумкова

Багатогранна діяльність Шумкова включала також заняття різними інвестиційними проектами. Він був одним з власників столичного СК «Олімпійський» і норильського родовища «Російська платина». Він вкладав кошти в перспективні розробки і передові технології. Як інвестор був володарем частки акцій, що дозволяє накладати вето на будь-які рішення ради директорів, в найбільшою в країні структурі обміну IP-трафіком «Московський Internet eXchange». MSK-IX об’єднує близько шести сотень представників IP-спільноти і полягає в об’єднанні Euro-IX.

Інвестор Дмитро Шумков

Дмитро Володимирович – володар такої ж частки акцій мережі передачі інформації (CDN), що включає систему розподілених серверів. Серед п’яти сотень її користувачів більшість вітчизняних мас-медіа, інтернет-магазини, відео — та рекламні ресурси.

У сферу інтересів Шумкова входить також робота, пов’язана з нерухомим майном. В рамках будівництва паркової зони «Заряддя» він займався проектом перебудови будівель в південній ділянці Китайгородської стіни. Дмитро Володимирович придбав у міста ряд будівель на Варварке і в Китайгородском проїзді, які планує реконструювати. В рамках даного проекту він має намір також створити серію музейних експозицій в рамках чинного культурного центру «Стіна» і побудувати готельний комплекс з сучасним медіа-центром. Правознавець обіймав професорську посаду в Російській академії народного господарства і державної служби при Президенті Російської Федерації. Одночасно він був науковим консультантом підрозділу в структурі Московської державної юридичної академії, Інституту енергетичного права, головою профільної комісії Асоціації правників РФ, членом Президії цієї громадської установи, а також учасником наукового та консультативного органу при Генпрокуратурі.

У 2012-му Дмитро Володимирович став керівником «Центру правових ініціатив», організованого на базі передових вітчизняних наукових і освітніх структур, включаючи МГУ, СПбГУ, МГЮА, УрГЮА. Він займався підготовкою і систематизацією конструктивних зауважень громадськості щодо вдосконалення цивільно-правових відносин і в цілому Цивільного кодексу РФ. Найбільш корисні і розумні з них щомісяця надаються на розгляд главі держави.

Також Дмитро займався наданням безоплатної допомоги нужденним. Він створив Благодійний фонд, який оплатив покупку передового оснащення Ситуаційні центри МДУ і МГЮА. Організація надавала безкорисливу допомогу молоді в науковій, освітній, спортивній сфері, засновуючи грошові призи переможцям змагань, спонсоруючи культурні заходи, дослідницькі проекти та академічні конференції.

Смерть Дмитра Шумкова

5 грудня 2015 року тіло Дмитра було знайдено в офісі «Москва-сіті». Згідно з офіційною версією, він покінчив з собою.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: