Ім’я: Дмитро Щербина

Дата народження: 1 жовтня 1968 р. (48 років)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: р. Баку, Азербайджанська РСР

Діяльність: актор театру, кіно і телебачення

Вага: 85 кг

Зріст: 182 см

Біографія Дмитра Щербини

Дмитро Щербина – це актор, у долі якого було безліч чудових фільмів. Його екранні роботи заслуговують поваги. Однак особистість нашого сьогоднішнього героя примітна не тільки цим. У його житті було багато цікавих епізодів, несподіваних поворотів і дивних подарунків долі. Саме тому біографія цього актора, напевно, знайде свого читача.

Дитинство та родина Дмитра Щербини

Дмитро Петрович Щербина з’явився на світ 1 жовтня 1968 року в столиці Азербайджану — місті Баку. Незважаючи на це, його прізвище нерідко можна зустріти в різних дореволюційних реєстрах московського дворянства. Даний факт пояснюється тим, що його батьки ставилися до російського козацтва і після революції були розкуркулені. Саме тому, як говорить сам актор, їх згодом часто кидало по різних містах. Так, зокрема, своє дитинство Дмитро Щербина провів в Баку, а юність вже в Мінську. Тут, столиці радянської Білорусії, майбутній актор вперше почав серйозно захоплюватися театральним мистецтвом. Він часто виступав у полулюбительских виставах, а також регулярно відвідував вистави кращих мінських театрів.

Актор Дмитро Щербина відомий не тільки фільмами, але й по роботі в театрі

Після закінчення загальноосвітньої школи Дмитро Щербина переїхав до Москви, де незабаром поступив в Школу-студію МХАТ. У цьому місці він почав займатися під керівництвом відомого артиста Авангарду Леонтьєва. Саме він значною мірою вплинув на творчий стиль нашого сьогоднішнього героя, а також дуже сильно допоміг йому на етапі становлення його акторської кар’єри.

Крім того, важливу роль у долі нашого сьогоднішнього героя зіграв також Олег Табаков. Саме він запримітив талановитого студента п’ятого курсу і запросив його грати в одній з постановок свого театру. З наданим йому шансом молодий хлопець впорався чудово. З цього моменту почалося довге плідне співробітництво між Дмитром Щербиною та театром-студією Олега Табакова.

Кар’єра актора Дмитра Щербини і театр

Зніматися в кіно наш сьогоднішній герой розпочав у 1992-му році, за рік до закінчення навчання у Мхаті. Першою кінематографічною роллю Дмитра стала роль десантника Андрія Вавілова у кінострічці «Три дні поза законом». Зігравши в цьому фільмі головного героя, талановитий актор заслужив безліч хвалебних відгуків з боку визнаних діячів кіно.

У 1992-му році Дмитро Щербина знявся ще в одному фільмі – «Алмази шаха» — однак після цього в його кінокар’єрі настала перерва. Він часто грав на сцені театру Табакова, а також готувався до дипломних іспитів Мхату. Крім того, у 1993-му році наш сьогоднішній герой став лауреатом Всеросійського конкурсу читців імені Яхонтова.

Дмитро Щербина і папуга не зійшлися характерами Після трьох років, проведених в театрі Олега Табакова, Дмитро Щербина вирішив щось змінити в своїй кар’єрі і вже в 1995-му році перейшов в Театр імені Моссовета. На місцевій сцені талановитий актор зіграв безліч найрізноманітніших ролей. Крім того, через деякий час наш сьогоднішній герой став також брати участь у спектаклях Міжнародної Конфедерації театральних союзів. Чергувати виступи на цих двох сценах акторові доводилося згодом ще кілька років. Але можна сказати, що такий розклад речей був йому в тягар? Звичайно, немає. Адже глядачі завжди приймали на ура всі роботи неординарного актора.

Фільмографія Дмитра Щербини

Незабаром до двом театрам додалося ще й кіно. Повернутися у світ кінематографа Дмитро Щербина зміг вже в 1995-му році. У другій половині дев’яностих актор знявся у фільмах «Панночка-селянка» і «Біг від смерті». За останню з названих стрічок талановитий актор отримав престижну премію міжнародного фестивалю «Золотий Витязь-97» в номінації «Краща головна чоловіча роль».

Зірки Джеймса Кока. Дмитро Щербина В двотисячні роки Дмитро Щербина почав зніматися в кіно помітно частіше. За десять років на екрани вийшло дев’ятнадцять нових фільмів за участю нашого сьогоднішнього героя. Найбільш відомими серед них стали картини «Адмірал», «Увага, говорить Москва», «Фартовий». Крім того, дуже популярні серед глядачів стали російські телесеріали «Дві долі» (1,2,3), «Єрмолови», «Стилет», «Бальзаківський вік, або всі мужики сво…». В останній картині знімалися Юлія Меньшова, Аліка Смєхова, Лада Денс і Жанна Еппле. У кожному з названих телепроектів Дмитро Щербина виконав провідні ролі.

Серед інших робіт актора, зіграних у 2000-ому році, виділяються ролі Валерія Чкалова у фільмі «Сталін. Live», а також роль Анатолія Мариенгофа в серіалі «Єсенін». Дані акторські роботи хоч і не відрізнялися своєю величиною, проте були досить глибокими і яскравими.

Дмитро Щербина в даний час

На початку двохтисячних років кілька по-справжньому цікавих акторських робіт було зіграно Дмитром Щербиною і на театральній сцені. Тривалий час актор співпрацював з англійським режисером Декланом Доннелланом. Цей творчий союз, зав’язавшийся ще в дев’яності роки, подарував московським глядачам відразу кілька чудових постановок.

Ольга Павловець - дружина актора Дмитра Щербини

В останні роки Дмитро Щербина, як і раніше грає в театрі та знімається у кіно. Він зіграв білогвардійського офіцера у фільмі «Страсті за Чапаю», а також відзначився у фільмах «Квиток на двох», «Червоні гори». В даний час актор знімається в новому фільмі – «Піти, щоб повернутися». Дана стрічка повинна бути представлена глядачам вже в 2014-му році.

Особисте життя Дмитра Щербини

Дмитро Щербина, як і багато інших акторів, у багатьох своїх інтерв’ю відмовляється розкривати подробиці свого особистого життя. Відомо лише те, що він одружений на актрисі Ользі Павловець. Але всі інші подробиці їх сімейних відносин залишаються таємницею для всіх.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: