Ім’я: Дмитро Шевченко

Дата народження: 17 червня 1964 р. (52 роки)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: р. Одеса, Українська РСР

Діяльність: актор

Вага: 70 кг

Зріст: 176 см

Біографія Дмитра Шевченка

Дмитро Шевченко – це популярний український актор, відмінний відомий не тільки глядачам України, але і цінителям кінематографа в інших країнах СНД. Його ролі талановиті й багатогранні, а тому наша сьогоднішня розповідь напевно здасться цікавим дуже багатьом читачам. Адже Дмитро Шевченко – це актор, який вже дуже давно встиг придбати безліч персональних шанувальників. Наша сьогоднішня біографічна стаття, присвячена життю і творчості популярного актора, написана спеціально для них.

Ранні роки, дитинство і родина

Наш сьогоднішній герой з’явився на світ теплою і сонячною Одесі. Саме тут пройшло дитинство майбутнього актора. Саме в цьому місті він вперше почав мріяти про кар’єру у великому кіно. Однак, як це часто буває, батьки та родичі не підтримали Дмитра в цьому прагненні. Акторська професія здавалася їм чимось на зразок цікавого хобі. Але всерйоз її практично ніхто не сприймав. В даному контексті варто зазначити, що майже всі родичі нашого сьогоднішнього героя працювали економістами. Саме тому точні і зрозумілі професії завжди здавалися їм чимось значно більш цінним.

Актор Дмитро Шевченко популярний не тільки завдяки серіалам

Займатися в шкільному гуртку драматичної самодіяльності Дмитру Шевченка ніхто не забороняв. Однак, незважаючи на це, батьки все-таки наполягли на тому, щоб після закінчення середньої школи їхній син вибрав для себе більш «грошову» професію.

Саме так в 1981-му році майбутній актор опинився в Одеському політехнічному університеті. На інженерно-економічному факультеті даного Вузу наш сьогоднішній герой провчився кілька років, однак мрія про театральній кар’єрі все ніяк не полишала молодого хлопця.

Можливо саме це тонке розуміння того, що він створений для чогось принципово іншого і штовхнуло одного актора на відчайдушний крок. Залишивши рідне місто, в 1986-му році він ненадовго приїхав до Ленінграда і практично відразу ж відправився на вступні іспити державного інституту театру, музики і кінематографії. Прослуховування виявилося вдалим, і вже зовсім скоро наш сьогоднішній герой виявився зарахований на перший курс престижного театрального Вузу. Вельми примітно, що в цей момент Дмитро Шевченко ще був студентом одеського політеху. Диплом про закінчення свого колишнього інституту Дмитро забрав тільки через кілька тижнів.

Актор Дмитро Шевченко встиг повчитися в політесі

Зоряний шлях Дмитра Шевченка, фільмографія і кар’єра в театрі

Ще під час навчання в ленінградському театральному Вузі наш сьогоднішній герой почав грати свої перші ролі. У 1989-му році він знявся в картині «Двадцять хвилин з ангелом», а паралельно з цим почав виступати на сцені Александрінського театру. Після закінчення Лгитмік Дмитро Шевченко остаточно став одним з постійних акторів місцевої сцени. В період з 1988-го по 1992-й талановитий уродженець Одеси прийняв участь у постановці п’яти різних вистав, що з успіхом ставилися в Александринському театрі. Паралельно з цим наш сьогоднішній герой продовжував зніматися в кіно. В 1992-м і 1993-му роках він знявся в двох фільмах, які, однак, не принесли йому великого успіху.

Щоб зробити новий крок у своїй кар’єрі наш сьогоднішній герой переїхав до Москви, де дуже скоро уклав вигідний контракт з одним із тамтешніх акторських агентств. З їх допомогою він зумів отримати прибуткові контракти на зйомку в декількох рекламних роликах, які в свою чергу забезпечили його новою роботою в кіно. Такими фільмами стали стрічки «Му-Му» і серіал «День народження Буржуя».

Переїзд до Москви став новим етапом у кар'єрі актора Дмитра Шевченка

Останній з названих фільмів виявився особливо вдалим, і вже зовсім скоро Дмитро Шевченко став регулярно з’являтися в різних російських і українських телепроектах. До числа найбільш вдалих робіт актора варто віднести такі серіали як «Директорія смерті», «Марш Турецького», «Особливий випадок», «Бідна Настя», «День народження Буржуя 2» і деякі інші. Крім того, в якості епізодичного персонажа наш сьогоднішній герой з’являвся також і в багатьох інших телесеріалах, перераховувати які зараз не має ніякого сенсу. З ним працювали такі актори, як Олена Корікова, Катерина Клімова, Олександр Домогаров та інші.

Слідом за «періодом серіалів» настав час великого кіно. Найбільш відомими кінематографічними роботами актора стали фільми «Маша», «Бій з тінню 1,2,3», «Казароза», «Зв’язок» і багато інших. Вельми примітно, що за свою довгу кар’єру Дмитро встиг знятися в двох американських і одному польському фільмі.

В останні роки Дмитро Шевченко органічно поєднує ролі в кіно з ролями в телевізійних проектах. Крім того, нерідко одеського актора можна побачити на сцені московських театрів в рамках тих або інших постановок.

Важливим пунктом у творчій біографії актора є також робота на українському каналі 1+1, в рамках якого наш сьогоднішній герой веде передачу «Медовий місяць» (проект присвячений темі кохання, стосунків, довіри тощо). На цій передачі його співведучою є справжня зірка українського телебачення Сніжана Єгорова.

Особисте життя Дмитра Шевченка

В одному зі своїх інтерв’ю Дмитро Шевченко заявив, що є переконаним холостяком і не шкодує про те, що досі не одружений. Щось більш конкретне про свого особистого життя актор розповідає вкрай неохоче. Хоча достеменно відомо, що в минулому актор був одружений на танцівницю з особистого балету Філіпа Кіркорова.

Дмитро Шевченко - переконаний холостяк

Крім того, у нашого сьогоднішнього героя є позашлюбний син Нестор, який народився в результаті романтичної зв’язку з молодою актрисою Марією Шалаєвої. Вельми примітно, що в фільмі «Маша» актори зіграли батька і дочку.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: