Ім’я: Дмитро Романов

Дата народження: 8 січня 1985 р. (32 роки)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: р. Одеса, Україна

Діяльність: комік, актор

Вага: 77 кг

Зріст: 184 см

Біографія Дмитра Романова

Романов Дмитро – популярний російський гуморист і артист, який прославився завдяки участі в проекті «Comedy Club» КВН.

Дитинство і юність Дмитра Романова

Народився Романів 8 січня 1985 року в Одесі. З дитинства він вражав своїх рідних і близьких гострим розумом і добрим почуттям гумору. Хлопчик мав неабиякі рисами обличчя – гарні очі і заразительная посмішка. Вже в дитинстві багато хто вважали, що ця дитина зможе багато чого досягти в житті.

Початківець комік Дмитро Романов

Дмитро Романов поступив в Академію харчових технологій, спеціальність «інженер – механік». Вже в академії всі помітили артистичність молодої людини, і незабаром Романів став грати у команді КВК. Як сам він зазначає, що саме в команді КВН зрозумів – вибрав не ту спеціальність, не своє покликання.

Виступи команди користувалися величезною популярністю, саме завдяки артистизму Дмитра Романова. Він умів заражати глядацький зал своїм веселим сміхом, посмішкою, гострими і оригінальними жартами і енергійністю. Виступи настільки подобалися глядачеві, що його жарти записували а потім прослуховувалися і цитувалися.

Дмитро Романов в КВН: команда «Республіка Шкід», 2006 рік По своїй спеціальності зірка не пропрацював жодного дня, а диплом як він сам стверджує, він отримав як данину своїм батькам. Постійні виступи, репетиції, робота в «Comedy Club» в Одесі, на радіо і на телебаченні займали всі його дні. У вільний час він писав монологи і жарти.

Артист виступав на багатьох корпоративних вечірках, весіллях і на вечірках. Дохід був не головним, головне – публіка, готова слухати юного артиста. І саме завдяки такому досвіду, Дмитро Романов зрозумів, що саме сольний виступ перед глядачами йому подобається більше всього іншого.

Початок творчої кар’єри Дмитра Романова

Початком творчості Дмитра вважається участь в «Comedy Одеса» і «Comedy Київ». Потім його запросили стати професійним автором у новий проект на канал ТНТ.

Дмитро Романов і Євген Воронецький - Дует «Зроблено руками»

Романів працював в новому напрямку Stand Up. Цей напрямок тільки набувало популярності в Росії, артист повинен був виступати сольним номером перед аудиторією. І величезне значення для успішного виступу мав артистизм та вміння імпровізувати. Саме в цьому напрям Дмитро і прославився.

Артист часто говорить, про те як прийшов у цей жанр: «прийшов в стендап, так як хотів виступати в сольному гумористичному жанрі, виявилося, йому є назва»; «Справжній стендап – це коли чіпляє те, що говорить комік, коли ти можеш якось з цим встановити контакт. Коли в цьому є життя, а не вигадані ситуації про двох подруг на дискотеці або про зустріч Маяковського зі Сталіним».

Потім послідувало участь в таких проектах як: «Сміх без правил», «Забійна ліга», «Comedy Баттл», «Бункер ньюз», «Файна Украйна».

Дмитро Романов в «Великій Різниці» В 2011-2012 році Дмитро Романов виступав в таких проектах як: «Стендап вечір», «Central park», «Стендап проект». Він виступав разом з Русланом Білим, В’ячеславом Комісаренка в «сольниках на двох». Дмитро брав участь у фестивалі «Велика різниця», а так само працював над ситкомом — it’s Always Sunny in Philadelphia.

Виступи Дмитра Романова

Виступи Романова завжди дуже тепло приймаються публікою. Його гумор простий, без вульгарності і вульгарності. Ось що Дмитро Романов говорить про заборонних темах для жартів: «Заборонені теми для жартів: я дозволяю собі жартувати на будь-які теми, але в компанії друзів. На сцені є багато тем, на які поки не жартую».

Дмитро Романов в Stand up

Розповідає у своїх номерах він в основному про себе, друзів і коханої дівчини. Дмитро не боїться посміятися над собою і своїми недоліками, не соромиться сказати, щось особисте, саме ця відкритість і подобається телеглядачеві. Романів відкрито говорить про те, що він єврей.

Найбільш його популярні виступи, це: «Про євреїв, росіян і своїй дівчині», «Про День Народження», «Про халяви і її любителях», « Про подарунки, відпочинку з дівчиною і клички у відносинах», «Незручних ситуаціях», «Про першому побаченні, брехня у відносинах і дівчат» і багато інших.

Його жарти популярні і публікуються у багатьох блогах і форумах. Наприклад: «Приходячи в лікарню, необхідно надіти бахіли, а ці бахіли платні. Одна пара бахіл коштує 5 рублів. В середньому, в лікарню приходить 800 чоловік в день. Не те щоб я люблю рахувати чужі гроші, але зовсім випадково я все порахував. Виходить, чисто на бахілах півтора мільйона рублів на рік. Погодьтеся, виходить не кволий бахилооборот?»

Шкідливі домашні тварини (Дмитро Романов) Дмитра Романова дуже тепло прийняла публіка. На його виступу ходить багато глядачів. Він популярний на «YouTube», каналі ТНТ, РенТВ, НТВ і каналах України. Його творчість обговорюють в блогах і форумах. Творчість не всім зрозуміло і не всім подобається, але не дивлячись на це, його талант визнають усі без винятку.

Особисте життя Дмитра Романова

Незважаючи на свою зайнятість, і постійні виступи у зірки є дівчина і в своїх виступах він часто розповідає про свої стосунки.

У Дмитра Романова є дівчина

Але правда це чи вигадка залишається загадкою. В одному з інтерв’ю він повідомив, що щаслива у стосунках і всі інші дівчата його абсолютно не хвилюють.

Сім’я як і раніше є самим головним у житті артиста. Будинку Дмитра завжди чекає улюблена бабуся, так само як і онук володіє чудовим почуттям гумору. У своїх номерах Романів жартує, що саме бабуся є автором його текстів.

Дмитро Романов зараз

З осінь 2012 року Дмитро Романов постійно бере участь в проекті на каналі ТНТ «Stand Up», часто є гостем на передачі «Comedy Club». Гумор його завжди користується популярністю, Дмитра запрошують виступати на багато приватні заходи, свята. Найголовнішим для Романова залишається любов глядача, саме відсутність аудиторії він боїться найбільше.

Квитки на сольні концерти Дмитра Романова розкуповуються швидко

Романів народився і виріс в Одесі, але поїхав з рідного міста заради проекту на ТНТ, зараз живе і працює в Москві. Але не забуває про свою батьківщину, де люблять його творчість, і часто їздить з концертами на Україну. Квитки на виступи скуповують відразу ж, як тільки стає відомо приїзд зірки.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: