Ім’я: Дмитро Рогозін

Дата народження: 21 грудня 1963 р. (53 роки)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: р. Москва

Діяльність: пол. діяч, журналіст

Вага: 89 кг

Зріст: 179 см

Біографія Дмитра Рогозіна

Дмитро Олегович Рогозін відомий російський політичний діяч і дипломат, двічі обирався депутатом Державної Думи, колишній керівник фракції «Батьківщина».

Рогозін Дмитро Олегович

Сім’я Дмитра Рогозіна

Дмитро Рогозін народився 21 грудня 1963 року в сім’ї військового вченого Рогозіна Олега Костянтиновича. Мама, Тамара Василівна Рогозіна, все життя пропрацювала медиком.

Один з предків Рогозіна, генерал Микола Міткевич-Жолток, на початку XX століття був московським поліцмейстером, пізніше – «білим» воєначальником.

Дитинство і студентство Дмитра Рогозіна

Рогозін навчався у столичній школі №59, що спеціалізується на вивченні французької мови. У старших класах сім’я переїхала в інший район Москви і Дмитро перевівся в школу №73. Він продовжив вивчення іноземної мови, також приділяв багато уваги баскетболу та гандболу. Останнє захоплення принесло йому титул майстра спорту.

Молодий Дмитро Рогозін на службі в армії

У старших класах майбутній політик був зарахований у школу Юного журналіста при МДУ. Після її закінчення в 1981 році він став студентом міжнародного відділення факультету журналістики МГУ. В період навчання освоїв ще дві іноземні мови – іспанська та англійська.

Переддипломну практику Рогозін проходив на острові Куба, де майже півроку дослідив специфічні особливості американської та кубинської пропагандистських методик.

У 1986 році він з відзнакою завершив курс навчання, а також увійшов в історію МДУ як перший студент, який представив до захисту одночасно два дипломних проекту. [img#images/stories2015/uzn_1437562337.jpg#Дмитро Рогозін вчився на журналіста} Двома роками пізніше Рогозін отримав ще одну вищу, на цей раз – з економічним ухилом.

Початок кар’єри Дмитра Рогозіна

Першим місцем роботи молодого журналіста став Комітет молодіжних організацій СРСР. За чотири роки трудової діяльності (з 1986 по 1990 рік) він пройшов кар’єрний шлях від молодшого референта до керівника одного з відділів. У 1989 Дмитро став главою радянської делегації на міжнародній зустрічі молодіжних організацій у Франції. У ній також взяли участь Олег Румянцев і Андріс Тейкманіс.

Влітку 1990 року Рогозін звільнився з Комітету. Як стверджує політик, прийняти таке рішення його змусили після того, як він знову відмовився вступити до лав КПРС.

Молодий політик Дмитро Рогозін

Практично відразу після звільнення журналіст отримав від Козирєва, міністра закордонних справ, пропозицію стати його заступником. Дмитро Олегович на перспективну пропозицію дав негативну відповідь.

Під час спроби перевороту ГКЧП Рогозін відкрито підтримав Бориса Єльцина, брав активну участь в оточенні Білого дому.

Політична кар’єра Дмитра Рогозіна

У 1991 Рогозін став членом Партії Народна Свобода (ПНР). Через рік Дмитро Олегович отримав місце члена правління Центральної Ради та заступником керівника Російського Народного Зібрання (РНС).

Дмитро Рогозін і Євген Примаков у Держдумі

Через кілька місяців всім стало очевидно: Рогозін перестав брати реальну участь у справах ПНР. Він заснував «Союз Відродження Росії» (СЗР) і направив всі свої сили на посилення впливу цієї організації в політичних колах.

У 1993 році політик зі своїми соратниками організував Конгрес російських громад — структуру, яка збиралася відстоювати інтереси російськомовного населення на території пострадянського простору.

В кінці цього ж року державний діяч перереєстрував СЗР в «Союз Відродження», який увійшов до складу політичного об’єднання «Вітчизна». Як один з керівників даного блоку, Дмитро Олегович вперше балотувався на виборах в Державну Думу, але Центрвиборчком визнав частину підписів організації недійсними.

Навесні 1994 року на Рогозіна, у його робочому кабінеті, було скоєно замах, але злочинець не досяг своєї мети.

Майже через три роки після цієї події політик став депутатом Державної Думи другого скликання. У парламенті він увійшов до складу об’єднання «Російські регіони».

Дмитро Рогозін про плани оборони Росії до 2020 року На виборах, які відбулися два роки тому, Рогозін був переобраний у депутати. У цьому скликанні політик зайняв пост голови Комітету з міжнародних справ.

З 2002 по 2003 роки під керівництвом Дмитра Олеговича проходили всі переговори між Росією і Євросоюзом. З покладеними на нього обов’язками політик впорався успішно.

У лютому 2003 року Рогозін озвучив свої надії стати членом партії «Єдина Росія». Здійсненню планів завадив його давній політичний супротивник — Юрій Лужков.

Пройшов рік, і журналіст знову отримав депутатський мандат, і став одним з ідейних натхненників фракції «Батьківщина».

Дмитро Рогозін на мітингу партії «Батьківщина», 2005 рік

У листопаді 2005 року членів об’єднання «Батьківщина» звинуватили в екстремізмі, Рогозіну був оголошений справжній інформаційний бойкот. Навесні 2006 року Дмитро Олегович вийшов зі складу фракції.

Особисте життя Дмитра Рогозіна

У 1982 році Рогозін одружився на своїй однокурсниці Тетяни Геннадіївни Серебрякової. У подружньої пари є син Олексій.

Дмитро Рогозін з дружиною

Зараз син Дмитра Олеговича займається бізнесом, одружений, у нього троє дітей — старший син Федір, донька Марія, яка народилася у 2008 році, і молодший син Артем, який народився в 2013 році. Зараз Олексій пішов по стопах батька і виконує обов’язки депутата Московської Обласної Думи.

Дмитро Рогозін сьогодні

8 січня 2008 року Рогозін був призначений представником Росії при НАТО в Брюсселі. Вже через рік за відмінне виконання обов’язків за попередній рік йому було присвоєно вищий дипломатичний ранг Надзвичайного і Повноважного Посла.

Дмитро Рогозін про сучасне зброю Взимку 2011 року Дмитро Олегович отримав посаду представника Президента Російської Федерації по взаємодії з НАТО у галузі протиракетної оборони, а також очолив робочу групу з цього напрямку.

В кінці цього ж року Дмитро Медведєв призначив Дмитра Рогозіна заступником Голови Уряду РФ з питань національної оборони.

Дмитро Рогозін займається оборонними проектами

Навесні 2012 року політик став спеціальним представником Президента РФ по Придністров’ю. а через місяць його звільнили з посади спецпредставника Президента РФ по взаємодії з НАТО.

Дмитро Рогозін критикує «Роскосмос» Під час кризи на Україні багато західні видання вважають Дмитра Рогозіна головним порушником цілісності кордонів і відповідальним за порушення суверенітету України. Навесні 2014 року політик потрапив в санкційний список США, Канади, країн ЄС, Швейцарії та Австралії. Йому заборонено не тільки в’їзд в ці країни, але і володіння нерухомістю і рахунками на їх територіях.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: