Ім’я: Дмитро Пєвцов

Дата народження: 8 липня 1963 р. (53 роки)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: Москва

Діяльність: російський актор

Вага: 80 кг

Зріст: 178 см

Біографія Дмитра Пєвцова

Дмитро Анатолійович Співаків з’явився на світ у родині спортивного лікаря і заслуженого тренера СРСР з п’ятиборства. Саме тому з дитинства Дмитро займався карате, дзюдо і верховою їздою.

Після школи Співаків хотів піти по стопах батьків і вступити на факультет фізичного виховання в педагогічний інститут. Але, в 1980 році став студентом Гітісу. Втім, навчання закінчилася швидко. Через рік Пєвцова забрали в армію. Служив майбутній актор в Театрі Радянської Армії.

У 1985 році Дмитро випустився з Гітісу і пішов працювати в Театр на Таганці.

Успіх прийшов до Дмитра Певцову, коли він зіграв Савелія Говоркова в екшн-фільм «На прізвисько «Звір» Олександра Муратова. А ось міжнародний успіх з’явився після ролі Якова Сомова в картині «Мати» режисера Гліба Панфілова. За цю роль, до речі, артист отримав приз «Фелікс» в номінації «Кращий актор другого плану».

Велика роль була в стрічці «Прогулянка по ешафоту» Ісаака Фрідберга. На майданчику, до речі, Дмитро Пєвцов познайомився з колегою Ольгою Дроздової, яка стала його супутницею життя.

У актора в скарбничці досить багато цікавих і відомих робіт. Наприклад, чого варто роль Генріха Наварского в телефільмі «Королева Марго», чоловік Юлії в комедії «Тонка штучка» або Сергій Челищев в телесеріалі «Бандитський Петербург». Варто відмітити також роботи в серіалах «Зупинка на вимогу» і «Загибель імперії», а так само блокбастері «Турецький гамбіт» і картині «Піжмурки».

Про нього мріють тисячі жінок

Особисте життя

Дмитро Пєвцов – людина віруюча. І це незважаючи на те, що артист не дотримується ніяких обрядів, та до того ж не належить ні до однієї релігії. Але сам каже, що головне – вірити. А любити треба і Всевишнього, а так само все і всіх оточуючих.

Варто відзначити, що Дмитро Пєвцов – однолюб. Ніяких серйозних почуттів до актриси Ольги Дроздової у нього не було. До зустрічі зі своєю долею у Дмитра, втім, як і в Ольги, був шлюб. Але подружжя не зжилися. Але від союзу залишився син. Актор з ним підтримує добрі стосунки і дуже часто бачиться з ним.

З Ольгою Дроздової Дмитро познайомився в 1991 році. Актор запросив дівчину подивитися в «Ленкомі» «Гамлета», де як раз грав головну роль. Пізніше Дроздова запросила Дмитра в «Современник», подивитися на її роботу в «Анфісі». Відносини зароджувалися спокійно і врівноважено. Усвідомлення того, що дві половинки зустрілися, швидше відбувалася на інтелектуальному рівні.

Трохи пізніше була перша спільна робота над картиною «Прогулянка по ешафоту». Там Дроздова і Співаків грали закоханих. Ролі були справжнім випробуванням для обох.

Після картини Дмитро Пєвцов і Ольга Дроздова одружилися. Їхній шлюб виявився міцним – подружжя по сей день разом.

Зірки теж роблять покупки

«Я постійно дивуюся тому, що ми так сказати прорастаем один в одного, і чим далі, тим глибше. Ми не набридаємо одне одному і нам не стає нуднішим. Втім, я бачу і інші подружні стосунки навколо, коли у обох — нудьга в очах, і спільне життя не в радість, — але люди терплять один одного тільки до пори до часу»,- говорить Дмитро.

А ось обзавестися дітьми Дмитру Певцову і Ольги Дроздової довгий час не вдавалося. Первісток у родині з’явився тільки в 2009 році. Актриса народила сина Єлисея. «Цього дива ми чекали 15 років», — зізнається Дмитро.

У вільний від роботи час актор любить спілкуватися з друзями. До речі, він вибирає собі по душі, а не по положенню в суспільстві. Так, коло спілкування Дмитра Пєвцова досить великий – в друзях є і актори, і музиканти, і спортсмени, і бізнесмени. Як правило, вони разом сидять на кухні або їдуть на дачу.

Дмитро Пєвцов називає себе досить спокійною людиною. У компаніях він веде себе тихо і скромно, можна сказати закрито. Він намагається просто не вихлюпуватися і вбирати в себе те, що відбувається навколо. До речі, до спиртного актор ставиться абсолютно байдуже.

Дмитро Пєвцов на відео Примітно, Співаків не має хобі. Єдине, він любить дивитися чемпіонати з боїв без правил. А ще з дитинства не закидає спорт – займається у спортивному залі – мордує штанги і тренується на тренажерах. Робить все, щоб підтримувати свою форму.

«Секс-символ»

З тих пір, як Дмитро Пєвцов вперше потрапив на телеекрани, за ним закріпилося звання «секс-символу». Сам актор до такого статусу ставиться з іронією. Все тому, що, як каже сам актор, життя – гра, і в ній, на відміну від театру, ми не знає правил.

Творчість

Сам Дмитро Пєвцов не знає, чому свого часу віддав перевагу спортивній кар’єрі творчу, і чому вчинив саме в театральний. Він ніколи не займався у драматичних гуртках – ні в школі, ні в якому-небудь іншому місці. Вдома теж не було ніяких поштовхів. Тому актор вважає, що така доля була надіслана понад.

Ролі для себе актор обирає вибагливо і навіть ліниво. Йому важлива команда та історія його персонажа.

У творчій скарбничці Дмитра ролі самої різної спрямованості. То йому випадає зіграти негідника, то героя, то генія. Всіх складніше було грати у виставі театру Алли Демидової «Квартет » і в ленкомівську «Чайці». В «Квартеті» Певцову треба було виходити на сцену в жіночій сукні. Він грає пані Трувель, яка являє собою спокусницю і, одночасно, жертву, яка в боротьбі поступається своїм таємним бажанням. Загалом, акторові абсолютно без різниці, якою буде у нього герой. Головне, щоб він був цікавим. А краще всього, потрапляв у всілякі екстремальні ситуації. І наводить в приклад романтичного Ромео, що перебував у критичному стані душі. Так би мовити, на межі життя і смерті.

Дмитро Пєвцов і Ольга Дроздова Варто відзначити, що брутальна зовнішність Пєвцова сама не передбачає смиренних ролей, а швидше героїчних і бунтарных. Наприклад, в серіалі «Зупинка на вимогу» весь час чекаєш, що герой Смирною ось-ось повинен скинути маску і дістати пістолет. Все-таки не підходить Дмитро на роль смиренної.

Так, в «Бандитському Петербурзі» актор перетворюється з порядного міліціонера у справжнього бандита. І саме цей образ настільки прилип до Дмитра, що в іншому вигляді він взагалі не сприймається.

Актор зіграв велику кількість ролей у театрі та кіно. А от самому зняти фільм або поставити спектакль не хочеться. І це незважаючи на те, що деякі кінематографічні задуми в нього є.

Себе він представляє глиною, з якої можна ліпити все. Йому не соромно за свої роботи. Але ось від «халтури» він не зарікається. Він припускає, що може наступити такий момент, що з-за грошей доведеться наступити на власне горло. Все тому, що іншої професії у нього немає.

На знімальному майданчику Дмитро – слухняний виконавець. Він завжди бездоганно виконує вказівки постановника. Він любить працювати з Марком Захаровим, постійно стежить за творчістю Петра Фоменко і Сергія Женовача. І дуже хотів би попрацювати з литовським режисерів Римасом Туминасом.

З коханою дружиною і сином

До речі, Дмитро Пєвцов – перший, хто вийшов на сцену в образі Рєзанова після Миколи Караченцова. Для нього це був хвилюючий момент. Адже була маса супротивників. Всі вважали, що це аморально. Адже Караченцов – легенда «Юнони». Але Співаків не копіював колегу і навіть не намагався наслідувати. А працював, як уміє, зберігаючи свою індивідуальність і привносячи в роботу своє.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: