Ім’я: Дмитро Пєсков

Дата народження: 17 жовтня 1967 р. (49 років)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Коза

Місце народження: р. Москва

Діяльність: політик, прес-секретар президента РФ

Вага: 73 кг

Зріст: 175 см

Біографія Дмитра Пєскова

Нинішній прес-секретар глави Росії Дмитро Сергійович Пісків народився в столиці. У 1989 році він закінчив провідний навчальний центр країни зі сходознавства – Інститут країн Азії та Африки при МДУ їм. М. В. Ломоносова.

Прес-секретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков

Вважають, що на вибір кар’єри Пєскова вплинув його батько, нині покійний відомий російський дипломат, який з 1987 по 2013 рік перебував на дипломатичній службі на Близькому Сході, в тому числі, в Об’єднаних Арабських Еміратах, Бахрейні, Пакистані, Султанаті Оман.

Початок кар’єри Дмитра Пєскова

За перші десять років роботи в системі МЗС Дмитро Сергійович успішно просунувся по службових кар’єрних сходах від посту чергового референта до першого секретаря посольства Росії в Турецькій Республіці. З 2000 року, після відставки глави країни Бориса Єльцина і приходу до влади Володимира Путіна Пєсков приступив до державної служби в адміністрації президента, спочатку на посаді начальника Відділу по зв’язкам зі ЗМІ, потім-заступника начальника Управління прес-служби та заступника прес-секретаря російського гослидера.

Дмитро Пєсков

У 2008 році, як професіонал високого класу, Пісків був призначений на посаду прес-секретаря голови уряду. З 2009 року він входив до складу Ради при уряді РФ з розвитку кінематографії, діяльність якого включає розгляд і розробку рішень щодо державної підтримки виробництва і показу російських кінематографічних творів, призначених для демонстрації глядачам всередині Росії і за її межами.

Здійснював контроль і допомогу у період відзначення 300-річного ювілею Північної столиці в 2003року, керував висвітленням у ЗМІ переговорів глави держави під час саміту G8 в Санкт-Петербурзі (2006) та форуму АТЕС у Владивостоці (2012).

Дмитро Пєсков – прес-секретар

З 2012 року Дмитро Пєсков займається відомство по зв’язках з громадськістю, покликана координувати інформаційну діяльність державних органів у Росії і за кордоном, а також займатися вирішенням питань щодо формування позитивного іміджу Росії в плані інвестицій.

З вуст Дмитра Пєскова звучить офіційна позиція Кремля

З травня 2012 року Дмитро Пєсков є прес-секретарем президента РФ Володимира Путіна і заступник керівника його адміністрації. Бездоганний професіонал заслужив право озвучувати офіційну позицію глави країни і говорити від його імені під час зустрічей з вітчизняними і зарубіжними журналістами.

Політичні погляди Дмитра Пєскова

Голос блискучого кремлівського дипломата зазвичай чують по найбільш актуальним, спірним і гострих питань. Зокрема, щодо злочинних, на його думку, висловлювань Бориса Березовського про повалення Путіна, надрукованих у 2007 році в британській пресі (The Guardian). Або – з приводу версії західних ЗМІ і деяких російських державних діячів (наприклад, тодішнього помічника глави держави Сергія Ястржембського) про те, що в усуненні колишнього підполковника ГБ Олександра Литвиненка, який помер у Британії у 2006 році внаслідок радіоактивного отруєння, проглядається причетність Кремля і якийсь «чекістський слід». Пєсков різко заявляв про неможливість навіть припускати ситуацію, при якій російські власті могли б бути причетні до вбивства.

Дмитро Пєсков без вусів

Відомі також категоричні висловлювання Пєскова щодо розгону багаторазових масових політичних протестних акцій громадян Росії. Особливий резонанс мали сказані ним в 2012 році слова про те, що за пораненого співробітника поліції слід було б по асфальту «розмазати печінку» демонстрантів, оприлюднені депутатом Державної думи Іллею Пономарьовим після столичного «Маршу мільйонів». Незважаючи на велику кількість постраждалих, Пєсков висловив офіційну позицію щодо антипутінських заходів подібного роду, заявивши, що правоохоронні органи в таких випадках повинні діяти більш жорстко до мітингувальникам і висвітлюють ці події журналістам, забезпечуючи порядок.

Дмитро Пєсков на фестивалі хіпі в Царицино

В недавньому інтерв’ю телеканалу RT прес-секретар зазначив, що, незважаючи на спроби західних політиків і мас-медіа демонізувати образ російського політичного лідера, згідно зі статистичними даними і аналізу матеріалів преси, нинішнього лідера РФ Володимира Путіна люблять і поважають не тільки у нас в країні, але і за кордоном. І громадська підтримка його дій і рішень у світі з кожним днем зростає.

Особисте життя Дмитра Пєскова

Першою дружиною Дмитра Сергійовича була Анастасія Буденная, онука знаменитого командувача армією Семена Михайловича Будьонного. З нею вони були знайомі ще зі шкільних років. У цьому шлюбі у Пєсковим народився син Микола. За словами жінки, вони розлучилися, так як вона не витримала посольської життя в Туреччині, яка передбачає суворе обмеження простору і кола спілкування.

Другою дружиною Пєскова стала Катерина Солоцинская, дочка посла і внучка дипломатів. Їй було лише чотирнадцять років, коли після закінчення навчання в інституті на роботу в посольство РФ в Анкарі приїхав двадцятитрирічний Дмитро. Вона вийшла заміж за Пєскова як тільки їй виповнилося вісімнадцять років. У шлюбі В них народилося троє дітей – дочка Ліза, сини Міка і Дені.

Друга дружина Дмитра Пєскова – Катерина Солоцинская

Дмитро Пєсков і Тетяна Навка

У 2012 році другий шлюб Дмитра розпався внаслідок передбачуваної зради Пєскова з Олімпійською чемпіонкою, фігуристкою Тетяною Навкою. {img#images/stories/uzn_1419260451.jpg№Дмитро Пєсков і Тетяна Навка} Після розірвання шлюбу колишня дружина прес-секретаря глави країни проживає в Парижі. За інформацією мас-медіа, Дмитро і Катерина залишилися в добрих стосунках, чудово спілкуються, часто телефонують. Пєсков багато часу приділяє дітям, які живуть з матір’ю, але часто приїжджають до батька. Катерина також любить бувати в Москві і подорожувати з дітьми по рідній країні. У 2013 році вони плавали на теплоході в Ярославль і Мишкін, в 2014 – всі разом побували на Валаамі, в Санкт-Петербурзі, Петрозаводську.

В кінці 2014 року пара Дмитро Пєсков і Тетяна Навка перестали приховувати свої стосунки. Відпали сумніви в тому, хто ж став батьком дитини прекрасною фігуристки. Дочка Надія народилася у 2014 році.

Фото з весілля Пєскова і Навки

1 серпня 2015 року відбулася урочиста церемонія одруження Тетяни Навки і Дмитра Пєскова в Rodina Grand Hotel & SPA в Сочі. Про цю грандіозну подію стало відомо за місяць з інтерв’ю фігуристки журналу Tatler.

Дмитро Пєсков зараз

У 2016 році Дмитро Пєсков продовжував активно брати участь у політичному житті країни. «Росія хоче підтримувати добрі відносини з усіма країнами», – оголосив спікер Кремля у зв’язку з триваючим діалогом Володимира Путіна і японського прем’єра Сіндзо Абе, присвяченим «курильського питання».

2016 рік: скандальне фото Дмитра Пєскова в червоних штанях

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: