Ім’я: Дмитро Потапенко

Дата народження: 30 березня 1970 р. (46 років)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: р. Москва

Діяльність: підприємець

Вага: 98 кг

Зріст: 189 см

Біографія Дмитра Потапенко

Дмитро Валерійович Потапенко – один з найуспішніших представників вітчизняного рітейлу, старший партнер Management Development Group Inc, представленої в РФ, Болгарії, КНР, Чехії, Бельгії понад півтора десятками торгових роздрібних мереж, виробничими підприємствами і ресторанами, включаючи «ГастрономчикЪ», ProdECO, «Марку», «ХозМагЪ», «Парад Планет», «Піцу Uno», «АртПрагу». За оцінками експертів, річний оборот його бізнесу досяг понад триста мільйонів доларів.

Підприємець Дмитро Потапенко

Підприємець з трьома вищими освітами, сертифікатом МВА і DNV GL Group прославився різкою критикою економічної політики країни. Після його спонтанної мови в грудні 2015 року на проведеному в столиці економічному форумі і гострої дискусії з Володимиром Гутеневым, заступником голови Комітету Держдуми з промисловості, він завоював репутацію людини, що вміє говорити правду, незважаючи на посади і особи. Однак ряд представників бізнес-спільноти ставиться до нього критично, називаючи многостаночником і поміссю «великого комбінатора» Остапа Бендера з володарем оманливого чарівності Іваном Хлєстаковим.

Дитинство та родина Дмитра Потапенко

Майбутній харизматичний бізнесмен з’явився на світ 30 березня 1970 року в Москві і, за його словами, став сином двох полковників Головного розвідувального управління.

Дмитро Потапенко - діяльний і продуктивний осіб

У школі він із задоволенням брав участь у громадському житті, був комсомольським активістом і членом багатьох гуртків. Зокрема, він займався карате і навіть двічі ставав чемпіоном з цього виду єдиноборств.

Слід зазначити, що цей факт, як, втім, і деякі інші, не підлягає сумніву. Його біографія часто дуже нагадує пригодницький роман. Переказуючи її в інтерв’ю, Дмитро зазначав, що вона його самого дивує своєю насиченістю і неймовірністю подій.

У початкових класах він вчився добре, але, подорослішавши, нібито втратив мотивацію та пізнавальний інтерес до процесу здобуття знань. Тим не менш, отримавши середню освіту, юнак вступив до серйозний ВУЗ — Московський інститут радіотехніки, електроніки і автоматики.

Дмитро Потапенко з дитинства має підприємницьку жилку»

З 19-ти років він став жити окремо від батьків і, будучи студентом, примудрився змінити ряд екзотичних професій – працював санітаром в морзі і в психіатричній лікарні, керував закритим гральним закладом кримінального авторитета Отарі Квантрішвілі, був особистим охоронцем олігарха Віталія Малкіна.

Кар’єра Дмитра Потапенко

Перший комерційний досвід він придбав ще в підлітковому віці, перепродуючи одноліткам жуйку. У студентські роки він вже продавав на «Окрайці» різне аудіо-, відео — та комп’ютерне обладнання, в 1989 році заснував ЗАТ «Чорний барс».

У 1992 році в партнерстві з Natashkyang Korotia Systems, однією з перших компаній, що імпортує електроніку в Росію, він втілив у життя свій перший проект – мережа магазинів електроніки «Тусар». У 1993 році Дмитро захистив диплом інженера і з 1995 року, протягом п’яти років, працював у що з’явилася на вітчизняному ринку компанії Grundig, займаючи спочатку посаду провідного менеджера, пізніше – заступника президента.

Дмитро Потапенко почав торгувати на Окрайці

У період 1998-2001 рр. молодий чоловік був гендиректором заводу деревностружкових матеріалів в мікрорайоні Подрезково, контролюючого територіально 40 тисяч гектарів, налагодив виробництво і експорт конкурентних ДСП. Одночасно він займав в КБ «Кредитимпекс Банк» посаду заступника голови з інвестиційного співробітництва.

У 2001 році Дмитро Валерійович став заступником керівника компаній «Логос», що працюють на ринку розповсюдження періодики, а також встав на чолі товариства «Центри оптових продажів». У 2003-2005 рр.., після неодноразових запрошень одного із засновників «Пятерочки» Андрія Рогачова, він очолив петербурзький і столичний офіси торговельної мережі.

У 2005 році підприємець зайняв одну з найважливіших позицій у компанії Management Development Group, що визначає загальний діловий успіх, – керуючого партнера. Він здійснював розвиток мереж роздрібної торгівлі, планування, організацію та стимулювання роботи з оцінкою отриманого результату і визначенням актуальних тенденцій.

Особисте життя Дмитра Потапенко

Успішний практик рітейлу одружений. Його дружина Олена десять років пропрацювала юристом, займаючись питаннями банкрутства фірм. З метою підвищення професійної компетенції вона здобула також економічну освіту, а після заміжжя – ще й диплом психолога, втіливши в життя свою дитячу мрію. У підсумку вона стала гендиректором тренінгового центру «МАКСИМУМ», що пропонує програми особистісного розвитку, що підвищують якість і рівень життя. Крім цього, вона є творцем дискусійного клубу «Перевзгляд».

Дмитро Потапенко з дружиною Оленою

Сімейна пара виховала двох дочок. Старша з них, Марія Грачова, за словами батька, була призером практично всіх фізико-математичних олімпіад країни. Після закінчення школи її взяли на фізфак МДУ без іспитів. Для створення комфортних стартових умов батьки подарували їй квартиру. Молодша – Наташа Потапенко – навчалася в ліцеї інформаційних технологій.

Бізнесмен веде порівняно скромний спосіб життя, обожнює проводити вільний час з сім’єю, любить коронна страва дружини – качку, регулярно відвідує тренажерний зал і говорить, що прозаїчно відноситься до дорогих речей, хоча має значний автопарк: позашляховик Gelandewagen, Lexus, Mitsubishi Pajero, Kia Rio, і кросовер Nissan Juke, що належить Олені.

Дмитро Потапенко сьогодні

Основною частиною бізнесу гуру вітчизняного консалтингу в даний момент є продмагазинів і дешеві ресторани. Він поєднує свої основні управлінські функції з проведенням майстер-класів та консультацій з питань ефективного управління, веде ряд авторських програм на радіо, є частим гостем на телебаченні.

Дмитро Потапенко на секції МЕФ економічної безпеки В 2016 році бізнесмен, відкрито говорить про проблеми підприємництва в країні і не побоявся назвати корупцію квінтесенцією влади, а приєднання Криму – анексією, в черговий раз здивував громадськість – увійшов до складу керівництва проурядової Партії Зростання», став членом політради і 3-ім у її списку федеральним кандидатом на вибори в депутати Держдуми. Правда, обраний не був.

Дмитро Потапенко: Росія – бідна країна!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: