Ім’я: Дмитро Овсянніков

Дата народження: 21 лютого 1977 р. (39 років)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: Омськ

Діяльність: політик, економіст, фінансист

Біографія Дмитра Овсяннікова

Дмитро Володимирович Овсянніков – промисловець, економіст, яскравий представник істеблішменту. У 2015 році обіймав посаду заступника міністра торгівлі і промисловості, в липні 2016 року був призначений на посаду т.в.о. голови Севастополя.

Т.в.о. губернатора Севастополя Дмитро Володимирович Овсянніков

Освіта Дмитра Овсяннікова. Початок кар’єри

Дмитро Овсянніков народився в лютому 1977 року в місті Омську. Здобув економічну освіту, закінчивши в 1999 році Удмуртська державний університет за напрямом «Фінанси і кредит». У 2001 році він отримав диплом Тольяттінської академії в якості спеціаліста в сфері державного та муніципального управління, а в 2007 році на руках у молодої людини виявився диплом Російської академії при президентові україни за спеціальністю «Юриспруденція».

«Актуальне інтерв’ю» з Дмитром Овсянніковим, новим губернатором Севастополя Згодом список досягнень Дмитра Володимировича також поповнила скоринка про навчання реформування підприємств ОПК, отримана у Вищій школі економіки. Під час навчання Овсянніков сильно виділявся своєю життєвою позицією і бажанням брати участь у громадській діяльності.

З 1993 по 2001 рік Дмитро займав різні посади на промислових підприємствах: працював лаборантом на НВКП «Курсор» в місті Іжевську, потім обіймав посаду економіста на акціонерному підприємстві «Аксіон», займався перспективним розвитком і управляв власністю в АТ «Удмуртнефтегазстрой-місто». У 2000 році Овсянніков був помічником гендиректора текстильного будинку в місті Чайковський, очолював інвестиційний відділ будівельної компанії в Іжевську.

Політична кар’єра Дмитра Овсяннікова

У 2001 році Дмитро Овсянніков був призначений помічником федерального інспектора Республіки Удмуртія. Коли екс-прем’єр-міністр Сергій Кирієнко був призначений повпредом в Приволзькому федеральному окрузі, завдяки його нової кадрової політики у Овсяннікова з’явилася можливість брати участь у кадровому конкурсі до адміністрації Кіровської області. Так у 24-річному віці Дмитро Овсянніков був призначений на посаду федерального інспектора по даному регіону. По закінченню 2-х років за результатами активної виборчої кампанії в області та після зміни губернатора області Овсянникову довірили інспекцію сусіднього регіону – Удмуртії.

У 2007 році Дмитро Овсянніков пішов у реальний сектор економіки

У зв’язку зі зміною регіональної політичної влади в 2007 році Дмитро Володимирович перейшов в «реальний сектор економіки». Він став заступником і заступником директора з комерційних питань ВАТ «Чепецький механічний завод», який входив до складу компанії «ТВЕЛ», що здійснювала виробництво тепловиділяючих збірок і неядерної продукції. У 2010 році Овсянніков перейшов на посаду директора з питань економіки та фінансів ВАТ «Пермський моторний завод» – компанії, що випускала авіадвигуни та газові турбіни. Цей завод входив до складу найбільшої двигунобудівної корпорації, підпорядкованої «Оборонпрпому». У 2014 році Дмитро Овсянніков перейшов на роботу в міністерство промисловості і торгівлі, яке проводив системну роботу з суб’єктами РФ, зокрема, у реалізації промислової політики, спрямованої на заміщення імпорту. Тут він отримав у своє відання найактуальніші промислові регіони, які стояли на порядку денному у російського уряду, а саме Крим, Північний Кавказ і Далекосхідний федеральний округ. Очолюючи департамент у регіонах і успішно проводячи промислову політику міністерства, Овсянніков буквально за рік був підвищений до заступника голови Мінпромторгу.

Особисте життя Дмитра Овсяннікова

Дмитро Овсянніков одружений. Пара виховує чотирьох дітей.

Дмитро Овсянніков і Крим. Новий губернатор Севастополя

28 липня 2016 року Овсянніков був призначений тимчасово виконуючим обов’язки глави Севастополя. Указом Володимира Путіна попередній голова, Сергій Меняйло, був знятий з посади губернатора.

Дмитра Овсянніков вважає, що у Криму величезний потенціал

На Дмитра Овсяннікова була покладена нелегка місія: він відповідав за формування та реалізацію державної політики в Криму, просування нових промислових проектів, взаємодія з іншими суб’єктами РФ, а також розвиток інфраструктури –індустріальні парки, промислові кластери і т. д.

Дмитро Овсянніков – новий губернатор Севастополя На думку чиновника, перспективи Криму і Севастополя полягають не лише в туристичній сфері. Тут розвинена торгівля і промисловість, яка становить 30% регіонального продукту півострова. Тому його завдання як високопоставленої особи – завантажити по максимуму самі ходові підприємства, а також створити індустріальні парки, на організацію яких у рамках програми до 2020 року буде витрачено 5,5 млрд. рублів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: