Ім’я: Дмитро Назаров

Дата народження: 4 липня 1957 р. (59 років)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актор театру і кіно, телеведучий

Вага: 115 кг

Зріст: 196 см

Біографія Дмитра Назарова

Дмитро Назаров – це відомий російський актор, який зумів домогтися успіху одночасно в декількох різних галузях. З самого початку центральне місце в його житті займав театр, однак згодом на зміну йому прийшли ролі в кіно. В даний час наш сьогоднішній герой найбільш відомий в якості телеведучого. Така різноплановість стала однією з головних рис характеру артиста. Але якими ще якостями володіє цей неабиякий шоумен? Як розвивалася його кар’єра, і які яскраві моменти вмістила в себе його життя? Розповісти про все це ми постараємося сьогодні.

Ранні роки, дитинство та родина Дмитра Назарова

Дмитро Назаров народився в Москві в простій родині, в якій ніхто, крім нього самого, ніяк не був пов’язаний з мистецтвом. В ранньому дитинстві він був звичайною дитиною – ганяв у футбол з друзями і потайки тікав з уроків, щоб подивитися нові фільми. Можливо, саме любов до кінематографа змусила нашого сьогоднішнього героя вперше задуматися про кар’єру актора. У шкільні роки він почав відвідувати уроки художньої самодіяльності, а також виступати на сцені в різних полулюбительских виставах.

Шоу Голодні ігри з актором Дмитром Назаровим стало дуже популярним

У якийсь момент театр став для Дмитра Назарова головною мрією. Закінчивши школу, він почав серйозно готуватися до вступу в театральний інститут, проте провалився на вступних іспитах. Розлючений цією невдачею, відбувся студент вирішив кинути театр і подумати про більш приземленою професії. Так, незабаром він опинився на московському хлібобулочному заводі, де став працювати кондитером. В цей період він активно удосконалював свої знання в області кулінарії і стрімко дерся по кар’єрних сходах. Всього за кілька років він зумів «дослужитися» до кондитера четвертого розряду. Все, здається, складалося якнайкраще. Проте в якийсь момент в серце Дмитра Назарова знову ожила мрія про кар’єру актора.

Відкинувши всі сумніви і страхи, наш сьогоднішній герой вирушив на вступні іспити. Друга спроба виявилася більш вдалою, ніж попередня, і вже дуже скоро молодий кондитер був зарахований в престижне Щепкінське училище на курс Ст. Корушнова.

У цьому Вузі наш сьогоднішній герой протягом декількох років старанно відточував свій вроджений талант. Його хвалили педагоги, а тому після закінчення навчання в 1980-му році він зміг без праці підшукати собі підходяще місце роботи. Таким для молодого актора став Малий театр, в якому він виступав протягом декількох років. Після цього в кар’єрі актора були також театри «Сфера» і «Театр російської армії». З 2002-го року талановитий пекар виступав на сцені театру МХАТ.

Зоряний шлях Дмитра Назарова, фільмографія, кар’єра в театрі

У загальній складності «театральний» період у кар’єрі Дмитра Назарова розтягнувся на цілих двадцять п’ять років. У ці роки його часто порівнювали з відомим французом Жераром Депардьє, а також називали одним з найталановитіших акторів свого покоління.

У 1993-му році за багаторічне служіння театру актор був удостоєний звання Заслуженого артиста Росії. В наступні роки до цього також доклалися інші престижні премії «Кришталева Турандот», а також премія «Чайка».

Дмитро Назаров. Романс Що стосується кар’єри актора в кіно, то в цьому плані все складалося для Дмитра Назарова вельми вдало. Після безлічі малозначних ролей, в 1996-му році він, нарешті, отримав важливу роль у кіноновелі «На плоту» і впорався з нею відмінно.

Слідом за тим пішли інші примітні роботи в кіно. І вже дуже скоро Дмитро Назаров утвердився в якості популярного і відомого актора. Даний момент збігся з виходом на екрани телесеріалу «Громадянин начальник», у якому нашому сьогоднішньому герою дісталася одна з головних ролей. Після цього послідували інші популярні телесеріали, які зміцнили позиції актора в російському кінематографі. До числа найбільш яскравих акторських робіт нашого сьогоднішнього героя варто віднести фільми «Закон», «Виклик» (1,2,3,4), «Кухня» і деякі інші. У кожній з названих стрічок актор виконав головні ролі.

Окремо в цьому списку варто відзначити фільми «Єльцин. Три дні в серпні», в якому Назарову дісталася роль першого президента Росії, а також картину «Ларго Вінч: Змова в Бірмі», яка стала для Дмитра дебютною в західноєвропейському кіно.

Дмитро Назаров і кіт

Дмитро Назаров сьогодні

У квітні 2008-го року в кар’єрі колишнього пекаря відбувся і ще один дебют. В цей період він дебютував на каналі НТВ в ролі ведучого передачі «Кулінарний поєдинок», яка успішно йде і по сей день. В рамках даного телевізійного шоу наш сьогоднішній герой зумів проявити себе не тільки як хорошого ведучого, але і в ролі вмілого кулінара. Дана робота на телебаченні виявилася настільки вдалою, що вже у 2013-му році Дмитро Назаров став провідним ще одного схожого проекту, що отримав назву «Голодні ігри». Названа передача транслюється російським каналом «П’ятниця».

Незважаючи на той факт, що кар’єра провідного складається для актора дуже вдало, залишати кінематограф він також не планує. В останні роки на екрани вийшло відразу кілька яскравих картин з участю Дмитро Назарова. Серед них особливо виділяються стрічки «Шпигун», а також європейська кінокартина «Мебіус», знятий французькими і бельгійськими кінокомпаніями.

Особисте життя Дмитра Назарова

Відомо, що ще в молодості актор був одружений на жінці, ім’я якої зараз відшукати вкрай складно. Від цього шлюбу на світ з’явилася старша дочка Дмитра – Ніна Назарова.

Актор Дмитро Назаров з другою дружиною Ольгою

В даний час популярний ведучий одружений другим шлюбом. Його нинішньою дружиною є актриса Ольга Васильєва. Разом з нею Дмитро Назаров виховує сина Арсенія і дочку Аріну. Крім того, якийсь час назад у актора також з’явилася ще й онука – Марія Кротова, народжена старшою дочкою нашого сьогоднішнього героя.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: