Ім’я: Дмитро Нагієв

Дата народження: 4 квітня 1967 р. (49 років)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Коза

Місце народження: Ленінград р.

Діяльність: актор театру і кіно, шоумен

Вага: 87 кг

Зріст: 177 см

Біографія Дмитра Нагієва

Дмитро Володимирович Нагієв вельми непересічна особистість російського шоу-бізнесу, він прославився насамперед як актор серіального жанру, потім як ведучий і шоумен. Дмитро користується величезною популярністю серед жінок завдяки образу брутального чоловіка, створеного в останні роки. Може бути, тут зіграв свою роль і той факт, що у актора є азербайджанське коріння по батькові.

Дмитро Нагієв про кіно Предки папи перебралися з сучасного Ірану в Туркменістан після Першої світової війни. В іншу країну їх змусив бігти голод, але по дорозі майже вся сім’я померла. Вижив тільки дід Дмитра Гулам. Йому на той момент було лише 9 років. Згодом він одружився, його дружина Гертруда була наполовину латишкою, наполовину німкенею. А ось дід по маминій лінії служив першим секретарем Петроградського райкому партії.

Дитинство Дмитра Нагієва

Батьки мали лише непряме відношення до театру та кіно. Батько – виходець із Середньої Азії. До 17 років він грав у Народному театрі червоноармійців в Ашхабаді, мріяв про велику кар’єру актора. А потім відправився підкорювати Москву, але в театральний він не вчинив. Тому влаштувався працювати на Ленінградського оптико-механічний завод. Мама ж актора була доцентом-філологом у Військовій академії зв’язку, викладала іноземні мови.

Жила пара в кімнаті на Ярославському проспекті. В сім’ї народилося двоє дітей — Дмитро і Євген.

Кіношна родина Дмитра Нагієва - серіал «Два батька, два сини»

У третьому класі Дмитра відвели в спортивну секцію. Там він займався дзюдо і самбо. Втім, спортивних висот підкорене не було. Після півроку тренувань Нагієва вигнали зі словами: «Заберіть вашого сина, у нього постійно течуть соплі», втім, пізніше хлопчик повернувся і зайняв призове друге місце на міському чемпіонаті.

Прикрий виняток він не забув і підійшов до тренера: «Ви мене не пам’ятаєте? Ви вигнали мене за те, що у мене текли соплі». На що той відповів: «у кожного в житті бувають помилки. Вітаю, що тепер у тебе соплі не течуть». Нагієв парирував: «Течуть. Тільки я навчився носа підтирати».

Пізніше Дмитро Нагієв отримав майстра спорту з самбо і чемпіона СРСР.

Дмитро Нагієв в молодості

Після школи Дмитро Нагієв пішов вчитися на факультет автоматики і обчислювальної техніки в Електротехнічний інститут ім. Ульянова. Після вузу майбутнього актора відправили «захищати Батьківщину», в армію. За плечима Дмитра були спортивні секції, тому призовника відправили в спортроту. Однак пізніше з’ясувалося, що там немає відділу з боротьби самбо. В результаті Нагієв вирушив у війська ППО, під Вологди. Там, до речі, йому зламали ребра і два рази ніс. Враження, які залишилися від армії виражаються в математичних величинах: «з’їв за всю армію 17 метрів вареної оселедця з перловою кашею». У цьому зізнається сам актор.

Навчання Дмитра Нагієва в акторській майстерні B. B. Петрова

Після армії Дмитро Нагієв вирішив, що без акторства — нікуди. Конкурс на акторський курс був дуже високий, він обійшов 155 конкурентів — саме стільки чоловік претендували на одне місце. Так Нагієв почав навчання в Ленінградському театральному інституті ім. Черкасова. Втім, навчання була не безхмарним. Після першого курсу майстер погрожував вигнати студента, однак цього не сталося.

Дмитро Нагієв і його колишня дружина Аліса Шер

Дмитро Нагієв дійшов до випускного спектаклю. У «Чайці» він зіграв доктора Дорна. Ця роль була трагічна, і Лев Додін, режисер, вперше виділив виставу про доктора. Тоді Дмитра Нагієва визнали кращим випускником року.

Під час навчання актор дарма часу не втрачав і активно брав участь у театральних постановках. Він виступав на сцені Пітерського театру «Час». Храм мистецтва співпрацював з німцями, які на випускному спектаклі підбирали собі трьох осіб. Серед них виявився якраз Нагієв. Після цього актор пропрацював два роки в німецькому місті Франкфурт-на-Майні в рамках театру «Час».

Але найголовніше, що дав йому «альма-матер» — це знайомство з майбутнім колегою Сергієм Зростанням. Він навчався у вузі на режисерському відділенні.

Дмитро Нагієв і «Обережно, Модерн!»

Після повернення з Німеччини Дмитро Нагієв опинився на радіо «Модерн». На регіональному телебаченні воно відкрило програму «Повний модерн». Це і стало передумовою до організації популярної гумористичної програми з участю Зростання і Нагієва «Обережно, Модерн!». Весь проект зав’язаний на двох акторів, їх жартах і історіях, які були «витягнуто» із запрошених гостей.

Дмитро Нагієв в образі прапорщика Задова (Обережно, модерн»)

Дмитро Нагієв, варто зазначити, не тільки виконував написані ролі, для сценаріїв «Обережно, Модерн!» він вигадує кумедні фрази, роблячи сценки ще кумедніше. Тому ряд фраз з вуст Нагієва стають крилатими.

У 1997 році Дмитро Нагієв в Пітерському дансинг-холі «Континент» створює авторське шоу. Там він розігрує конкурси, проводить театральні вітальні, а так само жартівливий аукціон. На все дійство запрошуються різні артисти.

Кінокар’єра Дмитра Нагієва

1998 рік став надзвичайно продуктивний для Нагієва. Спочатку він знявся у фільмі «Чистилище». Там актор з’явився в ролі чеченського командира. До речі, на таку непросту роль актор погодився не відразу після прочитання сценарію. А тільки після того, як він вивчив роль, намацав образ і почав розуміти свого героя – чеченського командира і колишнього хірурга, у якого під градом куль загинула дружина. До речі, свого персонажа Дмитро виправдовує, незважаючи на те, що він воїн.

У 1998 році вийшов ще один фільм за участю Дмитра Нагієва «Бобака Саскервилей», за мотивами твору Артура Конан Дойля «Пригоди Шерлока Холмса і доктора Ватсона: Собака Баскервілів». Дія картини перенесена в сучасний час, і головні герої Херлок Шолмс і доктор Вайсман шукають скажену собаку.

Дмитро Нагієв в серіалі «Каменська»

А в 1999 році актор пройшов кастинг і став одним з головних героїв популярного серіалу «Каменська» за розповідями Олександри Мариніної, зігравши разом з такими метрами російського кіно, як Олена Яковлєва, Сергій Никоненко, Сергій Гармаш. Після того, як Нагієв зарекомендував себе як серйозний актор, пропозиції про співробітництво посипалися з різних сторін. Пішли роботи в серіалах «Забійна сила» і «Кріт».

Не обійшов Нагієва стороною і роман Булгакова «Майстер і Маргарита». Він взяв участь в екранізації легендарного твору разом з Олександром Галибиным, Ганною Ковальчук, Олег Басилашвілі, Кирилом Лавровим, Олександром Абдуловим, Олександром Филлипенко і багатьма іншими. Дмитру дісталася роль барона Майгеля і Іуди. Далі пішла робота над двухсерийным фільмом «Новорічний кілер». Там актор зіграв відразу дві ролі: кілера Скрипаля і цього скрипаля, лауреата різноманітних премій. За сюжетом картини скрипалів постійно плутають.

Дмитро Нагієв взяв участь у зйомках стрічки «найкращий фільм» і «найкращий фільм 2». Це аналог американського «Дуже страшного кіно». Сценарій для фільмів написав Гарік Харламов. Разом з Нагієвим знімалися такі зірки кіно, як Римма Маркова, Армен Джигарханян, Ксенія Собчак, Михайло Галустян, Павло Воля, Володимир Турчинський, Юрій Гальцев, Михайло Єфремов, Олексій Панін та інші зірки російського шоу-бізнесу.

Дмитро Нагієв «Фізрук» - популярний серіал на ТНТ

Театральна кар’єра Дмитра Нагієва

Кілька останніх років Дмитро Нагієв активно працює в театрі. З незмінним успіхом у публіки йдуть вистави, в яких Нагієв грає провідні ролі: «Кыся» з Ігорем Ліфановим, «Милашка» з акторами театру «Балтійський дім» і «Эратикон» з Левом Рахліним.

Дмитро Нагієв у виставі «Кыся»

На початку 2007 року в місті на Неві пройшла презентація психологічної дії драми «Територія». Дмитру Нагієву дісталася головна роль.

Програми з Дмитром Нагієвим

Незважаючи на страшний цейтнот, зайнятість в кіно і на сцені, Дмитро Нагієв встигає працювати і на телебаченні. У 2003 році вів фінальне шоу проекту «Дім-1» і перші випуски «Дом-2» спільно з Ксенією Собчак на телеканалі ТНТ.

Вечірній Ургант. В гостях у Івана — Дмитро Нагієв З 2002 по 2005 роки Дмитро Нагієв був провідним скандального ток-шоу «Вікна», де спочатку озвучувалася проблема, а потім викликалися по-одному учасники конфлікту. До кінця телепередачі загострення пристрастей обговорення досягав свого піку, в хід йшла неформальна лексика і навіть рукоприкладство. Як правило, все закінчувалося бійкою і бійками. У студії була присутня так звана «служба безпеки», яка складалася з двох кремезних чоловіків, мета яких була розбороняти забіяк. Після висловлювання кожного учасника, провідний ударяв у гонг і будь-який глядач зі студії міг за 10 секунд ефірного часу прокоментувати ситуацію та висловити свою точку зору. У передачі були високі рейтинги, навіть враховуючи той факт, що сцени були постановочними.

З 2005 року Дмитро є також ведучим програми на Першому каналі «Великі перегони». За його участю постійно проходять Новорічні вогники.

Дмитро Нагієв ведучий програми «Великі перегони»

У 2011 році спільно з Наталією Андрейченко вів реаліті-шоу «Мама в законі» на телеканалі «Перець». Також він часто бере участь у журі у Вищій лізі КВН.

У 2010 і 2011 роках зі своєю колишньою дружиною Алісою Шер провів церемонії вручення премії «Пітер FM».

Особисте життя Дмитра Нагієва

Актор був одружений на Алісою Шер (Вона ж Алла Анатоліївна Щелищева), вона до речі старше Дмитра на рік. 31 серпня 1989 року у подружжя народився син Кирило. Але шлюб розпався після 18 років спільного життя. Аліса є автором книг — «Я була дружиною Дмитра Нагієва» і «Як ніколи не вийти заміж», де досить детально розписала кожен день родинного життя, повідомивши, що в студентські роки у Нагієва був швидкоплинний роман з Ларисою Гузеевой.

Син Дмитра Нагієва Кирило

Син Дмитра Нагієва Кирило пішов по стопах батька, отримавши акторську професію спочатку у школі-студії Мхату, а потім у Санкт-Петербурзі в майстерні Григорія Дитятковського.

Про кількість романів Дмитра історія замовчує. Він намагається підтримувати образ брутального холостяка, не обтяженого серйозними стосунками. За заявою самого актора його особисте життя — «інтимна територія» і нікого не стосується.

Дмитро Нагієв та Ірина Темичева

Акторові приписують стосунки з Наталею Коваленко, яка була його адміністратором: вони прожили разом кілька років, але за офіційними даними весілля так і не відбулася. Також ходять чутки, що у актора були стосунки з Іриною Темичевой, яка згодом кинула Нагієва заради його друга і соліста групи «Російський розмір» Віктора Бондарюка.

Преса активно поширює чутки про особисте життя шоумена. За однією з версій Дмитро Нагієв одружений на дівчині, яка раніше, живучи з актором у цивільному шлюбі, народила йому сина. Сам актор ніяк не коментує ці чутки — не спростовуючи і не підтверджуючи їх.

Дмитро Нагієв зараз

Популярність Дмитра Нагієва набирає все більших обертів.

У серіалі «Кухня» Дмитро Нагієв зіграв самого себе: зірку і власника ресторану

У 2012 році він зіграв роль власника ресторану «Клод Моне» в гумористичному серіалі «Кухня», який успішно йде на каналі СТС вже другий сезон поспіль. А в кінці другого сезону творці випустили фільм у продовження популярного серіалу «Кухня в Парижі».

З жовтня 2013 року телеканал СТС запустив зйомки серіал «Два батька і два сина», в який Нагієв був запрошений на головну роль Павла Гурова, батька сімейства. З 2014 року він грає головну роль в серіалі «Фізрук», ставши партнером по телепроекту Володимира Сичова, Олександра Гордона, Анастасії Паніної,

Актор активно завойовує медіапростір. У 2013 році він став рекламним обличчям МТС, а з кінця 2012 року замінив Вадима Галигіна, ставши новим обличчям «Жартів Російського Радіо».

Дмитро Нагієв в рекламі МТС Дмитро Нагієв — прекрасний ведучий. Завдяки доброму почуттю гумору, вміння швидко реагувати на зміни ситуації і власної харизми він стає прикрасою будь-якого проекту. Йому довіряють вести відповідальні концерти, прямі ефіри і багато популярні передачі. Так, з 2012 року Нагієв веде конкурс «Голос» на Першому каналі, а в 2014 році став провідним у проекті «Голос. Діти» з Наталією Водянової знову ж таки на Першому каналі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: