Ім’я: Дмитро Миронов

Дата народження: 1 січня 1968 р. (49 років)

Знак Зодіаку: na

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: Хабаровськ

Діяльність: політик

Біографія Дмитра Миронова

Дмитро Юрійович Миронов — видатний російський політик, який зробив блискучу кар’єру в силових структурах. В липні 2016 року наказом Володимира Путіна він був призначений тимчасово виконуючим обов’язки губернатора Ярославської області.

Т.в.о. губернатора Ярославської області Дмитро Юрійович Миронов

Зі слів колег і товаришів по службі Дмитро Юрійович відомий як володар вольового характеру, чіткої психологічної установки лідера і високих моральних якостей. Він відрізняється аналітичним типом мислення, при вирішенні державних питань практикує виключно системний підхід.

Ранні роки Дмитра Миронова. Освіта

Зважаючи на те, що Дмитро Юрійович все життя (до моменту призначення на посаду т.в.о. губернатора Ярославської області) працював у силових структурах, мав доступ до державної таємниці, був «невиїзним громадянином», тому даних про його життєвому шляху в вільному доступі вкрай мало.

Згідно з офіційною версією, Дмитро Юрійович Миронов народився 1968 року в столиці Далекого Сходу — Хабаровську. Які-небудь дані про його батьків або інших близьких родичів відсутні. Відомо, що майбутній політик отримав спеціальну освіту у вищому загальновійськовому командному училищі ім. Верховної Ради РРФСР.

Кар’єра Дмитра Миронова в силових структурах

Після випуску з вищезазначеного навчального закладу Дмитро Миронов був прийнятий на роботу в силові структури. Не рядовим міліціонером – в комітет державної безпеки. Згідно з неофіційною версією, саме в цей період він познайомився з Володимиром Путіним.

Після розпаду Радянського Союзу Миронов був зарахований у штат Федеральної служби безпеки, потім, за зразкову службу, був переведений у Федеральну службу охорони. 2013 рік ознаменувався для Дмитра Юрійовича стрімким кар’єрним підйомом — він був призначений на посаду першого заступника начальника ГУУР МВС Росії.

Завдяки сумлінній праці і високого професіоналізму вже в лютому 2014 року Миронов очолив одне з найбільш значущих підрозділів МВС – Головне управління економічної безпеки і протидії корупції (ГУЭБиПК).

Не можна було говорити про те, що зайняти посаду такого рівня йому було дуже легко — Дмитро Юрійович вийшов (якщо так можна висловитися) компромісною фігурою. Ситуація ускладнювалася тим, що попередній начальник цієї структури, Денис Заметів, звинувачувався в створенні організованого злочинного угруповання, багаторазовому перевищенні посадових повноважень, підробці державної документації, фальсифікації доказів і вимаганнях хабарів в особливо великих розмірах. Є непідтверджена інформація про те, що призначення Миронова на зазначену посаду було здійснено завдяки особистому розташуванню до нього Володимира Путіна. Однак на новій посаді начальника ГУЭБиПК Дмитро Миронов пробув порівняно недовго, всього кілька місяців. У грудні 2015 року він був призначений на посаду заступника міністра МВС.

У грудні 2015 Дмитро Миронов став заступником глави МВС РФ

Проте обставини склалися так, що особисті якості і життєвий досвід Дмитра Юрійовича потрібні державі абсолютно в іншому напрямку діяльності. З 28. 07. 2016 року Дмитро Юрійович Миронов, завдяки черговому розпорядженням президента Російської Федерації, був призначений тимчасово виконуючим обов’язки губернатора Ярославської області, пропрацювавши на своїй останній перед цим призначенням посади в силових структурах трохи більше восьми місяців.

Особисте життя Дмитра Юрійовича Миронова

В увазі характеру діяльності Дмитра Миронова, ЗМІ не має інформації про його сім’ю. На дані, люб’язно надані численними джерелами «жовтої преси», посилатися не варто. Можливо, перебуваючи на посаді губернатора Ярославської області, Дмитро Юрійович підніме завісу таємниці над цим питанням.

Дмитро Миронов – політик сьогодні

Після свого офіційного призначення Дмитро Юрійович провів прес-конференцію, де окреслив основні моменти майбутньої діяльності на посаді голови Ярославський області, а також висловив слова вдячності своєму попереднику, Сергію Миколайовичу Ястребову.

На фото: Сергій Ястребов, попередник Дмитра Миронова

На думку Дмитра Миронова, Ярославська область має колосальний торговий, промисловий і туристичний потенціал, а тому необхідно вести розвиток регіону у всіх напрямках, гармонійно. Також новоспечений політик акцентував увагу на необхідності концентрації всіх сил на деяких особливо важливих проектах — онкологічної лікарні, яка буде оснащена найсучаснішим обладнанням, Карабулинской розв’язці, яка протягом тривалого періоду часу потребує капітального ремонту. Природно, було порушене питання про швидке наповнення бюджету та створення всіх умов для розвитку малого і середнього бізнесу.

Т.в.о. губернатора Ярославської області Дмитро Миронов приступив до роботи Одним з перших ініціатив Дмитра Миронов на посаді губернатора стало надання матеріальної допомоги сім’ям, в яких одночасно народилося троє і більше дітей. Батьки трійнят, які з’явилися на світ не раніше 1 січня 2016 року, могли претендувати на допомогу у розмірі 1 мільйона рублів або допомогу з поліпшенням житлових умов.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: