Ім’я: Дмитро Міллер

Дата народження: 2 квітня 1972 р. (44 роки)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: Митищі, Московська область

Діяльність: актор

Вага: 78 кг

Зріст: 185 см

Біографія Дмитра Міллера

Шлях до слави

Дмитро з’явився на світ в родині бухгалтера та столяра. Його шлях до акторської професії виявився досить довгим. Відразу після школи Міллера закликали в армію, він демобілізувався лише в 1992 році. Після повернення додому він почав допомагати своїм однокласникам торгувати на ринку. І тоді ж майбутній актор пішов вчитися, він поступив в медичний технікум.

В цей час Дмитро Міллер жив життям середньостатистичного людини. Все змінилося під час однієї з прогулянок по Москві. Тоді майбутній актор випадково побачив оголошення про набір учнів в театральну студію. Сам Дмитро згадує, що зайшов всередину тільки для того, щоб подивитися, як проходять вступні іспити. І несподівано для самого себе вирішив прочитати приймальної комісії уривок з п’єси «Мій Гамлет». Актор зізнається, що знав уривок завдяки знаменитому Володимиру Висоцькому. Але, як тільки Дмитро почав читати, він так розхвилювався, що навіть не мав сили підняти очі і подивитися на екзаменаторів. Але, на свій подив, абітурієнта не зупинили і дали договорити весь уривок.

Талановитий і харизматичний

А після, до майбутнього актора підійшла відома актриса Анна Бистрова, взяла хлопця за руки і повідомила: «Давайте ми спробуємо прочитати ще раз, але тільки разом зі мною». Так, тримаючи Бистрову за руки, Міллер почав читати свій вірш знову. Дивно, але друга спроба вдалася на славу. Актор читав так, зізнається, як ніби ширяв над землею.

Театральний

Дмитро Міллер закінчив ВТУ імені Щепкіна в 2001 році. Він навчався в майстерні Ст. А. Сафронова. Після цього актор пішов працювати в музичний театр «На Басманний». Там він прослужив довго, аж до 2005 року. За роки він встиг зіграти в декількох постановках. А паралельно з роботою на сцені Міллер почав з’являтися в кіно. Спочатку Дмитру діставалися лише епізодичні ролі. Він зіграв у серіалах «Марш Турецького», «Next». Після цього йому довірили невелику роль у «Антикілері».

Слуга государевий

Зоряний годину Дмитра Міллера настав у 2007 році. Тоді на екранах з’явився фільм «Слуга государевий» Олега Ряскова. Тут дія розгорталася на тлі російсько-шведської війни. Міллеру дісталася одна з головних ролей – роль романтичного і безстрашного француза на ім’я Шевальє де Брезе. Це один з двох дуелянтів, якого французький король Луї Чотирнадцятий вислав з країни і відправив до російському цареві Петру Першому. Герой Дмитра став свідком грандіозної битви під Полтавою і зіткнувся під час шляху з сотнями скоєно безглуздих смертей. Після цього він відмовився далі служити королю. Насправді у картині йдеться про різницю в менталітетах – європейського і російського.

З коханою дружиною

До речі, спеціально для цієї картини Дмитру Міллеру довелося кілька місяців навчатись верховій їзді. А ось з фехтуванням все вийшло набагато простіше. Актор професійно тримав рапіру ще в театральному училищі, коли проходив курс навчання фехтуванню.

Продовження

Вже через рік Міллер зіграв у серіалі «Монтекрісто». Тут йому дістався головний негативний персонаж Максим Орлов. Це людина, яка здійснює підлість, потрапивши в нелегкі обставини. Тоді актор прокоментував дії свого героя: «Ми завжди робимо вибір самостійно. І всі ховаємося за однією єдиною фразою «Нас змусили обставини». Персонаж Дмитра виправдовує сам себе. Він каже, що на нього тисне авторитет папи, якому вона не може чинити опір. Максим Орлов намагається вибратися з павутини, в якій опинився, починає боротися з собою, але це ні до чого не призводить. В кінці стрічки Максим гине. Втім, інакше й бути не могло, кажуть творці картини, адже зло завжди карається…

У 2009 році Дмитро Міллер зіграв невелику роль. Він став турботливим коханцем чоловіки з шоу трансвеститів. «Веселуни» — це перший російський фільм, який присвятили проблемам акторів травесті-шоу.

Через рік на екранах з’явилася чергова картина за участю Дмитра Міллера. Глядачі побачили кримінальну драму під назвою «Черкізона. Одноразові люди». Актор з’явився в ролі Сергія Виноградова. Це хірург, який за трагічних обставин втратив свою дружину. Він сподівався змінити власне життя на краще, тому їде разом зі своєю десятирічної падчеркою в російську столицю.

Дмитро Міллер на відео «Життя мого персонажа на ринку – це головоломка, квест, треба розгадати. Ринок – це маленька країна, де виживає той, хто сильніший, — говорить актор про свою роботу, — Сюди мій герой потрапляє абсолютно несподівано, випадково, поступово його таке життя засмоктує і він починає опускатися все нижче і нижче. У всіх сенсах. Він починає жити під ринком, разом з гастрабайтерами, потім він потрапляє в рабство. Одним словом, це багата роль, така, про яку мені раніше можна було тільки мріяти».

Тоді ж Дмитро Міллер з’явився в містичному трилері «Маскара». Акторові дісталася роль графа-перевертня по імені Володимир Пазуркевич. Він бажав стати звичайною людиною і пов’язати своє життя з коханою. Але його містична темна сторона почала заважати його щастя і втілення в життя бажань. Порвати з темною суттю виявилося неможливо із-за сильного родового прокляття.

Дмитро Міллер співає Ну а в 2011 році в ефірі каналу СТС почали транслювати серіал «Світлофор». Це адаптація відомого однойменного ізраїльського серіалу, який з’явився в 2008 році. Його, до речі, номінували на престижну «Еммі», як кращий серіал, комедія року. Картина побудована на взаєминах трьох друзів, один з них одружений, інший збирається розписатися, ну а третій виявився закоренілим холостяком і бабієм. До речі, роль останнього виконав Дмитро Міллер.

Особисте життя

Дмитро Міллер вже більше десяти років одружений на актрисі Юлії Деллос. Пара познайомилася завдяки степу, їм актор дуже серйозно захоплюється. Одного разу його попросили навчити танцювати одну актрису, яка мріяла бити чечітку. Ученицею якраз виявилася Юлія. Дмитро вважає, що секрет сімейного щастя простий – треба зробити так, щоб чоловікові хотілося завжди йти додому, туди, де його чекає гарна, любляча і улюблена, а також розуміюча жінка. У Дмитра є син, який зараз є студентом МДУ. Він навчається на тележурналіста.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: