Ім’я: Дмитро Марьянов

Дата народження: 1 грудня 1969 р. (47 років)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актор театру і кіно, теле — і радіоведучий

Вага: 74 кг

Зріст: 182 см

Біографія Дмитра Марьянова

Дитинство та родина Дмитра Марьянова

Народився в родині, де батько (Юрій Георгійович Марьянов) працював майстром по гаражному обладнання, а мати була бухгалтером (померла, коли йому було 37 років). Перша дружина Дмитра (цивільний шлюб) – Тетяна Скороходова, з нею актор познайомився на місці навчання в Щукінському училищі, прожили близько двох років.

Друга дружина (цивільний шлюб) – Ольга Аносова. Син – Данило, від другого цивільного шлюбу з Ольгою Аносовой. З дитинства Дмитро був творчою особистістю і свій творчий шлях розпочав ще зі шкільних часів. Не без допомоги батьків майбутній актор вступив і успішно закінчив навчання з 7 класу в школі театру при Театрі на Червоній Пресні в Хлыновском глухому куті. Особливу увагу в даному закладі приділялася основ сценічного мистецтва.

Перші ролі Дмитра Марьянова

З дитинства Дмитро став різнобічно розвиненою людиною. Брав активну участь у роботі не великого, але дуже ексцентричного театру «Вчений мавпа», був одним з членів авторського колективу з написання сценаріїв. Цей театр активно брав участь у зйомках невеликих телепередач.

Актор Дмитро Марьянов в одному з своїх перших фільмів - Вище веселки

Успішна самореалізація Дмитра Марьянова в юні роки

Закінчивши школу, Дмитра взяли в Театральне училище імені Щукіна. Там він став одним з організаторів театру «Вчений мавпа». Закінчив училище в 1992 році. Після закінчення, акторові негайно запропонували місце в трупі театру Ленком.

Фільмографія Дмитра Марьянова

Як вже писалося раніше Дмитро Юрійович, з самого дитинства був на сцені. Знімається в кіно з 14 років, спочатку в масовках постановки «Том Сойєр» Марку Твену. У 1986 році Одеська кіностудія запросила подає великі надії актора на роль другого плану в ироническо-молодіжному направленому фільмі Валерія Федосова «Була не була». На одному майданчику з ним також працювали такі початківці актори: Дмитро Харатьян, Олексій Жарков та інші. Ця роль стала дебютом актора.

Дмитро Марьянов — Я тебе завжди буду чекати. Мар’янов не був схожий на представників героїв кіно того часу, дивно одягався і стригся, але саме цей унікальний стиль надав більший успіх амплуа висхідного актора. У тому ж 1986 році зіграв провідну роль у кінофільмі «Вище Райдуги». Невідомо коли саме, але в молодості Дмитро Марьянов брав участь при зйомках кліпу групи «Наутілус Помпіліус».

Успішним, так само стала роль у 1988 р. в заворожливому шкільному драматичному фільмі «Дорога Олена Сергіївна». У 1991 р. — у фільмі «Любов». Всі ці фільми узагальнили успіх Дмитра в радянсько-російському кіно і закріпили за ним статус нової, трохи іронічною і відважної «зірки» нового покоління телегероїв. Зіграв головну роль у фільмі «Боєць».

Слухаючи тишу… Дмитро Марьянов — Плач про мене віднедавна займається фігурним катанням, брав активну участь у телевізійному шоу «Льодовиковий період». Дмитро знімається тільки в тих фільмах, які сам вважає цікавими і неоднозначними, його не зацікавити навіть найбільш приголомшливо вигідними фінансовими пропозиціями.

Особисте життя Дмитра Марьянова

На даний момент актор не одружений, але є син. Один з недавніх романів Марьянова з Іриною Лобачовою закінчився невдачею. Вони познайомилися в 2007 році на зйомках телешоу «Льодовиковий період». Фігуристка в той момент тільки розлучилася з Іллею Авербухом. Дмитро, старанно виконував всі вимоги партнерки по катанню.

У 2009 році Ірина знову стала партнеркою Марьянова по льоду. Саме з того моменту відзначається початок їхнього роману. Ірина казала в інтерв’ю, що її особисте життя нарешті налагодилася і зустріла того самого єдиного людини, але заміж вдруге найближчим часом вийти не готова. Дмитро знайшов спільні інтереси з сином Ірини – Мартіном, а та в свою чергу подружилася з сином Марьянова Данин. Пара розлучилася через причини відмови вийти заміж.

Дмитро Марьянов та Ірина Лобачова

На вечірці на честь святкування 45-річчя Гоші Куценко, Дмитро був помічений з новою дівчиною Ксенією. Дмитро нікому не давав підійти до їх парі, вони самі підходили до певного кола друзів актора. Ксенія не з артистичного кола. Приятелі цієї пари подейкують, що пані часто літає за кордон по роботі з бізнесом і в одному з перельотів вона і зустрілася з актором. Але існує думка про те, що Марьянов це затіяв спеціально, що б досадити Ірині Лобачовою з якою розлучився не так давно.

Дмитро Марьянов сьогодні

Мар’янов знайшов свою другу половинку. Багато знімається в кіно, відразу в декількох картинах: телевізійних серіалах «Як вийти заміж за мільйонера» (реж. Н. Хлопецкая, 2013), «Молоді леви» (реж. Е. Салаватов, 2013) і «Умільці» (реж. Нд. Аравін, 2013).

Хобі Дмитра Марьянова

Актор обожнює мотоцикли. Хоча керує цим транспортним засобом не так давно, багато хто вважає його професіоналом в цій області. Актор вважає це виявом волі, порівнянне хіба що з верховою їздою. Так само, швидше долаються пробки. Дмитро не вважає себе байкером, а називає себе: «людина на мотоциклі».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: