Ім’я: Дмитро Малишко

Дата народження: 19 березня 1987 р. (29 років)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: р. Сосновий Бір, Ленінградська обл.

Діяльність: біатлоніст

Вага: 77 кг

Зріст: 184 см

Біографія Дмитра Малишка

Дитинство Дмитра Малишка

Діма народився в місті Сосновий Бор. Він знаходиться в Ленінградській області і відомий завдяки сильній школі біатлону. Хлопчика записав у секцію біатлону батько, коли той був у другому класі. До цього, він не ходив ні в які гуртки і нічим серйозно не займався. Біатлон став першим видом спорту, яким хлопчик зайнявся з усією віддачею.

Природно, що влітку він ганяв з хлопцями в футбол чи баскетбол, їздив на велосипеді. Але все це було лише для підтримки форми. В біатлон він закохався майже відразу, правда першої сподобалася саме стрільба, пізніше хлопчик звик і лижних тренувань.

Дмитро Малишко - надія російського біатлону

Юрій Парфьонов – перший тренер спортсмена. Він був наставником Дмитра, поки той не вийшов з юніорського віку.

Починаючи з 2008 року тренером спортсмена став Дмитро Кучеров, який звернув увагу на перспективного хлопця, коли той отримав «бронзу» на Зимовій Спартакіаді в Саранську. Юний біатлоніст переїхав у Санкт-Петербург. На жаль, в тому ж році у федерації біатлону виникли фінансові труднощі. В цей час Дмитро прийняв рішення піти зі спорту. Він влаштувався в банк. На тренування не ходив, тільки бігав, щоб підтримувати форму.

Сам спортсмен пояснює той відхід тим, що просто не бачив своїх перспектив в біатлоні, складалося враження, що він просто пливе за течією. Не було відчуття, що в нього хтось вірить. Крім цього, хотілося стабільності, треба було себе забезпечувати. В той момент його покликали в банк, і він пішов. Зараз Діма каже, що дуже радий тому, що тоді його відрадили, він повернувся в спорт.

Новорічний подарунок від Дмитра Малишка і Є. Гаранічева Особистий тренер тоді був дуже стурбований відходом молодого талановитого спортсмена. Він звернувся за допомогою до Анатолія Alâb’evu. Той запросив Діму на бесіду і запропонував повернутися у спорт з умовою, що федерація знайде можливість надавати спортсмену матеріальну допомогу. Сума була невелика, але Малишко відразу погодився і знову почав займатися.

Початок спортивної кар’єри Дмитра Малишка, шлях в біатлон

Дебют спортсмена в дорослих змаганнях відбувся в сезоні 20092010. Поступово звикнувши до рівня змагань, біатлоніст зміг допомогти команді в кінці сезону у завоюванні срібної медалі на естафеті чемпіонату Європи.

Після вдало проведеного сезону в наступному році Малишко включили в основний склад збірної, однак вже восени перевели в молодіжну команду. У листопаді Діма пройшов медичне обстеження, яке показало необхідність операції на серці, яка і була зроблена в січні 2011 року. Операцію можна було і не робити, але в цьому випадку у спортсмена не було б допуску до занять у збірній.

У лютому знову почалися тренування, а вже у квітні талановитий біатлоніст прийшов другим на чемпіонаті в Уват. Першим був Іван Черезов.

Легков, Шипулін та Малишка на заслуженому відпочинку-2013 Готуючись до сезону 20112012, Дмитро показував непогані результати. Почавши сезон на Кубку IBU, що він у першій же гонці здобув свою першу золоту медаль у спринті на змаганнях міжнародного рівня.

У грудні 2011 року відбувся дебют Дмитра Малишка на Кубку світу і він потрапив у десятку, а в чоловічій естафеті зайняв друге місце.

Завдяки вдало проведеним сезону, спортсмен був відібраний на ЧС. Але, на жаль, хороших результатів на цьому чемпіонаті Діма не домігся.

Дмитро Малишко зараз

Малишка є «швидкісним» біатлоністом. У нього набагато краще виходить біг. По швидкості на КМ він часто входив в десятку. А ось стрілянина його підводить, тому спортсмену складно боротися за призові місця. Але статистика його стрільби за останні місяці говорить про те, що він працює над цим недоліком.

Сезон 20122013 можна назвати блискучим. У Малишко два «срібла» і два «золота» в особистих гонках і призові місця в естафетах.

В даний час спортсмен тренується, готуючись до зимової олімпіади, сподіваючись показати високі результати. Багато часу приділяє стрільби, намагаючись поліпшити показники.

Особисте життя Дмитра Малишка

Головне захоплення Діми – автомобілі. Він захоплений Формулою-1, любить свою Ауді і швидку їзду. Як сказав біатлоніст, якщо б не заняття спортом, він, мабуть, ганяв на мотоциклі.

Біатлоніст Дмитро Малишко не встиг влаштувати своє особисте життя

Малишко – позитивний і дуже товариська людина. Його стихія – це компанія і спілкування. Кращими його друзями є друзі дитинства. З хлопцями зі збірної теж склалися хороші товариські стосунки, але найбільше він зійшовся з Лапшиним і Шипулін. Діма – активний користувач Інтернету і завзятий меломан.

Малишко навчається в університеті сервісу і економіки в Санкт-Перебурге. У планах ще й юридичну освіту. Спортсмен розуміє, що коли він піде з професійного спорту, йому доведеться шукати роботу і реалізовуватися в звичайному житті.

Довго перебуваючи на зборах або змаганнях, Дімі дуже не вистачає рідної домашньої обстановки, близьких людей і друзів. Буває, що вдома він відсутній за п’ять місяців. Відпочивати Дмитро любить з друзями. Іноді їздить на південь.

Дівчата у Діми поки немає, але є та, з якою він хоче почати відносини. Для нього важливо, щоб вона мала не тільки позитивними жіночими якостями, але і розуміла його, його спосіб життя і роботу, була б з почуттям гумору.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: