Ім’я: Дмитро Крилов

Дата народження: 29 вересня 1946 р. (70 років)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: Охотське море

Діяльність: тележурналіст, актор

Вага: 62 кг

Зріст: 170 см

Біографія Дмитра Крилова

Дитинство Дмитра Крилова

Дмитро народився на Далекому Сході, на катері в Охотському морі. За дев’ять днів до його народження батько загинув, і мати залишилася одна з дитиною на руках. Як вона розповідала синові, одна бездітна пара пропонувала їй забрати хлопчика, щоб вона мала можливість виїхати до Москви і вступити в Консерваторію. Мамі тоді був 21 рік. Вона стала оперною співачкою.

У 1965 році Крилов пішов в армію. Коли в 1968-му він вже дослужував, вперше опинився за кордоном. Армія тоді увійшла до Чехословаччини. Таке перетин кордону був самим незабутнім у його житті.

Історія народження телеведучого Дмитра Крилова дивна

Повернувшись зі служби, молодий чоловік спочатку керував аматорською кіностудією, але незабаром став двірником, потім працював освітлювачем, а потім влаштувався на станцію швидкої допомоги водієм. Всі ці місця роботи він змінив всього за два роки.

Початок телевізійної кар’єри Дмитра Крилова

На наступному місці Дмитро пропрацював одинадцять років. Це був Концертний зал «Росія», де він працював спочатку помічником режисера, а потім режисером-постановником.

У 1978-му Крилов став дипломованим режисером естради, закінчивши ГИТИС, де навіть викладав протягом двох років, звільнившись у 1983-му.

Дмитро Крилов — Зіркові будинку — Зіркове життя З початком Перебудови Дмитро почав працювати в «Супутнику телеглядача». Телепрограма виходила раз на місяць, де Крилов був і автором, і ведучим. Одночасно він співпрацював з американською телекомпанією TBS, яка на радянському телебаченні випускала програму «Вечір». В той час була така програма, як «Прожектор перебудови», автором кількох випусків якої був Дмитро.

Починаючи з 1991-го, він почав працювати в Молодіжній редакції центрального телебачення, де вів програму «Телескоп», автором і режисером якої був він сам.

«Недолугі нотатки» — програма, що вперше вийшла в 1991 році. Вона виходить до сьогоднішнього дня. Її автор – Дмитро Крилов, він же є і ведучим. Перший фільм складався з чотирьох серій і розповідав про Лондоні. На тлі офіціозу ця програма відразу привернула до себе увагу, так як показувала глядачам суб’єктивний погляд на життя за кордоном.

Іноді він був іронічний, іноді наївний. Автор не був знавцем життя на Заході. Під час перегляду телепрограми глядачеві здавалося, що він сам здійснює подорож, відкриваючи для себе іншу сторону іншого життя.

П’ять років «Недолугі замітки» глядач бачив час від часу, програма виходила у міру появи нових серій. Познайомившись з Лондоном, Дмитро відзняв матеріал про Західному Берліні, а потім про круїзи по Середземному морю і про прибережних країнах і містах. Це були розповіді про Стамбулі і Венеції, Генуї та Сицилії, Ніцці та Римі, Мальті та Афінах.

Франція. Путівник Дмитра Крилова Так званий «американський» період розтягнувся у автора на дванадцять серій. Розповідаючи про Данії, Крилов зняв не тільки передачу для дорослих, але і передачу для дітей, в якій він показав дитячий погляд. Разом з Дмитром знявся шестирічний Дмитро – його син. Це нововведення довелося глядачам за смаком, і Крилов подібним чином зняв подорож по грецьких островах, про передачу Карибському круїзі і здійснив з сином поїздку в Орландо «Дісней Уолд». Перший канал, починаючи з 1996 року, почав показувати «Недолугі замітки» регулярно.

Крилов зі знімальною групою побував вже більш ніж у ста містах світу, вони знімали навіть на Північному Полюсі. Зі слів Дмитра, в Африці він був лише одного разу, це була Уганда, але більше він туди потрапити не хотів би. А ось Філіппіни автору програми дуже сподобалися з-за краси природи, а так само доброзичливого населення.

Особисте життя Дмитра Крилова

Дмитро був одружений чотири рази. Перша дружина була на десять років його старше, її звали Альбіна. Шлюб проіснував п’ять років і розпався. Два наступних шлюбу були ще менш тривалими. У третьому шлюбі у Крилова народився син, якого назвали Дмитром. Сьогодні він вже дорослий хлопець. Батько періодично йому допомагає,

однак вважає, що кожен після закінчення Вузу повинен сам себе годувати і забезпечувати. З матір’ю сина у Крилова після розлучення були натягнуті відносини, так як вона не могла пробачити йому відходу з родини, неохоче відпускала з ним сина, коли вони знімали матеріал для передач. Однак зараз вони нормально спілкуються. Ініціатором всіх трьох розлучень був Дмитро, він вважає, що не зробив ні одну із залишених ним дружин щасливою.

Дмитро Крилов був одружений чотири рази

Четверту дружину Крилова звуть Тетяна, і вона на десять років молодше Дмитра. Вони познайомилися по телефону, вона сама подзвонила в студію. Тетяна працює в його передачі редактором, а її син – оператором. Часто вони всі разом їздять за кордон знімати черговий матеріал. Хоча б раз в рік з ними їздить і син Дмитра – Митя. Іноді вони навіть беруть з собою друзів.

Розмірковуючи про те, як би Дмитру хотілося прожити своє життя, якби можна було все змінити, він відповів, що хотів би, щоб у житті була тільки одна жінка.

Вже більше десяти років подружжя живуть у дерев’яному двоповерховому будинку за містом. Цей будинок побудував Крилов, як він сам каже, порядком натерпівшись від виконробів. Зараз він вже не уявляє, як можна жити в місті, хоча квартиру в Останкіно він так і не продав.

Говорячи про ставлення до грошей, Крилов пояснив, що любить гроші за те, що вони дозволяють зробити життя комфортнішим і приємнішим, роблять можливими багато задоволення.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: