Ім’я: Дмитро Козак

Дата народження: 7 листопада 1958 р. (58 років)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: с. Бандурово, Українська РСР

Діяльність: політик

Вага: 72 кг

Зріст: 178 см

Біографія Дмитра Козака

Дмитро Козак – російський політичний діяч, людина, якого деякі готують в наступники чинного президента Володимира Путіна, однак про достовірно його фігурі відомо небагато.

Козак Дмитро Миколайович

Дитинство і юність Дмитра Козака

Сьогодні село Бандурово Кіровоградської області – невеликий населений пункт, де життя якщо не зупинилася, то тече розмірено, у своєму звичному руслі. Старі постарілі будиночки, постійні перебої з електрикою і 6 годин на переповненому рейсовому автобусі до української столиці – таку безрадісну картину являє собою нинішнє Бандурово. Однак саме тут пройшли дитячі роки майбутнього заступника голови Уряду Російської Федерації.

За сімейною легендою Дмитру Миколайовичу судилося добитися значних кар’єрних успіхів. Було тому причиною пророцтво, або вся справа в строгості характеру Миколи Козака, але до старшого сина він був особливо суворий. Вся допомога по господарству лежала на плечах Міті, але скаржитися було невластиво для хлопчика.

Дмитро Козак в школі вчився тільки на п'ятірки

У школі Дмитро вчився на одні п’ятірки і за 8 клас отримав атестат, проте в 10 класі впертість зіграло проти нього і варто було Козаку медалі. Великі надії – велика відповідальність. І розуміючи всю покладену на нього відповідальність, у віці 17 років Дмитро Козак без чиєї-небудь допомоги покинув рідне Бандурово.

Вчителька Дмитра рекомендувала здібному учневі вступити до вінницький політех, адже він завжди відрізнявся схильністю у точним наукам, однак провчившись там нетривалий час, Козак вирішив кардинально змінити своє життя і відправився підкорювати інші висоти – юридичний факультет Ленінградського державного університету. Ця авантюра залишалася таємницею для близьких і друзів юнаки до тих пір, поки він не отримав на руки студентський квиток і не став вважатися повноправним студентом.

Ще до навчання в університеті Дмитро Козак встиг відслужити в лавах Радянської Армії. Заступник голови Уряду не вважає ці роки витраченими даремно. Навпаки, він знаходить службу в десанті цікавою та захоплюючою для молодих людей.

Особисте життя Дмитра Козака

Будучи студентом, Дмитро Козак познайомився зі своєю першою дружиною Людмилою. У цьому шлюбі у пари народилися двоє синів – Олексій і Олександр. Обидва вони закінчили московську Вищу школу економіки» і сьогодні успішно займаються менеджментом. Однак здавалася досить міцною сім’я в 2008 році розпалася.

Після недовгого часу Дмитро Козак вступив у новий шлюб з Наталею Квачевой, успішним юристом, а нині однією з найбагатших жінок Кремля.

Дмитро Козак був одружений двічі

За відгуками знайомих Козака, людина він дуже сімейний. Незважаючи на щільний графік, Дмитро Козак завжди намагався проводити вільний час в оточенні близьких людей. Для батьків Дмитро став справжнім помічником, виправдавши всі їх надії. Грунтовно влаштувавшись у столиці, він забрав престарілих матір і батька рідного Бандурово.

Василь, являвший собою повну протилежність серйозного і стриманого старшому братові, зобов’язаний своїм кар’єрним злетом старшому Дмитру. Колишній шофер в Бандурово встиг побувати як у ролі власника заправок, так і в ролі банкіра, а на сьогоднішній день Василь Козак очолює один з найстаріших промислових заводів Санкт-Петербурга «Червоний трикутник».

Кар’єра Дмитра Козака, шлях у політику

Відмінник навчання Дмитро Козак почав свою кар’єру з крісла прокурора Ленінградської прокуратури, де пропрацював з 1985 по 1989 рік. Надалі він очолював юридичне управління Ленгорисполкома і міськради. В 1994 році Дмитро Козак увійшов у число членів уряду Санкт-Петербурга, при цьому в 1996 році зумів зберегти свій пост, незважаючи на поразку на виборах Анатолія Собчака.

Дмитро Козак побував на олімпійських об’єктах В 1998 році Дмитро Козак зайняв пост віце-губернатора, проте в тому ж році звільнився а розбіжностей з чинним губернатором Ст. А. Яковлєвим.

У 1999 році Дмитро Козак очолив апарат Уряду Російської Федерації, а у 2003 став першим заступником керівника адміністрації Президента Російської Федерації.

Відповідальність за вирішення низки проблем кавказького регіону у 2004 році лягла на плечі Козака, призначеного на посаду повноважного представника Президента Російської Федерації в Південному федеральному окрузі. Свою посаду він зберіг аж до 2007 року, а в 2009 нинішній заступник голови Уряду отримав повторну пропозицію стати повпредом, від чого Дмитро Козак відмовився з формулюванням: «Двічі в одну воду не входять».

Дмитро Козак зараз

2007 рік став важливим роком для всієї країни. Саме тоді стало відомо, що російське місто Сочі приймає естафету на проведення зимових Олімпійських ігор 2014 року. Тоді ж Дмитро Козак почав курирувати будівництво олімпійських об’єктів і розвитку міста як гірськокліматичного курорту.

Віце-прем’єр Дмитро Козак про мораторій на нове будівництво в Сочі Дмитро Козак має ряд почесних нагород. У їх числі – Орден «За заслуги перед Вітчизною» II ступеня, медаль «Слава Адигеї», Орден Ахмата Кадирова і Орден Святої Анни II ступеня.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: