Ім’я: Дмитро Кисельов

Дата народження: 26 квітня 1954 р. (62 роки)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: р. Москва

Діяльність: журналіст, телеведучий

Вага: 80 кг

Зріст: 177 см

Біографія Дмитра Кисельова

Дитинство та родина Дмитра Кисельова

Народившись в Москві, в музичній сім’ї, майбутній телеведучий отримав гарну освіту. У дитинстві закінчив музичну школу – грав на гітарі. Спочатку Дмитро вступив до медичного училища. Наступним навчальним закладом став університет у Ленінграді, де хлопець навчався за спеціальністю скандинавська філологія. Університет він закінчив у 1978-му році.

Початок кар’єри журналіста Дмитра Кисельова

Першим робочим місцем Дмитра стало Держтелерадіо СРСР. Там він пропрацював десять років, займаючи посаду в одному з найпрестижніших секторів – іноземному секторі. Він відповідав за те, що чули за кордоном про СРСР. У цій роботі не можна було обійтися без таких якостей, як відповідальність і крайня організованість, важливо було контролювати кожне слово, інтонація теж мала значення.

Як змінюється людина при Путіні. Дмитро Кисельов (1999-2012) В 1988-му Дмитро Костянтинович перейшов в інший відділ. На Держтелерадіо він став ведучим новин, програми «Час», вів політичні огляду.

Звільнення Кисельова з Держтелерадіо

З початком кардинальних змін у Союзі і початком боротьби колишніх республік за незалежність, телеведучого звільнили з Держтелерадіо. Йшов 1991-ий рік. Дмитро відмовився читати в ефірі заяву уряду про події в Прибалтиці. Керівництво радіоканалу було на боці Уряду.

У тому ж році Кисельов почав працювати в програмі «Вести». Він опинився в числі тих, хто брав участь у створенні нового формату на телебаченні і радіо, співпрацюючи із закордонними телерадіомовними програмами.

Через рік в компанії «Останкіно» він став вести «Панораму». Пізніше Кисельов відправився в Хельсінкі, як власкор агентства «Останкіно».

«Годину пік» — програма, яку вів Влад Листя. Після вбивства Лістьєва провідним став Кисельов.

Програма Вісті Тижня з Дмитром Кисельовим є рейтинговою на російському телебаченні

На каналі REN TV, який почав працювати у 1996-му році, Дмитро вів програму під назвою «Національний інтерес». Сам він називає її не політичної, а світоглядної. Через деякий час ця програма почала виходити щодня на каналі «Росія».

«Перспективні телевізійні формати» — нова телекомпанія, в організації якої брав участь Дмитро Костянтинович.

З 1999-го року телеведучий з’явився в передачі «Вікно в Європу», і автором, і ведучим був Кисельов. Глядачі дивилися її на каналі «ТБ-6 Москва».

Дмитро Кисельов сьогодні

З 2012-го року Дмитро Костянтинович веде програму «Історичний процес», а так само є ведучим авторської програми «Авторитет». Влітку 2012-го він почав вести «Вести недели».

Телеведучий, відомий своїми різкими заявами про гомосексуалізм, про американців, про радикалів на Україні.

Дмитро Кисельов — 2 хвилини ненависті Дмитро Костянтинович є творцем низки документальних фільмів про Єльцина, Сахарова, Горбачові, розпад СРСР та ін. В кінці 2013-го року Кисельов очолив інформагентство «Росія сьогодні», творцем якого є Володимир Путін.

Особисте життя Дмитра Кисельова

Особисте життя Кисельова можна назвати бурхливою. Перший його шлюб був студентським. У свої сімнадцять молодий чоловік навчався в медичному училищі. Його дружиною стала однокурсниця по імені Олена. Вони розлучилися менш ніж через рік. Цікаво, що у подружжя був один і той же і день, і рік народження.

Вступивши в Ленінграді в університет, Дмитро знову одружився. Обраницю звали Наталя. Через рік студент вже був одружений третім шлюбом. Ім’я його дружини – Тетяна.

Особисте життя: У Дмитра Кисельова було багато дружин

Четвертий раз Кисельов одружився вже після університету, коли почав працювати на Держтелерадіо СРСР. Через рік дружина, яку звуть Олена, народила сина на ім’я Гліб. Коли дитині був рік, Дмитро Костянтинович пішов з сім’ї. Його п’ятою дружиною стала Наталія.

Шоста дружина з’явилася у Кисельова в 1998-му році. Нею стала Kelly Richdale.

В сьомий раз він одружився через рік. На цей раз обраницю звали Ольга. У той період часу телеведучий побудував власний будинок в Криму. Будучи прихильником джазової музики, там він проводив джазовий фестиваль, який був заснований в 2003-му році і отримав назву «Джаз Коктебель». Цей фестиваль став щорічним. Перебуваючи в Коктебелі, катаючись там на своєму гумовому човні, Дмитро

Костянтинович побачив на березі стоїть дівчину. Нею виявилася студентка Маша з Москви. Вона в той час навчалася в інституті практичної психології і психоаналізу. У Маші вже був син Федір. Через рік після знайомства відбулася їх весілля. Марія в 2007-му році народила сина Костю, а ще через три роки на світ з’явилася донька Варвара. Дружина Кисельова закінчила три Внз з червоним дипломом і в даний час отримує четверте освіта. Вона планує працювати психотерапевтом.

Захоплення Дмитра Кисельова

Разом з родиною телеведучий проживає в Підмосков’ї, де знаходиться побудований за його проектом скандинавський будинок. Треба відзначити, що будівництво тривало кілька років. У дворі на колодязі встановлена невелика млин, доповнює загальний вигляд будинку. Перший час Марія не могла звикнути до заміського життя. Вона виїздила до Москви, щоб, як вона висловлюється, подихати нею. З часом сільське життя дружині телеведучого сподобалася.

Дмитро Кисельов, Шендерович — хто він? На жаль, щасливий тато рідко бачить дітей, у нього практично немає вихідних. Їде він зазвичай вранці, коли діти ще сплять, а повертається не раніше дев’яти і навіть одинадцятої вечора. Часто до роботи телеведучий добирається на мотоциклі, тільки взимку пересідаючи в машину.

Був час, коли Дмитро Костянтинович тримав чотирьох коней, але після того, як він впав разом з машиною з моста у воду і отримав компресійний перелом хребта, займатися кінним спортом він вже не зміг. Захоплюючись мотокросом, телеведучий отримав серйозну травму – розрив зв’язок на коліні, він переніс три операції і цілий рік ходив на милицях. Після цього одну кінь Кисельов подарував своєму тренеру, одну продав, а два коні передав у дитяче установа.

Старший син телеведучого Гліб вже дорослий, вони завжди підтримували стосунки, багато разом їздили. Син поділяв захоплення свого батька кіньми. У заміському будинку Кисельова, у Гліба є своя кімната, де він живе, приїжджаючи в гості.

Дмитро Костянтинович досконало володіє норвезьким, англійською та французькою мовою, крім того, читає на ісландському, шведською і датською.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: