Ім’я: Дмитро Ісаєв

Дата народження: 23 січня 1973 р. (43 роки)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: Ленінград р.

Діяльність: актор театру і кіно

Вага: 70 кг

Зріст: 178 см

Біографія Дмитра Ісаєва

Дитинство та родина Дмитра Ісаєва

Дмитро Ісаєв народився в родині акторів знаменитого БДТ у Санкт-Петербурзі 23 січня 1973 року. До 6 класу добре встигав по навчанню, але потім кілька закинув, так як ніхто не особливо стежив за ним. Паралельно зі шкільним навчанням Дмитро пішов і на музику. Він займався по класу скрипки. Також до сьомого класу активно брав участь і в спортивних змаганнях школярів з легкої атлетики. Надходження в інститут

Спочатку майбутній відомий актор, знаючи тяжкість такої професії, не планував пов’язувати себе з театром. Але завдяки актрисі Ользі Волковій він зробив спробу стати студентом Л. Р. В. Т. М. і К. Але з першої спроби Ісаєв не пройшов. Тому наступний рік пропрацював в «Притулок комедіантів», а потім вступив у вибраний інститут на курс Петрова Володимира Вікторовича.

Дмитро Ісаєв популярний завдяки роботі в театрі і в кіно

Перед закінченням навчання Дмитро Ісаєв одружився перший раз. У тому шлюбі народилися доньки-близнючки, названі Сонею і Поліною. Але всього через 3 роки вже розлучився.

Театральна кар’єра актора Дмитра Ісаєва

Після навчання Дмитро Ісаєв на початку повернувся в «Притулок комедіантів». І лише через деякий час перейшов в знаменитий театр ім. Коміссаржевської.

Першим спектаклем був «Вона кидає виклик». Також за ним були ролі Жадова в «Прибутковому місці», Доні в «Ці вільні собачки», Питуса в «Сміх лангусти», Иоргена Тесман в «ГедаГаблер». Після переходу в інший заклад культури йому дали ролі Межуева в «Чичиков» і Луї Ламара во «Французькі штучки».

Акторська кар’єра Дмитра Ісаєва, фільмографія

Перший досвід зйомок у кіно в Дмитра був ще в дитячі роки. Тоді йому дісталася роль маленького Моцарта в одному з французьких фільмів. Після інституту же кілька років актора не запрошували на зйомки і його долею був виключно театр.

Дебютним ж фільмом в 2002 році стала стрічка Кирила Капіци «Пані Перемога», куди він був запрошений завдяки колишньої однокурсниці Тетяні Калгановой. Там йому виділили роль плавця Слави, який, не дивлячись на чудові результати в період тренувань, на змаганнях пасував. В той же період він відзнявся і у фільмі «Морський вузол» в ролі Євгенія.

Слов’янська співачка Млада і Дмитро Ісаєв.Як знімали ? 2003 рік відзначився одразу чотирма стрічками. Перша – 6 фільм із серіалу «Бандитський Петербург», де грав Владика. Друга – «Бідна Настя», де відображав цесаревича Олександра. Третя – «Мангуст», де дісталася роль футболіста. І четверта – роль оперативника Пахомова в «Вулиці розбитих ліхтарів».

У 2004-2005 році Дмитро Ісаєв був менш популярний. За цей час йому дали ролі тільки в 3 фільмах – Волкова Петра Сергійовича в «Гріхи батьків», скрипаля Євгенія Абрамова в «Дорога Маша Березіна» і майора Джорджа Андестенда в «З Днем Народження, королево!».

У 2006 році Дмитро Ісаєв відзнявся ще в двох стрічках. Одна з них – «Повернення блудного тата» (роль Олексія), друга – «З полум’я і світла» (роль князя Олександра Васильчикова).

У 2007 році Дмитра Ісаєва дістається перша велика роль – Миколи Ростова в фільмі «Війна і мир». Паралельно він відзнявся в ролі Вадима в «Квартет для двох», Кістки «Повне дихання» і вітчима в Лехі «Ти мене чуєш?».

2008 рік позначився в біографії Дмитра такими фільмами, як «Пісочний дощ» (роль Ігоря Зоріна), «Гріхи наші» (роль Сергія), «Синя борода» (роль Філіпа) і «Мінливості долі» (роль Антона, чоловіка Даші). У 2009 році брав участь лише в одній стрічці «Одержимий» в ролі адвоката Дубровника.

Дмитро Ісаєв В 2010 році до Дмитра Ісаєва знову повернулася акторська удача, а разом з нею – і ролі. Тоді він відзнявся в «Почуй моє серце», «Капітана Гордееве» і «Соло на мінному полі».

Дмитро Ісаєв в даний час

2011 рік також був вкрай для Дмитра Ісаєва вдалий. Тоді в його списку додалися ролі Георгія в «Обітницю мовчання», Ігоря у «Прогнозі», Макса Орлова в «Терміналі», Оленина в «Пушкіні», Сергія в «Будинку на краю», Суханова в «Докази», Сергія в «Павутинці бабиного літа», Сергія Паратова в «Безприданниці» і Данила «Секти».

2012-2013 рік продовжили вдалий період в кар’єрі актора. Тоді він зміг відзнятися в «Дикий 3» в ролі Костянтина Сергійовича, «Кожен за себе» в образі Ігоря, «Подаруй мені неділю» в якості Михайла, «1812. Уланського балада» в ролі Олександра I і «Остання жертва» (його герой – Олексій).

Особисте життя Дмитра Ісаєва

Актор Дмитро Ісаєв до тридцяти років був одружений три рази

Актор Дмитро Ісаєв вже встиг тричі побувати у шлюбі. Першою його дружиною була Ася Шибарева, від якої у нього дві дочки. Другий – Інна Гинкевич, балерина. Третьою – Оксана Ріжок, колишня балерина. Про стосунки зараз поки Дмитро Ісаєв замовчують, але можна припустити, що при його існуючої популярності як актора від прихильниць і охочих стати його дружиною відбою точно немає.

Дмитро вже не раз проявив себе видатним актором як на театральних підмостках, так і в якості героїв фільмів абсолютно різних за жанром і спрямованості. Він зумів заявити спочатку про свій талант і не соромиться будь-яких ролей, віддаючись зйомок повністю. Тому можна з упевненістю очікувати ще безлічі героїв у його виконанні в подальшому. А, можливо, і отримання їм престижних киноактерских нагород.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: