Ім’я: Дмитро Гудков

Дата народження: 19 січня 1980 р. (36 років)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: р. Коломна, Московська обл.

Діяльність: політик і громадський діяч

Вага: 97 кг

Зріст: 196 см

Біографія Дмитра Гудкова

Дмитро Геннадійович Гудков – колишній парламентар-«есер» і член центральної ради політсили «Справедлива Росія», що входив у Координаційну раду опозиції (до його розпуску в 2013 році). Він – керівник громадської організації партії «Молоді соціалісти Росії» і один з творців «Молодіжної громадської палати», спільноти молодих законодавців, що реалізує починання в області державної молодіжної політики, охорони здоров’я, захисту дітей.

Гудков Дмитро Геннадійович

Вибори 2016 року, як кандидат в депутати від партії «Яблуко», він програв. Однак навіть в умовах, коли конституційна більшість у парламенті отримала «Єдина Росія», оголосив, що він не збирається залишати політику.

Дитинство та родина Дмитра Гудкова

Дмитро Гудков з’явився на світ 19 січня 1980 року в підмосковній Коломні. Його тато, Геннадій Володимирович, у ті роки працював в Коломенському міськкомі комсомолу, потім служив у КДБ, був власником охоронних агентств, депутатом. Мама, Марія Петрівна, з якою батько познайомився ще в шкільні роки, викладала в музичній школі гри на фортепіано, пізніше створювала фірму «Оскордъ» (згодом продану). У Дмитра є молодший брат Володя, у дорослому віці очолив «Центральне Боргове Агентство».

Діма навчався в експериментальній школі-гімназії №625, займався баскетболом, досяг звання майстра спорту. Після школи, у 1996 році він вступив в МДУ на факультет журналістики.

Дмитро Гудков вирішив вивчитися на журналіста

Одночасно з навчанням, молодий чоловік працював у різних мас-медіа. Зокрема, він керував Центром громадських зв’язків сімейної фірми «Оскордъ» та колективом редакції видання для фахівців в області інформаційної безпеки Security.

Будучи на 3 курсі, Дмитро Гудков почав активно займатися політикою – працював у штабі батька, выдвигавшего свою кандидатуру в Держдуму III скликання. У наступні роки, з 1999 по 2005 рр. він очолював виборчі кампанії як Гудкова-старшого, який став думським депутатом наступних трьох скликань, так і інших претендентів на високі посади у ряді регіонів РФ.

Політична кар’єра Дмитра Гудкова

Отримавши в 2001 році диплом журналіста, молодий чоловік виступив творцем видання «Регіональні вести». Паралельно він вступив на Дипломатичну академію МЗС і став у 2003 році фахівцем у галузі світової економіки.

Депутат Дмитро Гудков

З 2004 року Дмитро Геннадійович керував прес-службою Народної партії і здійснював координацію дій у сфері молодіжної політики даної політсили, лідером якої в березні того ж року був обраний його батько. Після її саморозпуску і злиття зі «Справедливою Росією» у 2007 році, він очолив аналогічну структуру фракції CP в Держдумі, а також став співголовою руху «Перемога».

У 2009 році Дмитра обрали членом Центральної ради СР, в 2010-му – призначили радником голови Ради Федерації – лідера СР Сергія Миронова.

Особисте життя Дмитра Гудкова

Дмитро Гудков одружений другим шлюбом. У 2012 році він присягнувся в любові і вірності своєму прес-секретарю Валерії. Важливої події не завадила навіть зламана напередодні (під час гри у футбол) нога політика, але весільну подорож молодята все ж довелося відкласти. Розписувалися молоді в Грибоєдовському загсі, а відзначали весільне торжество в банкетному залі Центрального іподрому столиці.

Дмитро Гудков і його дружина Валерія

Пропозицію руки і серця своїй обраниці політик зробив на Кубі під час новорічних свят. Можливо, тому на банкеті виступали кубинські танцівниці. Запрошення для гостей були оформлені оригінально – у вигляді офіційної повістки з повідомленням, що, в разі неявки, особу чекає повний привід захід у примусовому порядку. У 2013 році дружина подарувала йому сина Олександра.

Приблизно в той же період в Мережі обговорювалося придбання Дмитром в Підмосков’ї всього за п’ять мільйонів рублів елітного таунхауса, площею близько 250 квадратних метрів. Пояснення можливості покупки настільки привабливою ціною виявилося простим – продавцем шикарного житла виявилося приватне охоронне підприємство «Пантан» його батька.

Першою дружиною екс-депутата була шеф-редактор новинної передачі на НТВ на ім’я Софія, яка звільнилася з телеканалу, нібито, після того, як їй доручили брати участь у створенні фільму про приватне життя опозиціонерів. Вони прожили разом близько 10 років, займалися вихованням двох діток, Насті і Вані, але розлучилися.

Софія - колишня дружина Дмитра Гудкова

Згодом екс-дружина заснувала і очолила перший в країні Центр документального кіно, який задуманий не тільки як кінотеатр, але і місце зустрічі любителів даного жанру кінематографа. У 2015 році вона знову вийшла заміж за колишнього керівника столичного департаменту культури Сергія Капкова. Для її чоловіка їхній шлюб теж став другим. Раніше він був одружений на Катерині Гринчевской, тележурналисте, телеведучої каналу «Росія 24», у шлюбі з якою у них народився син Ваня і дочка Софія.

Дмитро Гудков сьогодні

Черговою сходинкою в кар’єрі політичного діяча було його обрання в 2011 році парламентарієм ГД VI скликання, де він увійшов до комітету з конституційного законодавства і держбудівництва, і в міжурядову комісію РФ і США.

Дмитро Гудков зустрівся з послом США Дмитро Геннадійович вносив на розгляд нижньої палати Федеральних Зборів ряд авторських законопроектів, включаючи документ про скасування антиконституційних продуктових контрсанкций, виступав проти закону про заборону усиновлення російських дітей-сиріт американськими громадянами, брав участь у протестних акціях і мітингах проти фальсифікації виборів.

Дмитро Гудков балатировался від партії «Яблуко»

Дмитро Гудков відомий також тим, що разом з Іллею Пономарьовим у 2012 році влаштував своїм колегам-єдиноросам «італійський страйк» (протестуючи проти набуття чинності законопроекту про підвищення штрафних санкцій, які передбачалися за проведення незаконних мітингів, і затягуючи його прийняття внесення безлічі поправок), і тим, що з ідейних міркувань відійшов у 2014 році від голосування за приєднання Криму. Разом зі своїм батьком, Геннадієм Гудковим, у 2013-му він був виключений з CP (за надають їй шкоду дії), названий лідером ЛДПР володимиром Жириновським зрадником батьківщини (за його мова в будівлі Сенату США).

Інтерв’ю Дмитра Гудкова В той же час, за версією «Відкритої Росії» він став кращим серед депутатів – впевнено переміг у рейтингу роботи парламентарів у Держдумі VI скликання, набравши понад 83 відсотків голосів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: