Ім’я: Дмитро Гордон

Дата народження: 21 жовтня 1967 р. (49 років)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Коза

Місце народження: Київ

Діяльність: журналіст, співак

Вага: 75 кг

Зріст: 184 см

Біографія Дмитра Гордона

Дитинство

Гордон дмитро Ілліч народився у Києві 21 жовтня 1967 року в родині інженера-будівельника Іллі Яковича Гордона та інженера-економіста Міни Давидовны Гордон. Єдина дитина в сім’ї, в перший рік свого життя жив разом з бабусею і батьками в комунальній квартирі. Умови були не дуже: сімей у квартирі проживало багато, єдиний туалет знаходився у дворі в оточенні великої кількості щурів. Але жити там родині Гордон довелося недовго: незабаром вони отримали двокімнатну квартиру. Дмитро до п’яти років вже добре читав, і напам’ять знав усі країни світу зі столицями. Навчався в школі з 6 років, один з класів здав екстерном і, таким чином, закінчив навчання у 15 років. У шкільні роки Дмитро любив читати, особливо про історію революцій, Вітчизняної та Громадянської війни. Він також захоплювався естрадою, театром, футболом. Будучи п’ятикласником, написав близько сотні листів знаменитостям радянського союзу з проханням надіслати йому автограф і фото. Відповідь йому дали Йосип Кобзон і Леонід Утьосов. У 1983 році Гордон поступив в Київський інженерно-будівельний інститут.

Талановитий і успішний

За його словами, п’ять років навчання були нестерпним борошном, так як займався він зовсім не своєю справою. Після 3 курсу Гордон був покликаний в армію, звідки вийшов сержантом ракетних військ.

Кар’єра

На другому курсі інституту Дмитро став писати статті в одні з провідних київських газет. У 1984 році він взяв перше в житті інтерв’ю у свого кумира – півзахисника київського «Динамо» Леоніда Буряка. Його опублікувало тоді ворошиловоградское, а нині луганське видання «Молодогвардієць». Перше інтерв’ю в київській пресі було надруковано в газеті «Комсомольское знамя» зі знаменитим українським і радянським форвардом Ігорем Бєлановим. За час навчання в інституті, Гордон публікувався в кращих газетах України, таких як «Спортивна газета», «Прапорі комунізму», «Молоді України». Після закінчення інституту потрапив за розподілом до газету «Вечірній Київ», в якому він успішно пропрацював до 1992 року, а потім у «Київських» і пізніше в «Всеукраинских ведомостях». У червні 1995 року Дмитро Гордон почав видавати власну газету «Бульвар» — світський тижневик.

Інтерв'ю з Валуєвим

У 2005 році журнал отримав назву «Бульвар Гордона», на сьогоднішній день він є одним з найбільш тиражних і популярних. Він випускається не тільки в Україні, але також в Росії, Ізраїлі, Іспанії, Італії, США, Німеччини.

Творчість

Працюючи в «Бульварі Гордона», Дмитро починає займатися видавництвом своїх власних книг. На даний момент випущено 35 штук, включаючи восьмитоммник «Герої смутного часу». Паралельно з цим, також випускає телепрограму «В гостях у Гордона». Герої її – усім відомі люди. В студії побувало вже понад 400 знаменитостей – письменників, поетів, режисерів, художників, політиків, громадських діячів, спортсменів. Сам Дмитро нещодавно сказав, що залишилося приблизно 100-120 людей, яких би він хотів запросити до себе в студію і поспілкуватися. Піде на це приблизно 2-3 роки, а по закінченні проекту Дмитро планує зайнятися написанням мемуарів.

Крім журналістики, Гордона приваблює естрада. На даний момент їм записано 5 альбомів, близько 60 пісень, знято вісім кліпів, в яких можна побачити Наталю Могилевську, Олександра Розенбаума, Валерія Леонтьєва, Тамару Гвердцителі.

Родина

Одружений на дівчині Олені. У Гордона четверо дітей. Найстаршому синові Ростиславу зараз 20 років (1992 р. н.), він студент Київського інституту міжнародних відносин.

Рідкісні хвилини відпочинку

Син Дмитро (1995 р. н.), незважаючи на юний вік, вже став володарем титулу чотириразового чемпіона Європи з об’єднаним єдиноборств в категорії юнаків. Він також пише власну інструментальну музику, захоплюється грою на фортепіано, а з 2012 року є студентом бостонського музичного коледжу. Молодші діти Єлизавета (1999 р. н.) і Лев (2001 р.) навчаються в школі.

Робота і проекти

Однією з найвідоміших робіт Дмитра стала газета «Бульвар Гордона». Це щотижневе видання, яке в динамічній і цікавій формі розповідається про найбільш яскравих представників політики, науки, мистецтва, естради та спорту у вигляді світської хроніки або інтерв’ю. Обмежень за віком видання практично не має, тому захоплює велику глядацьку аудиторію. Газета цікава людям з різних соціальних верств, різного інтелектуального рівня і віку, що говорить про високий професіоналізм її головного редактора. Читають тижневик близько 2,5 мільйонів чоловік – вагома цифра!

Дмитро Гордон – гість ток-шоу «Люди. Hard Talk». Заснований «Бульвар» був у 1995 році Дмитром Гордоном, який зайняв пост головного редактора. До редакційної ради увійшли видатні сучасники, такі як Олег Блохін, Михайло Боярський, Павло Глоба, Євген Євтушенко, Станіслав Говорухін, Олександр Розенбаум, Нікас Сафронов, Нані Брегвадзе, Віллі Токарєв, Аллан Чумак, Софія Ротару. Також у його складі були Людмила Гурченко, Василь Алексєєв, Муслім Магомаєв, Микола Мозговий, Євген Мірошниченко. У 1998 році під голову редакційної ради став Віталій Коротич. Гордон є автором понад трьох десятків книг. І майже кожна є бестселером. Наприклад, книга «Неспокійна пам’ять», в якій зібрано 12 інтерв’ю з людьми, чиї імена вже вписані в історію, такими як Белла Ахмадуліна, Сергій Безруков, Володимир Познер, Микола Піддубний та іншими.

А в книзі «Між минулим і майбутнім» відомі люди розповіли Гордону і свої невдачі і досягнення. На сторінках книги можна побачити бесіди з Андрієм Макаревичем, Михайлом Горбачовим, Віталієм Кличком, Костянтином Райкіним та іншими. Серія книг, що об’єднує відомих особистостей. В ній вийшли книги: «Обличчя України», «Зірки спорту», «Зірки театру і кіно», «Зірки естради».

Зірки про Дмитра Гордона Величезний труд був зроблений Дмитром Гордоном для того, щоб світ побачив восьмитомник «Герої смутного часу». Робота зайняла у нього не один десяток років. Це певне узагальнення того, що побачив і дізнався Гордон про знаменитостей, чия доля цікава багатьом. Тут можна побачити інтерв’ю з Жанною Агузарової, Олександром Абдуловим, Ольга Аросєва, Юрієм Богатиковим, Роланом Биковим, Олегом Газмановим, Олександр Градський, Борисом Гребєнщиковим, Михайлом Жванецьким та іншими. В окремий том винесені бесіди з Кашпировским.

Цікаве

Чи Знали ви, що:

•Дмитро Гордон є пристрасним уболівальником київського «Динамо»;

•Іноді йому доводиться в день брати до 5 інтерв’ю;

•Дмитро потоваришував з багатьма зірками під час своєї роботи. Так, наприклад, він підтримує стосунки з Романом Віктюком, Вахтангом Кікабідзе, Яном Табачником, Олегом Базилевичем, В’ячеславом Малежиком та іншими;

Дмитро Гордон з дружиною

•Самою пам’ятною для Гордона стала зустріч з карикатуристом Борисом Єфімовим, якому на той момент було 107 років!

•Мрією Дмитра було інтерв’ю з Мариною Владі і Світланою Аллілуєвою;

•Борис Єфімов, Нонна Мордюкова і В’ячеслав Тихонов дали Гордону останні прижиттєві інтерв’ю;

•Найдовше інтерв’ю тривало близько 5 годин з колишнім радянським розвідником, відомим письменником Віктором Суворовим;

•У 2009 році Гордон знявся в епізодичній ролі у Фільмі «Дау» про життя і роботу радянського фізика Льва Ландау.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: