Ім’я: Дмитро Дібров

Дата народження: 14 листопада 1959 р. (57 років)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Ростов-на-Дону

Діяльність: журналіст, телеведучий, музикант

Вага: 72 кг

Зріст: 170 см

Біографія Дмитра Діброва

Дмитро Дібров – це один з найбільш яскравих і цікавих телеведучих в сучасній історії Росії. Він знайомий глядачам за таких передач, як «О, щасливчик!», «Хто хоче стати мільйонером?», «Жорстокі ігри» і багатьом іншим. Він ставний, импозантен і, безсумнівно, розумний. Подібні якості роблять з нього ідеального телеведучого – професіонала, здатного успішно впоратися з будь-яким поставленим перед ним завданням.

Однак не варто думати, що все це далося йому сама собою. У дитинстві і юності Дмитро Дібров багато працював для того, щоб досягти того успіху, який у нього є сьогодні. «Ми платимо за славу особистим життям», — зізнається сам телеведучий. Але єдина це ціна, яку довелося заплатити відомому метру?

Дитинство і юність Дмитра Діброва

Майбутній відомий тележурналіст, народився у звичайній ростовської сім’ї. Його батько працював деканом філологічного факультету держуніверситету в Ростові-на-Дону, а мама була простою домогосподаркою. Коли синові не було ще й десяти років, його батьки розлучилися і з ранніх років Діброва виховував вітчим. Вельми примітно, що кілька років потому батьки Дмитра знову зійшлися і навіть знову розписалися. Подібний поворот подій може здатися дивним. Однак зараз розмова не про це.

Дмитро Дібров не тільки журналіст, але й музикант з маленьким сином

Крім батьків і вітчима в життя Діми був і ще один близький людина – його старший брат Володимир. Майже все своє життя він пропрацював у сфері журналістики – вів телепрограму «День Дону», був редактором регіонального каналу «Парк». Можливо, якоюсь мірою подібний факт вплинув і на самого Дмитра Діброва. З підліткового віку він став активно цікавитися нюансами тележурналістики і готуватися до вступу у ВУЗ.

В кінцевому підсумку, закінчивши середню школу № 80 у рідному Ростові-на-Дону, наш сьогоднішній герой подав документи в Ростовський державний університет на факультет філології, яким завідував його батько.

Тут він почав осягати всі тонкощі роботи журналіста, а також думати про подальшу кар’єру. У 1981-му році після отримання диплому про вищу освіту Дмитро Дібров переїхав в Підмосков’ї, де почав працювати кореспондентом і завідуючим відділом листів в домодєдовському газеті «Правда».

З цього моменту почалася професійна кар’єра журналіста, яка дуже скоро почала стрімко йти вгору.

Початок кар’єри Дмитра Діброва і становлення в якості телеведучого

У 1982-му році Дмитро Дібров зайняв посаду кореспондента в міському відділі відомої газети «Московський комсомолець». З цього моменту почався плавний зростання його кар’єри. В ній не було стрімких стрибків, але був постійний поступальний шлях наверх. Дмитро дерся до вершин, підкоряючи одну сходинку за інший. І дуже скоро це принесло свої плоди.

Дмитро Дібров про «Хто хоче стати мільйонером?» Відшукавши багато нових друзів серед відомих журналістів і телеактров, Дібров став працювати в якості автора в передачі «Веселі хлопці». В рамках цього гумористичного шоу він вперше з’явився на телевізійних екранах в якості учасника та ведучого. Дебют виявився цілком вдалим і дуже скоро Дмитро Дібров отримав посаду заступника завідуючого в молодіжній редакції ИТАР-ТАСС. У цій якості він пропрацював чотири роки, після чого став співпрацювати з телепрограмою «Погляд», для якої готував матеріали так чи інакше пов’язані з молодіжної та музичної тематикою.

Подібний вектор в його професійній кар’єрі зберігся і пізніше. У 1987-му році Дібров став працювати спеціальним кореспондентом молодіжної редакції програм Центрального телебачення СРСР.

В період з 1988-го по 1994-й журналіст доклав руку до декільком іншим цікавим проектам. Так, він виступив в якості автора і співведучою програми «Монтаж», працював на ВГТРК, а також був коментатором каналу «Останкіно».

У 1994-му році вже в якості відомого професіонала Дібров у співпраці з іншим журналістом Сергієм Лісовським створив власну телекомпанію «Свіжий вітер», у якій працював над програмою «Добрий ранок». Справедливості заради варто відзначити, що даний проект проіснував лише півроку і був закритий через низку скандалів.

Після цього було кілька нових «ранкових» проектів, які виходили вже на каналі ОРТ, а також тісне співробітництво з каналом НТВ+.

Дмитро Дібров — Про силу YouTube В 1997-му році в нічному ефірі каналу Телеэкспо виходить перша авторська програма Діброва – «Антропологія». Проіснувавши близько року, проект перемістився на більш рейтинговий канал НТВ, а потім і на ОРТ (на якому, фактично перетворився в програму «Нічна зміна»). В рамках даного проекту Дмитро виконував функції автора, ведучого і навіть композитора.

У 1999-му році Дібров з’явився в прайм-тайм телеканалу НТВ у рамках передачі «О, щасливчик!». У цій якості він пропрацює два роки (протягом яких встигне отримати премію ТЕФІ), а потім поступиться крісло провідного Максиму Галкіну, після того як проект перемістився на Перший канал (Росія).

Дмитро Дібров зараз

В період з 2001-го по 2012 Дібров виступав в якості автора і ведучого на багатьох інших яскравих проектах. Серед таких програми «Голодні ігри», «Хто хоче стати мільйонером» (після 2008-го), «Хочу знати» (всі — Перший канал Росія), «Тимчасово доступний» (ТВЦ), «ХХ століття з Дмитром Діброва» (канал Ретро) та багато інших.

Паралельно з цим тележурналіст також яскраво проявив себе на інших теренах. Так, Дмитро відзначився в двох стрічках («Провінціали», «Ігри метеликів»), а також записав музичний альбом (спільно з власною групою «Антропологія»).

Особисте життя Дмитра Діброва

За своє життя Дмитро Дібров був одружений чотири рази. З першою дружиною Ельвірою він прожив у шлюбі три роки. Результатом цього союзу став син Денис (1985 р. н.). Другий шлюб Діброва тривав трохи довше і розтягнувся на сім років. Від нової дружини Ольги у телеведучого є дочка Лада (1989 р. н.), яка сьогодні проживає у Франції.

Дві наступні дружини Дмитра були набагато молодше його, що послужило приводом для багатьох пліток і пересудів. Так, зокрема, третьою дружиною Діброва стала студентка одного з московських Вузів – Олександра Шевченка (1985 р. н.). Закохані узаконили свої стосунки в березні 2009-го, а вже десять місяців потому офіційно розлучилися.

Дмитро Дібров з четвертою дружиною Поліною Наградовой

У даний момент відомий телеведучий полягає в своєму четвертому шлюбі. Цього разу його супутницею життя стала дівчина на ім’я Поліна Наградова (1990 р.). Відносини між людьми зав’язалися в той момент, коли дівчині було всього сімнадцять років. Від нової дружини у Діброва є син Олександр (2010 р.).

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: