Ім’я: Дмитро Блажко

Дата народження: 14 вересня 1989 р. (27 років)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: Ленінград р.

Діяльність: актор

Вага: 78 кг

Зріст: 180 см

Біографія Дмитра Блажко

Дитинство і юність Дмитра Блажко

Акторський талант проявлявся у хлопчика ще в дитячому і юнацькому віці. У шкільні роки Діма активно займався спортом, найбільше його цікавила акробатика.

Це захоплення привело хлопця місцевий цирк, де він із задоволенням виступав в якості акробата-жонглера. Одного разу, коли Дмитро навчався в 9-му класі, улюблений цирк їхав у гастрольне турне по всьому світу. Юний артист також збирався в дорогу.

Однак, батьки перешкодили захоплюючого подорожі і охолодили запал артиста-початківця. Циркова кар’єра, від якої і раніше сім’я Дмитра не була в захваті, закінчилася завдяки цим гастролям.

Дмитро Блажко - зірка серіалу «Карпов»

На сімейній раді було вирішено, що хлопець надійде вчитися в медичний ліцей імені Павлова. Діма не послухався батьків і в 2006-му році успішно закінчив цей навчальний заклад.

Початок акторської шляху Дмитра Блажко

Професія лікаря, а тим більше кар’єра, абсолютно не залучали Дмитра, тому відразу після закінчення медичної альма-матер Блажко став студентом санкт-петербурзької державної Академії театрального мистецтва.

Його вчителем був професор, викладач акторського мистецтва і майстерності Володимир Васильович Норенко, якому було присвоєно звання заслуженого працівника культури Російської Федерації.

Першими театральними ролями Дмитра Блажко були персонажі Людини Бою в постановці «Ящірка» і Крокодила у виставі для дітей «Про допитливе слоненя». Також була гра у ще однієї дитячої постановці «Клаптики по заколочкам».

Гаджети від Зірки. Дмитро Блажко Молодий талановитий кароокий актор був дуже швидко помічений кінорежисерами і вже з 2007 року Блажко почав отримувати безліч запрошень на зйомки в популярних російських телевізійних серіалах. Телеглядач побачив цікавого неординарного актора в таких картинах, як «Слід», «Татусеві дочки», «Інтерни», «Не родись красивою», «Біла гвардія», «Дізнавач», «Дитинка»і в інших роботах.

Зйомки Дмитро Блажко поєднував з навчанням, де уроки Ст. Ст. Норенко допомагали розвиватися акторському таланту і майстерність молодого киноартиста з кожним роком піднімалося на щабель вище.

Кінокар’єра Дмитра Блажко, фільмографія

У 2011 році Блажко став випускником санкт-петербурзької академії і переїхав жити до Москви. У столиці життя актора наповнена постійною роботою над новими ролями. Він знявся в таких фільмах, як «Вітер північний», «Знайди мене», «Слідчий комітет», «Втікачі», «Країна 03», «Карпов», «Лісник. Продовження історії», «До смерті красива», «Карпов» і «Карпов. Другий Сезон», «Господиня великого міста».

Незважаючи на молодість, на рахунку Дмитра Блажко вже близько 30 ролей. У нього приємні зовнішні дані, хороша професійна гра. Роль Саші в «Карпова» відкрила перед актором багато загальних з його героєм інтересів. Вона як би представила нового, раніше невідомого Дмитра, а заодно і збільшила кількість шанувальників його таланту.

Це він, я знаю точно…/Дмитро Блажко/ Блажко молодий, але дуже перспективний актор, У ньому закладений великий потенціал, він цікавий як особистість, має свої принципи, якими ніколи не нехтує. Крім кіно у Дмитра багато різноманітних захоплень, серед яких заняття з фехтування, акробатика, східні єдиноборства.

Беручи участь в зйомках, актор намагається все робити сам, прагне навчитися тому, що не вміє, щоб не користуватися допомогою дублерів. Актор володіє тонкою і романтичною натурою, грає на гітарі, гарно співає.

Практично на кожен фільм за участю Дмитра Блажко, починаючи з його дебюту в кіно з картиною «Коли розтанув сніг», що вийшла на екрани в 2009 році, його шанувальники пишуть свої відгуки та коментарі. Але найбільший резонанс все-таки отримав фільм «Карпов».

Адже що б не писали критики, що б не говорили інші актори — кожен має право на свою думку і на всіх не догодиш, тим більше, коли талант молодої і стрімко розвивається.

Актор Дмитро Блажко ще не одружився

Однак, є один критик, дуже строгий, оцінка якого не підлягає ніякій коригуванню. Це оцінка глядачів. Після виходу на екрани в 2012 році фільму «Карпов» глядацькі симпатії буквально посипалися в бік Дмитра Блажко.

Шанувальники його таланту писали, що не уявляють собі наступних серій без його участі. Так персонаж Саші Степнова, майстерно знятий режисером Ігорем Ромащенко, став не менш популярним, ніж роль самого підполковника міліції Стаса Карпова в блискучому виконанні Владислава Котлярського.

У фільмі Дмитро Блажко знявся з такими чудовими акторами, як Степан Рожнов, Максим Щеголев, Юлія Майборода, Микола Козак, Ганна Михайлівська, Вікторія Тарасова, Сергій Карленков, Дмитро Мазуров та іншими.

Кожен фільм, в якому грає молодий актор, просуває його на сходинку вище. І це не обов’язково повинна бути головна роль. Адже працюючи на одному знімальному майданчику з більш досвідченими майстрами, він опановує секрети професійної майстерності.

На зйомках картини режисера Кіри Ангеліною «Господиня великого міста», де Дмитро Блажко грав роль Ігоря, він працював з акторами Ігорем Бочкіним і Яном Ільвесом, Дариною Щербакової, Сергієм Насибовым і блискучої Габріеллой Маріані.

Особисте життя Дмитра Блажко

Особисте життя актора — чисте біле полотно. Крім чудових акторських даних, Дмитро Блажко володіє привабливою зовнішністю, він інтелектуальний і освічена молода людина, що постійно прагне до досконалості. Тому охочих завоювати серце і руку актора багато. А там, як Бог дасть. Адже всі шлюби здійснюються в його резиденції на небесах.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: