Ім’я: Дмитро Биковський-Ромашов

Дата народження: 29 січня 1969 р. (47 років)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: р. Фрунзе (нині Бішкек), Киргизія

Діяльність: актор театру і кіно

Вага: 87 кг

Зріст: 180 см

Біографія Дмитра Биковського-Ромашова

Дитинство та родина Дмитра Биковського-Ромашова

Діма народився в Киргизії. В родині було три сини. Батько Дмитра — коваль. У свій час його сім’я була заслана в Середню Азію. Він нащадок донських козаків.

Його прадід воював у Першу світову, а дід – ветеран Другої світової. Дмитра назвали на честь прадіда. Все, що пов’язано з його сім’єю, родичами, актор дуже дбайливо зберігає, для нього важлива пам’ять про предків. І сьогодні, і під час навчання, коли він жив у гуртожитку, на стіні у нього висіла фамільна кашкет і шашка.

У спогадах дитинства – великий стіл, за яким збиралася вся родина і численні друзі. На столі завжди було багато фруктів, овочів і смаженого м’яса. Дитинство йому запам’яталося сонячним, хоча не без бійок район на район, в яких неодмінно брав участь і Дмитро. Після цих «боїв» він ходив з замазаними зеленкою колінами і розбитим носом.

Дмитро Биковський-Ромашов популярний не тільки як актор, але і як бард

Коли хлопчикові виповнилося чотирнадцять, сім’я переїхала до Воронежа, де він закінчив школу і пішов в армію. Служити довелося в Угорщині. У Середній Азії залишилися друзі і родичі. Досі вони спілкуються. Діма і сьогодні з оказією отримує від них справжній зелений чай, до якого він звик з дитинства. Актор п’є його виключно з піали. Він стверджує, що зелений чай, який продається в наших магазинах, не має нічого спільного з справжнім чаєм, який передають йому з Середньої Азії.

Відслуживши, Биковський-Ромашов пробував себе в різних професіях. Він працював шевцем, зварювальником, кравцем і покрівельником. Вже в двадцять п’ять років молодий чоловік вирішив піти в кінематограф. Він і раніше замислювався про цю професію. Товариші по службі згадували, як він в армії часто придумував розіграші, жартував і дуже цікаво розповідав різні історії. Як вони говорили, ще тоді було видно, що в ньому «пропадає» артист.

Коли син оголосив, що хоче вчитися на актора, мама підтримала його, вона була дуже цьому рада. Дмитро став студентом академії мистецтв, а потім вступив до ГІТІС. Майбутній актор потрапив в клас А. Бородіна.

Початок кар’єри Дмитра Биковського-Ромашова: пісні та фільмографія

Закінчивши навчання, Биковський-Ромашов поїхав до Санкт-Петербурга і почав грати в БДТ. Крім театральних ролей, у нього було багато ролей в кіно. Актор почав зніматися в 1999-му. Його дебютом стало виконання ролі бандита Кирила стала популярною багатосерійної картині «Агент національної безпеки». Далі послідували зйомки в детективі «Убивча сила».

Д. Биковський — Хмари (сл. і муз. Д. Василевський) Як каже актор, театр він прийшов, так як вважав, що не вистачає там простих російських мужиків, яким він себе вважає. У нього саме такий образ – образ великої і сильної людини, за яким можна відчувати себе захищеним.

Його припущення про брак його образу було вірним, як тільки Дмитро почав зніматися, він став у буквальному сенсі нарозхват. Не рахуючи фільмів, він знявся вже в більш ніж двадцяти п’яти серіалах. Солідна зовнішність і виразний типаж допомогли йому в пошуку ролей. Він часто з’являвся у фільмах, режисери запрошували його грати кілерів, бандитів, охоронців.

Більш помітну роль він зіграв у 2002-му. Це був фільм

«Чисто по життю», знятий режисером Володимиром Зайкиным. З 2003-го Биковський-Ромашов став одним з творців групи «П’ятирічка». Хлопці грали і співали в стилі «російський шансон». Дмитро в цій групі іменував себе «Дмитро Биков», він довгий час був солістом. Спочатку проект планували як студійний, виконавці і автори збиралися в студії лише час від часу для того, щоб записати нові пісні.

Дмитро Биковський-Ромашов. Найкращі епізоди з фільмів Коли вийшов їх перший збірник, всі зрозуміли, що проект варто розвивати. З часу у групи з’явився постійний сценічний складу. Результат спільної роботи – чотири компакт диска, багато пісень стали справжніми хітами. З 2007-го Дмитро почав виступати сольно, пішовши з «П’ятирічки». Так, він виконав кілька пісень в Санкт-Петербурзі в ДК ім. Газу, а через деякий час виступив сольно у концерті, який був присвячений триріччю Музею шансону.

Дмитро Биковський-Ромашов сьогодні

Найбільшу популярність акторові принесла роль Джексона, зіграна ним в «Ментовські війни», кількох продовженнях цього серіалу, а так само у фільмі «Просто Джексон». Проект виявився досить успішним. Після такого успіху, Дмитро отримав пропозицію кількох головних ролей в інших серіалах. Він знявся у стрічках: «Синдикат», «Фаворський», «Прості речі».

Актор Дмитро Биковський-Ромашов хоче побудувати великий будинок для своєї сім'ї

Биковський-Ромашов з’явився у фільмах «Ливарний», «Боєць 2», «Олександр. Невська битва», «Втікач» та ін. Кінофільм «Просто Джексон» вийшов на екрани в 2012-му. Він розповідав історію, вже став відомим, слідчого. У цьому фільмі також знімалися Катерина Суворова, Андрій Горбачов, Дарина Юргенс і інші.

Останньою його роботою в кіно став комедійний фільм «Брати по обміну», де він зіграв разом з Юлією Зіміної і Федором Ягнятком. Цей серіал демонструвався в 2013 році і був дуже добре прийнятий глядачем.

Особисте життя Дмитра Биковського-Ромашова

Дмитро колекціонує плетені нагайки різних народів. Поки він не вважає себе хорошим фахівцем, який лише по стилю плетіння, орнаменту і прикрасі може визначити, де вона зроблена. Сподівається, що з часом у нього це почне виходити.

Інше його захоплення – історія. Актор вивчає історію імператорської родини та Російської імперії. Його друг, скульптор Влад Маслов, зробив для нього декілька статуеток імператорів різного часу.

Він любить дивитися барвисті, добрі радянські мультфільми. Вдома у Дмитра є ціла колекція дисків з такими мультиплікаційними картинами.

У його планах – побудувати великий будинок, в якому могли б збиратися всі друзі актора. Він мріє, що заведе тоді велику собаку, коня, мавпу і великого мовця папуги.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: