Ім’я: Дмитро Бікбаєв

Дата народження: 15 березня 1988 р. (28 років)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: р. Уссурійськ

Діяльність: співак, музикант

Вага: 70 кг

Зріст: 170 см

Біографія Дмитра Бікбаєва

Дмитро Бікбаєв – це популярний молодий артист, який тільки на перший погляд може здатися поверхневим і нецікавим. Намагаючись всебічно і максимально повно проявити свій вроджений талант, цей неординарний хлопець за свою недовгу кар’єру зумів домогтися великого успіху на музичній сцені, а також на сцені театру, в кіно і на телебаченні. Його кругозір надзвичайно широкий, а тому говорити про його життя і творчість вкрай цікаво. Які важливі моменти вмістила в себе його доля? Які основні етапи варто виділити в його творчості? Докладно розповісти про все це ми постараємося сьогодні.

Ранні роки, дитинство та родина Дмитра Бікбаєва

Музикант з’явився на світ в провінційному Уссурійську. Тут він відвідував середню школу, а також вперше почав займатися творчою діяльністю. В ранні роки він відвідував танцювальний гурток та гімнастичну секцію. Незважаючи на той факт, що творчі і спортивні заняття завжди забирали багато енергії і сил, у школі Бікбаєв вчився завжди на «відмінно».

Дмитро Бікбаєв і Влад Соколовський

Його власне освіта завжди було для нього на першому місці. Саме тому вже в чотирнадцятирічному віці наш сьогоднішній герой покинув своє рідне місто і вирушив до Москви. У столиці Росії він почав відвідувати старшу школу і вже дуже скоро екстерном отримав середню освіту.

Тут же в Москві молодий хлопець вперше почав займатися вокалом і з’являтися в числі учасників всіляких фестивалів і конкурсів. У 2005-му році він отримав Гран-прі музичного конкурсу «Кубок Росії по вокалу», а вже через рік отримав головний приз Міжнародного фестивалю «Арт-Транзит» за кращий естрадний вокал.

Вельми примітно, що всіх цих успіхів Дмитро Бікбаєв домігся вже будучи студентом Російської академії театрального мистецтва (ГІТІС). У цьому Вузі наш сьогоднішній герой навчався з 2004-го року. В даний період часу його головним наставником був народний артист РФ С. Проханов. Саме він вперше порадив молодому хлопцеві спробувати свої сили в театрі. Дмитро обіцяв подумати, однак в цей період зробив все-таки дещо інший вибір.

Музична кар’єра Дмитра Бікбаєва, «Фабрика зірок-7»

У 2007-му році Бікбаєв успішно пройшов кастинг проекту «Фабрика зірок-7» і став одним з учасників популярної передачі. У тому ж році він познайомився з іншим «фабрикантом» Владом Соколовським. Двоє творчих хлопців швидко знайшли спільну мову і ще під час проекту утворили групу «Біс», яка кілька місяців тому стала бронзовим призером «Фабрики».

Дмитро Бікбаєв — Жива Квітка В цей момент шефство над молодим бойз-бендом взяв відомий продюсер Костянтин Меладзе. Саме з його допомогою дует зміг записати свої дебютні пісні. Композиції «Твій або нічий», «Катя», «Кораблики» і деякі інші дуже скоро стали дуже популярні в Росії і деяких країнах Східної Європи. До групи «Біс» прийшла перша популярність, і вже зовсім скоро дует відправився на тривалі гастролі.

В даному контексті варто відзначити той факт, що навіть незважаючи на напружений робочий графік у 2008-му році Дмитро Бікбаєв все-таки зумів успішно закінчити РАТІ і отримати диплом театрального актора. Ніби намагаючись довести, що він може органічно поєднувати все і відразу, в 2009-му році наш сьогоднішній герой випустив альбом «Двухполярный мир» у складі групи «Біс». Платівка стала вельми успішна, і вже дуже скоро творчий дует Соколовського і Бікбаєва отримав кілька престижних нагород російської музичної індустрії.

В кінці 2009-го року бойз-бенд записав сингл «Порожнеча», який абсолютно несподівано став останньою роботою хлопців в рамках спільного проекту. Вже на початку 2010-го року артисти оголосили про розпад групи «Біс» і взялися за реалізацію нових творчих планів. Таким чином, у тому ж 2010-му році на музичній карті Росії з’явилася нова група 4POST, лідером і вокалістом якої став Дмитро Бікбаєв. Незабаром в активній ротації всіх російських радіостанцій з’явився перший хіт групи – «Ти і Я», який став дуже популярний. Дана композиція проторувала молодій групі шлях на велику сцену і вже дуже скоро принесла Дмитру премію каналу RU.TV у номінації «Реальний прихід».

Соколовський не любив Бікбаєва! У 2012-му році група 4POST випустила свій дебютний альбом, а також взяла участь у національному російському відборі до конкурсу Євробачення.

Кар’єра Дмитра Бікбаєва в театрі і кіно

Паралельно з музичною творчістю наш сьогоднішній герой постійно займався побудовою театральної і кінематографічної кар’єри. У 2008-му році, відразу після отримання диплома РАТІ, Бікбаєв почав виступати на сцені московського Театру Місяця. Згодом саме тут актор виконав свої найяскравіші ролі. До числа таких варто віднести акторські роботи Дмитра в спектаклях «Бал неспящих», «Доріан Грей», «Жайворонок» та багатьох інших. За кожну з означених ролей Бікбаєв отримав престижну театральну премію «Ромашка».

Вельми примітним видається також і інший факт. Над створенням кількох театральних вистав наш сьогоднішній герой працював також і в якості режисера. Крім цього в послужному списку Дмитро Бікбаєва є також кілька короткометражних фільмів, які були представлені в якості авторських проектів.

Зазначимо також, що в кіно наш сьогоднішній герой працює і в якості актора. Крім того, він пише вірші, виступає в якості телеведучого і є автором двох книг. Одна з літературних робіт навіть була адаптована і представлена у вигляді п’єси «Архітектор». Як скоро вона буде поставлена на театральній сцені поки невідомо.

Ходять чутки, що у Дмитра Бікбаєва роман з Вікторією Дайнеко

Особисте життя Дмитра Бікбаєва

Деякий час у пресі активно обговорювалися чутки про нібито має місце романі між Дмитром Бікбаєвим і співачкою Вікторією Дайнеко. Дуже скоро подібні новини отримали непряме підтвердження. Проте до цього моменту молоді люди вже встигли розлучитися. Незабаром співак заявив представникам ЗМІ, що зустрічається з іншою дівчиною. Але в цей раз зазначив, що ім’я її розкривати не має наміру.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: