Ім’я: DJ Dlee

Дата народження: 2 березня 1975 р.

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: р. Веліж, Смоленській обл.

Дата смерті: 12 липня 2009 р. (34 роки)

Діяльність: ді-джей, музичний продюсер

Біографія DJ Dlee

Олексій Таганцев, більш відомий як DJ Dlee – це талановитий музикант, якого сьогодні вже, на жаль, немає з нами. Він багато працював над створенням музичних композицій для самого себе і багатьох інших відомих російських виконавців. Саме тому в даний час пам’ять про нього все живе в його піснях і серцях десятків людей, яким він був близький. Якоюсь даниною пам’яті артистові покликана стати і наша сьогоднішня стаття, присвячена людині, чиє ім’я назавжди залишиться частиною російської музичної історії.

Дитинство і родина Олексія Танганцева

Майбутній відомий ді-джей з’явився на світ в невеликому містечку Веліж, розташованому недалеко від кордону з Білоруссю. Тут наш сьогоднішній герой провів перші роки свого життя, однак згодом переїхав до Москви. Російська столиця стала для музиканта справжнім домом. Саме тому в даний час у багатьох біографічних текстах саме Москва відзначена як місце народження відомого музиканта.

DJ Dlee і Тіматі

Середня освіта Олексій Таганцев отримав в школі №21, яка відрізнялася поглибленим вивченням англійської мови. Саме тут майбутній відомий ді-джей вперше почав захоплюватися музикою. Він буквально закохався в реп і хіп-хоп, а тому вже незабаром став цілеспрямовано займатися перекладом іноземних (переважно американських) композицій на російську мову.

Згодом цього молодому хлопцеві здалося мало. І вже незабаром він став займатися написанням своїх власних композицій. Вельми примітно, що сам музикант називає однією з причин свого захоплення музикою низька якість музичного матеріалу, представленого в московських нічних клубах. Приходячи на чергову вечірку, Олексій Таганцев, за його ж словами, відзначав низьку якість збірки матеріалу і погану техніку ді-джеїв. Тому в якийсь момент він вирішив все зробити самостійно. А тому почав захоплюватися діджеїнгом.

Зоряний шлях DJ Dlee

У 1996-му році Олексій почав вперше виступати в московських клубах. В цей період він вибрав для себе псевдонім DJ Dlee («Довгий»), під яким він і відомий сьогодні.

Граючи в клубах і виступаючи на різних музичних фестивалях, наш сьогоднішній герой постійно відточував свою техніку, а тому в якийсь момент вийшов на лідируючі позиції в світі російської клубної музики.

Dj Dlee R. I. P. В 2000-му році наш сьогоднішній герой почав плідно співпрацювати з групою «Ю. Р.». В рамках даного проекту Олексій працював в якості командного ді-джея, а також займався написанням і «відточуванням» музичного матеріалу даного творчого колективу. За його активної підтримки записаний концертний альбом «Це тільки початок».

Згодом музикант став працювати в якості сольного виконавця.

У 2003-му році ді-джей Dlee отримав престижну музичну нагороду Funky Street, якої удостоюються кращі виконавці за підсумками календарного року. Після цього він підписав контракт з лейблом «Союз» і був висунутий як конкурсанта від Росії на лондонський фестиваль ді-джейського мистецтва. В той вечір наш сьогоднішній герой майже добу крутив «вертушки» у відомому англійському клубі Ministry of Sound. Проте всі старання виявилися не марними, і в підсумку DJ Dlee був визнаний абсолютним чемпіоном світу в категорії «R&B».

Останнім Live виступ + інтерв’ю DJ Dlee 10.07.09 р. Казань Після цього молодий музикант став бажаним гостем на всіх клубних вечірках в Європі і Росії. Вельми примітно, що на початку 2000-х років стиль R&B ще не був популярний у Східній Європі так, як сьогодні. Тому Олексій Таганцев справедливо вважається багатьма одним із піонерів цього напрямку, а також одним з тих виконавців, які визначили розвиток R&B в Росії та інших державах Східної Європи.

Найкраще в творчості DJ Dlee

Однак найбільшу популярність наш сьогоднішній герой набув після того, як став співпрацювати з різними молодими виконавцями. В якості продюсера він займався пошуком і просуванням талановитих реп-виконавців. За його активної підтримки на російській музичній естраді з’явилися такі групи як VIP77, «Банда», а також репер Тіматі.

DJ Dlee загинув з страшної автомобільної аварії

Співпраця з останньою з названих виконавців виявилося найбільш тривалим і плідним. Разом вони випустили дебютний альбом Тіматі — Black Star». Крім того, Олексій Таганцев також став автором багатьох пісень, представлених на цьому альбомі, в тому числі й відомого хіта «В клубі», завдяки якому ім’я ді-джея Dlee стало відомо у всій Східній Європі.

Згодом наш сьогоднішній герой також співпрацював з іншим відомим російським хіп-хоп виконавцем – Лигалайзом. В рамках спільного проекту був випущений офіційний мікстейп музиканта — ЛИГА’MIX. Альбом був представлений публіці в 2009-му році. Однак сам Олексій вже не встиг насолодитися заслуженим успіхом.

Кончина DJ Dlee

Пізно ввечері 12 липня 2009-го року талановитий виконавець загинув в автомобільній аварії, що сталася на тридцять сьомому кілометрі Мінського шосе. Олексій Таганцев їхав на свою заміську дачу в той момент, коли в його автомобіль врізався Мерседес, летів по зустрічній смузі на високій швидкості. Згодом винуватець ДТП отримав три з половиною роки позбавлення волі.

Прощання з музикантом і його похорони пройшли 16 липня у рідному місті Олексія – Велиже.

Особиста жизньDJ Dlee

Після смерті Олексія Таганцева залишилася дружина Олена. Саме вона і займалася підготовкою жалобній церемонії на честь померлого чоловіка.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: