Ім’я: Дітер Болен

Дата народження: 7 лютого 1954 р. (62 роки)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: Берн, Німеччина

Діяльність: співак, композитор

Вага: 82 кг

Зріст: 180 см

Біографія Дітера Болена

Дітер Болен – це відомий німецький музикант, який придбав найбільшу популярність після участі у відомому проекті Modern Talking. Разом з цією групою наш сьогоднішній герой досяг просто немислимих висот, ставши справжнім кумиром свого покоління.

Проте навіть після зникнення легендарного німецького колективу Дітер Болен не пішов зі світу мистецтва. Сьогодні його кар’єра триває. А тому наша стаття, напевно, знайде свого читача.

Ранні роки, дитинство і родина Дітера Болена

Дітер Болен з’явився на світ 7 лютого 1954 року в місті Берні, однак згодом часто переїжджав. Так, як відомо, свою освіту він отримував відразу в трьох різних школах, які знаходилися в різних містах — Геттінгені, Ольденбурзі і Гамбурзі. У шкільні роки він перебував у партії СДПН, а також брав активну участь у культурному житті кожної зі своїх шкіл.

Дітер Болен в молодості

Варто відзначити, що займатися музикою наш сьогоднішній герой почав ще в дитинстві. Ще в школі він брав участь у молодіжних групах Mayfair і Aorta, для яких написав близько двох сотень музичних композицій. Починаючи з шістнадцяти років Дітер Болен почав активно розсилати свої кращі композиції з різних звукозаписним компаніям Німеччини, намагаючись отримати там роботу. Однак довгий час молодий хлопець отримував лише відмови.

Ситуація змінилася лише в 1978-му році. У цей період компанія «Intersong» виявила зацікавленість в його послугах і запропонувала музиканту зайняти одну з вакансій. Так, наш сьогоднішній герой почав працювати в якості композитора і продюсера. У цій якості Дітер досяг непоганого успіху.

Він написав безліч успішних композицій для різних німецьких виконавців. Одній з найбільш відомих стала пісня «Hale, Hey Louise», виконана Ріки Кінгом і моментально стала національним хітом у ФРН. За цю пісню Дітер Болен отримав свій перший «золотий диск», а разом з ним ще й чималий прибуток. Вельми примітно, що в цей період наш сьогоднішній герой працював під псевдонімом Стів Бенсон.

Під цим ім’ям музикант також працював в групах Monza і Sunday, які були досить відомі в деяких регіонах Німеччини на стику сімдесятих і вісімдесятих років. Паралельно з цим Дітер Болен (а вірніше – Стів Бенсон) записав кілька сольних синглів, а також написав цілу купу пісень для інших відомих виконавців тих років.

Modern Talking, Blue System і небачений зліт популярності Дітера Болена

У 1983-му році Дітер Болен починає плідно співпрацювати з молодим співаком Томасом Андерсом. Так вже на початку вісімдесятих років був образів дует Modern Talking, який став найуспішнішим проектом у кар’єрі нашого сьогоднішнього героя.

Modern Talking Дітер Болен — Москва — Червона площа — 03.04.2013 Даний колектив існував з 1983-го по 1987-й рік, а потім з 1998-го по 2003-й. За цей час групу зуміла записати дванадцять студійних платівок, а також продати понад 165 мільйонів копій своїх альбомів. Один лише диск «Back For Good» був проданий тиражем в 26 мільйонів примірників.

Найяскравішим прикладом популярності колективу є урочиста церемонія у вестфальському залі Дортмунда, під час якої на сцену виїхав невеликий автомобіль, навантажений 75-ма золотими і платиновими дисками. Вручити таку кількість нагород звичайним способом було просто неможливо.

На піку популярності Modern Talking була однією з найуспішніших груп на планеті. Дітер Болен і Томас Андерс об’їздили з концертами всю Європу, а також Південну Африку, США, Австралію і багато інші країни.

Після першого розпаду групи Modern Talking наш сьогоднішній герой створив новий колектив – групу Blue System. В якості лідера даного колективу, Дітер Болен об’їздив всю Європу, а також дав безліч концертів у СРСР. За деякими даними, під час одного лише гастрольного туру його виступу відвідали понад 400 тисяч осіб у найбільших містах Радянського союзу. Вельми примітно, що в 1989-му році Дітер Болен був визнаний самим відомим іноземним виконавцем в СРСР.

За одинадцять років свого існування група випустила 13 альбомів, а також близько тридцяти успішних синглів.

Дітер Болен зараз

Після розпаду групи Blue System, Дітер Болен знову відновив співпрацю з Томасом Андерсом, відродивши, таким чином, попередній проект. Після цього протягом п’яти років талановитий музикант працював у складі групи Modern Talking, разом з якою записав декілька нових хітів.

У двотисячні роки, після того як популярність минулих проектів почала повільно падати, Дітер Болен почав знову працювати в якості композитора. В цей період він часто писав композиції для різних німецьких телешоу, серіалів і фільмів. Крім того, в 2002-му році у співавторстві з німецької публицисткой Катею Кеслер музикант також випустив свою офіційну біографію – «Нічого, крім правди». Згодом музикант ще кілька разів працював в якості письменника, представивши публіці ще чотири свої книги. Кожна з них була присвячена різним аспектам існування музичної індустрії.

Дітер Болен в даний час

Починаючи з середини 2000-х років Дітер Болен почав плідно співпрацювати з молодими німецькими виконавцями. Найбільш відомими стали його пісні, написані для Наталі Тинео, Івонн Катерфильд, а також співака Олександра і Марка Медлока. Двоє останніх артистів є випускниками проекту «Deutschland sucht den Superstar» (аналог American Idol). Варто відзначити, що з названим шоу Дітер Болен останнім часом працює дуже щільно.

У 2006-му році Дітер Болен випустив свій останній альбом, представлений у якості саундтреку до мультика «Dieter — Der Film», який розповідав історію життя відомого музиканта. Про нових музичних проектах співака поки нічого не відомо. Найбільшу увагу музикант приділяє співробітництву з іншими німецькими знаменитостями. Так, зокрема, в останні роки Дітер щільно співпрацює зі співачкою Андрэей Берг, а також групою Moving Heroes.

Modern Talking Дітер Болен у Вечірній Ургант 3.04.2013

Особисте життя Дітера Болена

Більшу частину свого життя Дітер Болен прожив з жінкою по імені Еріка Зауерланд, яка народила йому трьох дітей – синів Марка і Марвіна, а також дочка Марилин.

Другий шлюб музиканта виявився не таким вдалим. У 1996-му році він одружився на дівчині на ім’я Верона Фельдбуш. Їх подружній союз тривав менше року. І згодом закінчився скандалом.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: