Ім’я: Діана Шарапова

Дата народження: 18 жовтня 1983 р. (33 роки)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Ташкент, Узбецька РСР

Діяльність: співачка, музикант

Вага: 60 кг

Зріст: 170 см

Біографія Діани Шарапової

Діана Шарапова – талановита вокалістка з Узбекистану, широко відома в Казахстані, де вона зараз живе, і в Центральноазійських країнах. Шарапова – солістка групи «Негри». У 2011-му році вона брала участь у «Новій хвилі», а в 2014-му стала учасницею телеконкурсу «Голос».

Дитинство і родина Діани Шарапової

Діана народилася в столиці Узбекистану в сім’ї, де крім неї росли двоє старших братів. У шість років батьки, помітивши, що у дочки є здібності до музики, записали її в школу з музичним ухилом. Там вона навчилася грати на флейті та фортепіано, крім того, спіткала основи хорового диригування.

У віці чотирнадцяти років спільно з Дмитром Левіним юна вокалістка записала першу пісню узбецькою мовою «Пам’ятай мене». Слова пісні належать DJ PILIGRIM, а музика – відомому композитору Фаруху Закирову, соліст групи «Ялла». Самі автори були здивовані тим, наскільки популярною стала виконана Діаною композиція.

Діана Шарапова і група Негри

Після закінчення спеціалізованої школи дівчина стала студенткою музичного училища імені Хамзи в Ташкенті. Там Діана отримала спеціальність «Естрадний вокал». У роки навчання вона часто бувала в звукозаписних студіях, де я працювала бек-вокалісткою. За цей час Шарапова освоїла професію звукооператора і саундпродюсера. Отримуючи диплом, дівчина вже була співвласницею студії звукозапису. Треба зазначити, що вона не лише зуміла отримати червоний диплом, але і закінчила училище на рік раніше.

Перший успіх співачки Діани Шарапової

У 2003-му році Шарапова переїхала у Казахстан у місто Алмати. Там вона почала свою творчу діяльність. Доленосною для співачки виявилася зустріч з Денисом Бєляєвим і Олександром Малово. Разом вони заснували групу «Негри». Влітку 2003-го року відбувся перший виступ. «Негри» досить швидко набрав популярність. Дату 6 червня учасники групи вважають офіційним днем народження «Негрів».

Практично в той же період часу у Шарапової з’явилася власна студія звукозапису. Це сприяло тому, щоб «Негри» могли вільно записувати власні пісні, не обмежуючи себе часовими рамками.

У 2010-му році співачка опинилася серед учасників казахського телешоу «Екіжулдыз», яке схоже на російське шоу «Дві зірки». В парі з Ануаром Нурпеисовым Діана практично дійшла до фіналу. За результатами конкурсу пара отримала приз глядацьких симпатій. Обидва артиста практично відразу здобули шалену популярність в Казахстані. Незабаром після цього співачка розпочала співпрацю з композитором Еркешем Шакеевым.

У 2011-му році Шарапова вирішила випробувати свої сили в якості вокалістки, ставши учасницею конкурсу «Нова хвиля». У той час удача дівчині не посміхнулася й у фінальну стадію вона не пройшла.

Діана Шарапова на шоу «Голос»

Діана в 2014-му році стала однією з учасниць третього сезону телешоу «Голос». Під час «сліпих» прослуховувань співачка продемонструвала вокальні дані, виконавши практично ідеально вічне композицію «Stop». Голос Шарапової по достоїнству оцінив Леонід Агутін і запросив її в свою команду. Інші наставники поставилися до виконання цієї вокалістки більш спокійно. Шарапова залишилася на проекті і отримала можливість попрацювати з таким професіоналом, як Леонід Агутін. Під час виступу співачка трималася зовсім природно, не було ні пихи, ні награності. Вона гармонійно виглядала на сцені і виступила гідно.

Діана Шарапова на шоу Голос

На етапі «поєдинків» суперником Діани був Георгій Юфа. Разом вони виконали композицію «Beauty and the beast» з мюзиклу «Красуня і чудовисько». За результатами виступу наставник зробив свій вибір на користь Георгія. Діану ж побажали запросити в свою команду Пелагея і Олександр Градський. Після виступу співачка сказала слова подяки Агутіну за дані їй під час репетицій поради. Вона зробила вибір на користь Градського, відправившись в його команду.

Тур під назвою «нокаути» став для вокалістки останнім на шоу. Вона виступила в трійці з Бушею Гоманом і Романом Кошкаровым. Діана виконала композицію Ірен Кара «Out Here On My Own». Градський залишив Бушу Гомана. Сказавши прощальні слова і слова подяки, Шарапова покинула «Голос».

Діана Шарапова з чоловіком Романом Мироновим

За словами конкурсантки, скласти Гоману і Кошкарову гідну конкуренцію їй не дозволила хвороба. І все ж глядачі відмінно прийняли співачку під час «нокаутів» і підтримали її виступ. Попереду у вокалістки велике майбутнє і участь ще в одному проекті.

Особисте життя Діани Шарапової

Діана вийшла заміж. Її чоловік – відомий шоумен Роман Миронов. У 2013-му році в сім’ї з’явився син Алекс. Діана вже через півтора місяці після народження дитини знову вийшла на сцену у складі «Негрів».

Під час участі в «Голосі» Діана всім серцем прагнула в Алмати, де у мами залишився син співачки. Діана любить собак. У її будинку довго жив ердельтер’єр — собака по імені Ластена. Нещодавно домашня улюблениця померла.

Відомо, що анкету на участь Шарапової в шоу «Голос» відправив її чоловік. Він на протязі всього конкурсу підтримував свою талановиту дружину.

Після другого туру співачка подарувала Агутіну домру. На її подив, він знав, як правильно з нею поводитися. Леонід правильно взяв інструмент і з легкістю заграв на ньому.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: