Ім’я: Діана Пожарська

Дата народження: 3 лютого 1992 р. (24 роки)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: Київ, Волгоградська область

Діяльність: актриса

Вага: 50 кг

Зріст: 171 см

Біографія Діани Пожарської

Діана Володимирівна Пожарська – російська актриса, що здобула популярність після прем’єри серіалу «Готель Элеон» (продовження популярного телевізійного серіалу «Кухня»), де зіграла бойову покоївку Дашу.

Зірка серіалу «Готель Элеон» Діана Пожарська

Дитинство

Про юних роках висхідної зірки російського кінематографа поки що відомо небагато. З п’яти років дівчина серйозно займалася бальними та спортивними танцями у своєму рідному місті – Волзькому. У той же час, заняття в школі особливої радості їй, як і багатьом іншим творчим людям, не приносили – вона воліла усіх предметів фізкультуру і англійську мову. До 19 років дівчина стала кандидатом у майстри спорту.

Незважаючи на успіхи в спортивному поприщі, своє майбутнє Діана вирішила пов’язати зі сценічним мистецтвом і подала документи відразу в кілька столичних театральних вузів. Дівчина успішно пройшла іспити у Всеросійському державному університеті кінематографії ім. С. А. Герасимова (ВДІК) і вступила на акторський факультет.

Актриса Діана Пожарська

До 2016 року Діана Пожарська вивчала акторське ремесло в майстерні народного артиста Олександра Михайлова. Вже будучи студенткою, дівчина встигла засвітитися на телеекранах в епізодичній ролі серіалу «Заклопотані, або Любов зла». Режисером проекту виступив відомий постановник Борис Хлєбніков, а сценаристом – не менш популярна в медіапросторі особистість, Семен Слепаков.

У 2014 році дівчина з’явилася в акторському складі курсового проекту режисера Жана Данеляна – короткометражці «Нескінченність».

«Нескінченність» (2014)

Акторська кар’єра

Трампліном у кар’єрі молодої актриси стала роль покоївки Даші Канаєвій в новому сіткомі СТС «Готель Элеон» – продовження народного серіалу «Кухня». Її персонаж став найцікавішим серед підлеглих пані Толстой, господині готельного комплексу, яку грає Катерина Вілкова.

Незважаючи на скромність, її героїня володіє неабияким розумом і видатними навичками бойового мистецтва, які вона не соромиться застосовувати проти своїх кривдників. Оскільки за сюжетом її героїня у минулому – каратистка, Діані знадобилося брати уроки у тренера з єдиноборств. Втім, тим самим вона здійснила свою давню мрію. Але все ж деякі трюки актриси дублювала професійна каратистка Вікторія Машкова.

Героїня Діани Пожарської, каратистка Даша, починає життя з нуля

Ось як висловлюється сама Діана про свою роль в проекті: «Даша випадково потрапила в готель, де по своїй наївності залишилася працювати покоївкою. Жити з нуля їй тепер доведеться в новому оточенні, де все настільки ж незвично, наскільки і класно. Плануючи залишитися там всього на одну ніч, Даша знаходить роботу, друзів і навіть свою любов…».

Даша з серіалу «Готель Элеон» – Діана Пожарська Актриса спочатку боявся, перед зйомками хотіла вивчити життя справжніх покоївок, проте режисер проекту, Антон Федотов, сказав, що в цьому немає необхідності, оскільки участь у фільми будуть приймати реальні представники готельного бізнесу. Діана так і вчинила, стала уважно спостерігати за ними і своїми колегами, серед яких – сербський красень Мілош Бикович, Олена Ксенофонтова, Сергій Лавыгин, Віктор Хоріняк, Ольга Кузьміна та інші улюблені персонажі «Кухні».

Олександра Кузенкина і Діана Пожарська (зйомки серіалу «Готель Элеон»)

Особисте життя Діани Пожарської

Про подробиці закулісного життя кіноактриси достеменно нічого не відомо. Весь вільний час Діана присвячує роботі.

Діана Пожарська зараз

Відомо, що в 2016 році Діану затвердили на роль в серіал «Старший по мафії» («Вітя в законі») з Павлом Прилучным у головній ролі. Комедійний сюжет розповідає про невдаху-хірурга, випадково став главою бандитського клану.

На 2017 рік запланований вихід мелодрами «Злий жарт» – картини про простій дівчині з російської глибинки, яка проводжає хлопця в армію і надходить у столичний вуз, але Москва зустрічає її з притаманним їй холодним цинізмом і строгістю. Це перша повнометражна картина Діани.

Кадр з фільму «Злий жарт»

Також Діана потрапила на знімальний майданчик паранормальної мелодрами «Затемнення» (інша назва «Містична гра») молодого режисера Артема Алексєєнко, де їй довелося попрацювати з досвідченими вже кіноакторами – Олександром Петровим і Кирилом Козаковим. Діані дісталася головна жіноча роль – дівчини Тані, закохалася в екстрасенса Алекса. Долі молодих людей виявляються втягнуті в розбирання двох могутніх магів.

«Містична гра» з Діаною Пожарської вийде у 2017 році

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: