Ім’я: Діана Арбеніна

Дата народження: 8 липня 1974 р. (42 роки)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: р. Воложин, Мінська область, УРСР

Діяльність: співачка

Вага: 58 кг

Зріст: 165 см

Біографія Діани Арбеніної

Діана Арбеніна – це справжня жива легенда російської рок-сцени. Її пісні знають і люблять в усіх куточках колишнього СРСР. Її тексти западають у душу, а прониклива музика, здається, просто не може набридати.

Діана Арбеніна – це людина, яка завжди залишається на увазі. Однак, незважаючи на це, життя і біографія співачки все ще сповнена великою кількістю білих плям.

Так, що ж ховається за образом цієї задумливою і злегка відчуженої співачки? Які етапи життя і творчої кар’єри довелося пройти Діани Арбеніної, щоб стати тією дівчиною, яку ми знаємо і любимо її тепер? Відповіді на ці питання ми постараємося представити у нашій біографічної статті.

Дитинство і юність Діани Арбеніної

Майбутня співачка народилася в невеликому містечку під назвою Воложин, розташованому в центральній частині сучасної Білорусі. Її мама — Галина Анисимовна Федченко – працювала тележурналістом. На суміжній сфері трудився і її батько — Сергій Іванович Кулаченко – відомий в деяких колах білоруський журналіст.

Діана Арбеніна — Морячок Коли маленькій Діані було близько 6 років, вони переїхали на Чукотку. Де, через пару років, її батьки розлучилися. У житті матері майбутньої співачки з’явився інший чоловік – Олександр Васильович Федченко. Вітчим Діани Арбеніної (яка в той період ще носила прізвище Кулаченко) працював хірургом.

Варто відзначити, що даний переїзд не став останнім у житті Діани Арбеніної. В життя і біографії маленької Діани була Колима, Чукотка, Магадан. Саме тут, в краю вічної мерзлоти і пройшли ранні роки співачки. У Магадані вона закінчила середню школу, а потім надійшла в місцевий педагогічний інститут, у якому почала вивчати іноземні мови.

Однак, дотримуючись старої доброї сімейної традиції, у 1993-му знову зважилася на переїзд. Цього разу її alma mater став Санкт-Петербурзький державний університет, у якому вона чотири роки провчилася на відділенні філології.

Діани Арбеніної: «Нічні снайпери» та інші етапи музичної кар’єри

Періодом становлення колективу прийнято вважати 1993-й рік. У цей період молода співачка Діана Арбеніна вирішила виступити на Другому Всеросійському фестивалі авторської пісні, який проходив у Санкт-Петербурзі. Саме тут на одному з концертів і відбулося знайомство Діани з іншою молодою співачкою Світланою Сурганової. Разом вони виконали кілька пісень, однак на цьому тоді їх співробітництво і закінчилося.

Пісні Діани Арбеніної популярні не тільки в Росії

Арбеніна повернулася в Магадан, де і жила в той період. Сурганова пообіцяла завдати їй візит. У листопаді того ж року Світлана стримала слово і на півроку переїхала на Далекий схід. Тут артистки стали виступати в різних барах і клубах, а також дали кілька домашніх концертів. Через деякий час безіменний дует обрав для себе відповідну назву і став давати регулярні концерти в магаданському казино Імперіал.

Проте в Магадані «Нічні снайпери» затрималися ненадовго. У другій половині 1994-го року Діана і Світлана переїхали в Санкт-Петербург, де взяли участь у декількох концертах, творчих акціях, а також інших заходах, що проводяться під егідою рок-н-рольної тусовки.

У 1998-му році група записала свій перший студійний альбом «Крапля дьогтю». З цього моменту почалася професійна діяльність колективу, що включала в себе незліченну безліч концертів, кліпів і гастролей. Їхні пісні стали потрапляти на провідні радіостанції. Групу супроводжував успіх. І в 1999-му та 2001-му «Нічні снайпери» записали ще два альбоми («Дитячий лепет» і «Рубіж»).

Платівки стали популярні, однак незабаром прийшла новина про необхідність конфлікті між двома вокалістами колективу. У 2002-му році Світлана офіційно покинула групу, і Діана Арбеніна стала єдиною солісткою «Нічних снайперів».

Діана Арбеніна з дітьми-двійнятами Артемом і Мартою

В період з 2002-го по 2013-му група випустила сім студійних альбомів, один з яких Діана записувала в Японії з відомим музикантом Кадзуфуми Міядзави. У даний момент діяльність колективу «Нічні снайпери» займає центральне місце у творчості співачки. Однак, незважаючи на це, Діана Арбеніна нерідко бере участь в інших проектах. Так, вона з’являлася в якості сольного виконавця на кількох всеукраїнських рок-фестивалях. Разом з іншими вихідцями з Білорусі дуетом Бі-2 брала участь у роботі проекту «Непарний воїн». Крім того, разом з Лівої і Шурою вона також записала альбом «Молоко», в якому постала в якості бек-вокалістки. Крім цього на альбомі була також представлена їхня спільна композиція «Із-за мене», яка згодом стала заголовною піснею для фільму «Я залишаюся».

Варто відзначити, що дана композиція не стала єдиною піснею, написаною Діаною для того чи іншого кінофільму. В період 1998-го по 2012 на екрани вийшло 15 фільмів, в яких використовувалися композиції Арбеніної. Найбільш відомими з них стали картини «Азазель», «Свої», «Я залишаюся», «Кандагар», «День радіо». Скандальну славу придбала також стрічка «Ми з майбутнього 2».

Діана Арбеніна зараз

Крім музичних робіт Арбеніної слід також зазначити її поява в якості учасниці або члена журі на таких відомих телевізійних проектах як «Дві зірки» та «Голос країни». Крім цього згадки заслуговує також робота співачки за озвучення американського мультфільму «Елізіум», в якому голосом Діани говорить дівчина-солдат Нікс.

У 2012 році Арбеніна дебютувала в ролі поетеси, представивши публіці свою збірку віршів «Аутодафе».

Особисте життя Діани Арбеніної

Довгий час Арбеніна ніяк не спростовувала і не коментувала чутки про свою нетрадиційну сексуальну орієнтацію. Подібний імідж доповнювали і пісні виконавиці, які в більшості своїй розповідали про романтичних і тонких відносинах з дівчиною.

Діти Діани Арбеніної На тлі подібних чуток повною несподіванкою стала звістка про вагітність співачки. У лютому 2010 року на світ з’явилися двійнята Артем і Марта. Батьком дітей, за словами співачки, є американський бізнесмен російського походження. Його ім’я в даний час невідомо. Про шлюб так само не йдеться. Таким чином, на сьогоднішній день єдиним законним чоловіком артистки є поет і музикант Костянтин Арбенін, шлюб з яким, як вважається, був лише фікцією.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: