Ім’я: Девід Суше

Дата народження: 2 травня 1946 р. (70 років)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: Лондон, Великобританія

Діяльність: актор

Вага: 78 кг

Зріст: 165 см

Біографія Девіда Суше

Девід Суше – це відомий британський актор, який придбав широку популярність завдяки своїй ролі легендарної Еркюля Пуаро в знаменитої екранізації романів Агати Крісті. Завдяки своєму перевтілення у знаменитого сищика, актор став відомий і любимо мільйонами глядачів у різних куточках земної кулі. Однак чи можна говорити, що ця акторська робота залишилася єдиною яскравою роллю в кар’єрі зіркового британця? Звичайно, немає. Адже фільмографія Девіда Суше містить в собі незліченну безліч прекрасних робіт у кіно і театрі.

Багато в чому саме тому сьогодні ми вирішили трохи детальніше розповісти про найважливіші етапи в кар’єрі легендарного британського актора. Як розвинулася його доля, наскільки вдалою була його кар’єра? Зрозуміти все це ми спробуємо сьогодні.

Девід Суше став відомим завдяки ролі Еркюля Пуаро - персонажа Агати Крісті

Дитинство і молодість Девіда Суше

Майбутній відомий актор народився у відомій і шанованій родині в одному з престижних кварталів Лондона. Його батько був одним з найбільш успішних британських гінекологів, а мама – поважної театральною актрисою. У старих Мюзік Холах грала і бабуся нашого сьогоднішнього героя. Вельми примітно, що по материнській лінії актор має білоруське коріння (його прабабуся була родом з Гродно), а по батьковій – литовсько-латвійські (предки Суші-старшого були з Даугавпілса та Кретинги).

Коли нашому сьогоднішньому герою було лише чотирнадцять років, батько почав готувати його до кар’єри в медицині. Він і двоє його братів (серед яких Девід був середнім) по багато годин поспіль корпіли над підручниками, готуючись до вступу в медичний коледж. Однак подібний розклад не дуже влаштовував майбутнього актора. Набагато більш привабливою і привабливою йому здавалася професія матері. Вже в ранньому віці він почав з’являтися на театральній сцені з невеликими ролями у виставах своєї мами. А через деякий час зміг домогтися певних успіхів у Національному молодіжному театрі, де грав по вихідним.

Незважаючи на пристрасну захоплення театром, засмучувати свого батька актор теж не хотів, а тому, закінчивши школу, пішов здавати екзамени в медичний коледж. Однак доля особисто перетасувала карти. Оцінки Девіда з фізики і хімії виявилися нижче необхідного, а тому в престижний навчальний заклад його просто не прийняли. Не відомо, чи засмутився Суші такого повороту подій, але вже через кілька тижнів він успішно пройшов вступні випробування в Лондонській Академії Музики і Драматичного Мистецтва і став вивчати театральне мистецтво в цьому престижному закладі.

Відомий британський актор Девід Суше закликав християн частіше читати Біблію

Акторська кар’єра Девіда Суше, фільмографія

Через три роки Девід Суше отримав диплом і відправився в місто Честер, де влаштувався на роботу асистентом менеджера в одному з тамтешніх театрів. Дуже скоро актор почав грати на місцевій сцені і саме в якості актора зумів домогтися найбільш вражаючих успіхів. Завдяки своїм яскравим ролям на театральних підмостках, Девід Суше зміг отримати престижну роботу на британському телебаченні – в популярному телешоу «Protectors». Пропрацювавши тут кілька років, актор приєднався до знаменитої Королівської Шекспірівської Компанії, разом з якою почав гастролювати по країні. На даному етапі кар’єри актор грав переважно класичних шекспірівських персонажів — Меркуціо в «Ромео і Джульєтті», Яго в постановці «Отелло», Шейлока в «Венеціанському купці» і т. д.

Визначені ролі зробили Девіда Суше досить відомим в театральних колах. Молодий хлопець зумів заробити собі ім’я, а тому дуже скоро на нього звернули увагу відомі кінорежисери.

На початку вісімдесятих років актор почав часто зніматися. В цей період він виконав роль фізика Едварда Теллера в картині «Оппенгеймер», роль Лаврентія Берії у фільмі «Червоний чернець», а також перевтілився у Зигмунда Фрейда в однойменній стрічці. Завдяки цим ролям Девід Суше придбав славу сильного характерного актора.

Незважаючи на той факт, що талановитий британець чудово справлявся з ролями в драматичних стрічках, не менш добре йому вдавалися і більш м’які ролі. Яскравим підтвердженням тому стала роль дивнуватого садівника в комедійній стрічці «Пейзаж з Блоттом». Дана картина, що вийшла на екрани в 1985-му році, стала однією з найбільш яскравих робіт на ранньому періоді творчості актора і принесла йому престижну нагороду «Royal Television society’s Award».

Девід Суше: Головоломка з листом від Агати Крісті Після цього у фільмографії актора з’явилися такі цікаві фільми як «Стрес», «Гаррі і Хендерсоны», «Останній невинна людина», «Інший світ», «Вбити священика» і багато інших. Картини «Стрес» і «Інший світ» принесли акторові номінації на премію BAFTA, однак обидва рази нагорода обійшла його стороною.

У 1989-му році актор вперше приміряв на себе роль Еркюля Пуаро в легендарному серіал «Пуаро Агати Крісті». Цей момент став доленосним в кар’єрі актора, і назавжди зв’язав ім’я Девіда Суше з ім’ям легендарного сищика. Серіал став популярний у всіх куточках Європи і Північної Америки, в загальній складності зібравши більше двадцяти різноманітних нагород. Цілих три роки поспіль Девід Суше висувався на премію BAFTA, однак так жодного разу її не отримав.

Незважаючи на це справжньою нагородою для талановитого актора стала любов глядачів і повагу режисерів. Нові пропозиції про зйомки стали надходити акторові одне за іншим. Так, у дев’яностих і двотисячних роках в його фільмографії з’явилися такі яскраві фільми як «Наказано знищити», «Проект 281», «Неділя», «Вікторія і Альберт», «Дороги, які ми вибираємо», «Прямий ефір з Багдада», «Генріх VIII», «Дракула», «Великі надії».

Девід Суше зараз

В даний час актор також працює над серіалом «Пуаро Агати Крісті», в якому грає не тільки головну роль, але і виступає в ролі продюсера. Крім того, актор часто грає в різних театральних постановках.

За видатний внесок у британський кінематограф у 2011-му році актор був удостоєний звання Командора Ордена Британської імперії. Крім цього в колекції актора є величезна кількість різних кінематографічних нагород.

Девід Суше з дружиною Шейлою Ферріс рідко з'являється разом на публіці

Особисте життя Девіда Суше

З 1976-го року Девід Суше перебуває у шлюбі з театральною актрисою Шейлою Ферріс. У 1981-му році, коли британському акторові було вже тридцять п’ять років, у закоханої пари з’явився їх перший дитина — син Роберт (нині служить в британському флоті). Двома роками пізніше на світ з’явилася також і молодша дочка Кетрін, яка сьогодні є відомою в Британії танцівницею.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: