Ім’я: Девід Копперфільд

Дата народження: 16 вересня 1956 р. (60 років)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: р. Метачен, США

Діяльність: ілюзіоніст, актор

Вага: 78 кг

Зріст: 183 см

Біографія Девіда Копперфільда

Девід Копперфільд – це, без сумніву, один з найпопулярніших ілюзіоністів сучасності. Він талановитий, неймовірно розумний і винахідливий. А що ще потрібно для фокусника? Колись цей чоловік змушував серця битися швидше, граючи з пилами, ланцюгами і навіть самої Статуєю Свободи.

Він проходив крізь Велику Китайську стіну, летів донизу разом з масою води Ніагарського водоспаду і створював багато інші ілюзії. Для тисяч людей цей видатний американець назавжди залишиться ідеальним фокусником — людиною, що відкрила для кожного з нас двері у світ магічного мистецтва.

Не всі фокуси ілюзіоніста Девіда Копперфільда мають викриття

Але що ще цікавого можна розповісти про нашого сьогоднішнього героя? Які таємниці зберігає його минуле, і наскільки цікавою є його особисте життя? У всьому цьому ми спробуємо розібратися сьогодні, відкривши двері в серце одного з кращих ілюзіоністів Нового Світу.

Ранні роки, дитинство і родина Девіда Копперфільда

Девід Коткін (а саме так звучить справжнє ім’я великого чарівника) народився в невеликому американському місті Метачен (Нью-Джерсі) в єврейській родині. Його мама уродженка Єрусалиму) працювала страховим агентом, а батько володів невеликим магазином з продажу одягу. Вельми примітно, що дідусь нашого сьогоднішнього героя емігрував до США з України.

Як згадує сам ілюзіоніст, саме дід колись давно зробив величезний вплив на його кар’єру. Вся справа в тому, що під час вивчення тори чотирирічний Девіду часто нудьгував, а тому його дідусь постійної розважав його картковими фокусами. Подібні нехитрі махінації з картами здавалися маленькому хлопчикові справжніми чудесами, а тому він завжди просив діда показувати фокуси ще і ще.

Через деякий час повторювати карткові трюки почав і сам Девід Коткін. У сім років він вперше представив кілька своїх власних фокусів парафіян місцевої синагоги. Граючи з картами, він насолоджувався бурхливими оплесками і захопленими зітханнями присутніх глядачів. А тому вже в ранньому віці вирішив для себе, що саме у створенні ілюзій полягає його справжнє життєве покликання.

Згодом наш сьогоднішній герой почав планомірно удосконалювати свою майстерність. У десять років він створив серію досить непоганих трюків, разом з якими почав виступати на шкільних вечорах і просто на вулицях. Таким чином, вже до дванадцяти років він ґрунтовно удосконалив свій репертуар, а тому зовсім скоро був урочисто прийнятий в Американське суспільство магів (ставши, до речі сказати, його наймолодшим членом).

Політ Девіда Копперфільда Згодом він навчав інших і сам навчався. Так, зокрема, вже в 16 років (!) наш сьогоднішній герой почав викладати мистецтво магії в одній з груп Нью-Йоркського університету. У 1974-му році паралельно з цим він почав також сам відточувати свою майстерність з викладачами Фордхемского університету. Приблизно в цей період наш сьогоднішній герой вирішив взяти для себе псевдонім Девід Копперфільд (на честь одного з героїв Діккенса). Під цим ім’ям великий ілюзіоніст відомий і сьогодні.

В середині сімдесятих років молодий фокусник отримав одну з головних ролей у мюзиклі «Чарівник», який згодом йшов на сцені Чикаго майже протягом цілого року.

Зоряний шлях ілюзіоніста Девіда Копперфільда

Через зайнятість у театральній постановці в якийсь момент Девід Копперфільд був змушений залишити навчання і повністю сконцентруватися на своїй творчості.

У 1978-му році, у віці 22 років, наш сьогоднішній герой вперше отримав пропозицію попрацювати на телебаченні. На американському каналі ABC Девід довгий час вів передачу «Чари АВС». А через деякий час паралельно з цим виконав одну з другорядних ролей до картини «Потяг терору». Робота в кіно і на телебаченні принесла нашому сьогоднішньому герою першу популярність. Заробивши собі ім’я в світі американського шоу-бізнесу, талановитий єврейський хлопець попрямував на підкорення нових вершин.

Девід Копперфільд, фокуси з викриттям На початку вісімдесятих років на каналі CBS чарівник випустив авторську передачу «Магія Девіда Копперфільда». Даний проект мав величезний успіх у США, а кілька років потому почав успішно транслюватися і по всьому світу. Особливо популярні стали ті випуски, в яких Копперфільд звертається до великомасштабних ілюзіям. Зникнення літака, «крадіжка» Статуї Свободи… Усвідомивши, що саме потрібно глядачам, талановитий чарівник почав створювати нові трюки.

Він літав над Великим Каньйоном, проходив крізь Велику Китайську стіну, падав з Ніагарського водоспаду, «крав» на очі здивованої юрби вагон Східного експресу. Всі ці, а також багато інші фокуси Копперфільда зробили його одним з найпопулярніших ілюзіоністів свого часу. На початку дев’яностих його програма транслювалася по всьому світу, а створені їм ілюзії приводили в захват мільйони людей. Він здавався суперменом – людиною, якій не страшний вогонь, вода і сталеві леза.

Вельми примітно, що багато з його трюків були настільки унікальні, що лише багато років потому інші фокусники змогли розгадати її секрет. Однак до того моменту наш сьогоднішній герой вже пішов з телебачення почав займатися іншими проектами.

Девід Копперфільд в даний час

У співавторстві з популярними письменниками він випустив кілька книг, а також за підтримки друзів і близьких відкрив власний музей ілюзії. Крім того, в даний час Девід є власником власного магічного кафе, в якому їжа матеріалізується перед відвідувачами сама собою.

На даний момент останнім проектом відомого ілюзіоніста залишається програма допомоги інвалідам, створена для розвитку спритності рук.

Особисте життя Девіда Копперфільда

Достеменно відомо про двох гучних романах ілюзіоніста. Так довгий час у статусі його нареченої перебувала відома модель Клаудіа Шиффер, а також інша манекенниця Амбре Фріске. Відносини з кожною з дівчат тривали кілька років, проте так і не увінчалися шлюбом.

У ілюзіоніста Девіда Копперфільда був роман з моделлю Клаудією Шиффер

Девід Копперфільд зараз

В даний час Девід Копперфільд зустрічається з 26-річною моделлю Хлое Госселен, яка молодша за нього на 31 рік. За непідтвердженими даними, влітку 2011-го року у пари народилася дочка, яку назвали Скай.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: