Ім’я: Децл

Дата народження: 22 липня 1983 р. (33 роки)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Москва

Діяльність: співак

Вага: 65 кг

Зріст: 163 см

Біографія Децла — Кирила Толмацкого

Децл – це один з перших російських виконавців, по-справжньому відкрив стиль «реп» широкої аудиторії росіян. На початку двохтисячних він знаходився на піку популярності. Його треки звучали на всіх дискотеках, а знамениті дреди стали модним трендом для певної категорії російської молоді. Однак зліт до вершин слави виявився недовгим. В якийсь період Децл просто зник, щоб вже ніколи не з’явитися знову. Але що послужило причиною того? І як розвивалося далі творчість Кирила Толмацкого? У цьому сьогодні ми і постараємося розібратися.

Ранні роки Децла, початок кар’єри

Кирило Тлумацький народився в Москві в родині відомого російського продюсера Олександра Толмацкого. Значною мірою саме цей факт і визначив всю подальшу долю виконавця. Він ріс в золотій клітці і ніколи не потребував ні в чому. Децл закінчив початкову школу в Москві, а потім відправився до Швейцарії, щоб продовжити навчання там.

Децл — Хто ти? За легендою любов до музики в стилі «реп» пробудив у співака його тодішній сусід по кімнаті – син президента Замбії. Музика, яку слухав африканець добу безперервно, просто зводила з розуму Кирила Толмацкого, і в якийсь момент він попросив переселити свого сусіда в іншу кімнату. Адміністрація швейцарського гуртожитку пішла йому назустріч, однак цей факт чомусь не порадував майбутнього співака. Залишившись без порядно обридлої йому музики, Децл раптом зрозумів, що вже не може без неї жити.

Повернувшись до Москви, Кирило став все частіше пропадати на різних реп-вечірках. Він зробив собі дреди, а також став відвідувати уроки брейк-дансу та брати участь у різних фестивалях. В якійсь мірі все це наклало свій відбиток на подальшу творчість артиста.

Музична кар’єра Децла

За підтримки свого батька Олександра Толмацкого Децл записав композицію «П’ятниця», з якою через деякий час з’явився перед глядачами фестивалю Adidas StreetBall Challenge. Даний виступ перед багатотисячним натовпом принесло йому першу популярність. У 1999 році обличчя молодого репера потрапило на обкладинку одного з випусків журналу «ПТЮЧ», що дало початок цієї істерії, яку розгорнули навколо співака журналісти. Слідом за першою статтею вийшло ще кілька публікацій. Після цього артист став частіше з’являтися на ТБ і вмить став пізнаваний.

У 2000-му році на прилавках музичних магазинів з’явився його перший альбом «Хто?ти», який відразу ж став дуже популярний. За цю платівку співак отримав премію «Record 2000», а також був удостоєний звання кращого дебютанта року. Незабаром в гарячу ротацію російських телеканалів потрапили і кліпи виконавця («Вечірка», «Сльози», «Кров моя, кров»). Таким чином, буквально за півроку з невідомого хлопця з дредами Кирило Тлумацький перетворився в одного з найпопулярніших виконавців пострадянського простору.

Децлу принесла популярність пісня Вечірка

У тому ж 2000-му році Децл підписав контракт з компанією Pepsi і став виступати в якості офіційного представника на різних рекламних акціях. У цей період продажу дебютного альбому виконавця перевищили один мільйон копій.

Після цього друга платівка не змусила себе довго чекати. Альбом «Вуличний Боєць» також став дуже успішним і приніс Кирилу Толмацкому премію «Стопудовий хіт», нагороди Муз-ТВ і «MTV Music Awards» («вибір глядачів).

У цей період Децл перебував на вершині слави, проте саме цей момент і став для співака початком кінця. Після конфлікту з батьком і продюсером Кирило залишив звичну звукозаписну компанію і став працювати самостійно. У 2004-му році він записав і випустив свій новий альбом «Detsl a.k.a. Le Truk», в якому спробував представити глядачам не тільки нові пісні, але і новий сценічний псевдонім. Незабаром Кирило Тлумацький під новим псевдонімом Le Truk з’явився в кліпах, знятих на пісні «Потабачим», «Бог є», «Legalize» (останній заборонено до показу на телебаченні). Дані композиції стали справжніми хітами. Однак принесли співакові і чимало проблем.

У середині двотисячних розгорівся скандал з приводу використання бренду «Децл», який належав продюсеру і батькові виконавця Олександру Толмацкому. Дане питання стало особливо актуальним після того як ідея плавного переходу до псевдоніму Le Truk з тріском провалилася.

Кирило Тлумацький з дружиною рідко показується на публіці

Січень 2008-го ознаменувався виходом нового альбому «MosVegas 2012». Ім’я виконавця на обкладинці було дещо видозмінене і перетворено в «ДецлЪ». Соціально спрямований альбом з класичним андеграундним звучанням був записаний у співпраці з пітерським музикантом Beat-Maker-Beat’ом. Він був добре сприйнятий у певних колах, однак широкої популярності не отримав. Цей період став моментом заходу Кирила Толмацкого. Він все ще був пізнаваний, однак про всенародної любові вже не йшло і мови.

З 2008-го по 2010-й Децл став частіше виступати на закритих вечірках і давати клубні концерти. Про величезних залах, які він збирав раніше, мріяти вже не доводилося.

Виправити становище не зміг і п’ятий альбом виконавця, який отримав назву «Тут і Зараз». Платівка, яка побачила світ у 2010-му році, не принесла яких-то по-справжньому гучних хітів, однак подарувала Кирилу Толмацкому шанс знову постати перед широкою аудиторією в рамках щорічного фестивалю «Битва столиць», на якому він вже виступав в якості постійного члена журі.

Особисте життя, Децл сьогодні

Ось уже кілька років Децл одружений на колишній нижегородської моделі Юлії Кисилевой (нині – Толмацкая). Сімнадцятого червня 2005-го року у пари народився син Антоній (Тоні). Деякий час тому в пресі з’явилися повідомлення про нібито трапилося примирення між Олександром і Кирилом Толмацкими. Після цього в деяких інтерв’ю Децл зазначив, що вони з батьком і зовсім ніколи не сварилися. Просто у них такий специфічний стиль спілкування.

Децл Вечірка 2013 В 2013 році Децл оголосив, що працює відразу над декількома студійними альбомами, які будуть записані з іншими виконавцями з Європи, США та Азії. За деякими даними один з альбомів співака повинен навіть стати багатомовним і вмістити в себе композиції англійською (у тому числі ямайському), японською, французькою та іспанською мовами. Один з треків, записаний з групою Yall (Іспанія) вже зараз можна часто почути в європейських клубах.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: