Ім’я: Деніз Чакир

Дата народження: 31 грудня 1982 р. (34 роки)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: р. Анкара, Туреччина

Діяльність: актриса

Вага: 58 кг

Зріст: 176 см

Біографія Деніз Чакир

Деніз Чакир – це одна з найпопулярніших актрис в сучасній історії Туреччини. Її знають і люблять глядачі в самих різних куточках Європи. Після появи актриси в третьому сезоні відомого серіалу «величне століття» чимало фанатів Деніз з’явилося також і в країнах СНД.

Ранні роки, дитинство і родина Деніз Чакир

Деніз Чакир з’явилася на світ 31 грудня 1982 року в столиці, а також одному з найбільших міст Турецької Республіки – Анкарі. Її сім’я практично нічим не відрізнялася від багатьох інших турецьких сімей, а тому розповісти про неї що б то ні було цікаво досить складно.

Що ж стосується самої турецької красуні, то тут потрібно відзначити, що займатися мистецтвом дівчинка стала вже в шкільні роки. Ще в підлітковому віці Деніз стала з’являтися на сцені в рамках аматорських вистав, які ставились у її рідній школі.

Напевно, саме в цей період в душі нашої сьогоднішньої героїні з’явилася невгамовна тяга до театрального мистецтва. Згодом Деніз методично удосконалювала свій талант у різних секціях і групах з підготовки молодих акторів. Однак, незважаючи на це, після закінчення школи визначилася з вибором професії далеко не відразу.

Актриса Деніз Чакир одна з найпопулярніших в Туреччині

Спочатку актриса хотіла стати журналісткою, згодом деякий час роздумувала над професією юриста. Але з плином часу все-таки зупинила свій вибір на театральному майстерності.

Відкинувши всі сумніви, турецька красуня подала документи на театральне відділення державної консерваторії Анкари, де згодом стала опановувати тонкощі акторського мистецтва. Цей навчальний заклад дівчина закінчила через кілька років. Однак після цього Деніз Чакир не зупинилася на досягнутому результаті і продовжила своє навчання в Державному Університеті Театрального мистецтва.

Свої перші професійні ролі дівчина зіграла в рекламних роликах. Крім того, в студентські роки наша сьогоднішня героїня також грала епізодичних персонажів в турецьких фільмах і підробляла на одній з турецьких радіостанцій. Завдяки своєму приємному тембру голосу, дівчина швидко полюбилася радіослухачам, а також звернула на себе увагу різних турецьких телеканалів. Після цього голос Деніз Чакир став часто звучати в різних рекламних роликах, телевізійних анонсах і т. д.

Кар’єра в світі кінематографа, фільмографія Деніз Чакир

Свою першу велику роль в телевізійному серіалі актриса отримала в 2004-му році. У цей період Деніз Чакир зіграла одну з другорядних героїнь в маловідомому фільмі «Якщо жінка». Даний проект не приніс їй особливої популярності, однак, незважаючи на це, в майбутньому турецька красуня стала з’являтися на екранах помітно частіше.

У 2005-му і 2006-му талановита уродженка Анкари з’явилася ще в двох телевізійних проектах – міні-серіалах «Між двома улюбленими» (Iki arada ask) і «Ось і мій» (Iste benim). Вельми примітно, що в цей період актриса зуміла чудово проявити себе не тільки в жанрі мелодрами, але також і в комедійному фільмі.

Листопад. Повернення легендарного серіалу з Деніз Чакир Незважаючи на безліч хвалебних відгуків про гру і зовнішніх даних Деніз Чакир, справжню популярність названі серіали актрисі не принесли. Дівчина продовжувала шукати для себе нові ролі, а паралельно з цим працювати в якості моделі.

Вельми примітно, що в період відсутності екранних ролей, талановита туркеня досить успішно виступала в театрі. Деякі її роботи стали справжніми хітами. Дві вистави з участю нашої сьогоднішньої героїні навіть були номіновані на престижні турецькі премії — премії Афифе і Садри Алышыка. У ті роки театральні нагороди Деніз Чакир все-таки не дісталися, однак сам факт визнання вже означає дуже багато.

Актриса продовжувала шукати себе і нові цікаві образи. І в один прекрасний день знайшла шукане. У 2006-му році молода красуня отримала одну з другорядних ролей у серіалі «Листопад». Даний проект, поставлений по книзі письменника Решада Нурі Ґюнтекіна (автор роману «Корольок — пташка співоча»), дуже полюбився турецьким глядачам, а тому незабаром Деніз стала справжньою зіркою. Її почали впізнавати на вулицях, а також завалювати величезною кількістю нових пропозицій про зйомки.

Деніз Чакир співає Спочатку актриса відмовлялася зніматися де б то не було, крім колишнього проекту. Однак згодом все-таки прийняла участю в якості моделі і актриси в декількох рекламних акціях.

Деніз Чакир в даний час

У 2009-му і 2010-му роках Деніз Чакир зіграла в двох абсолютно різних фільмах. Картина «40» з тріском провалилася в прокаті і отримала практично одні лише негативні оцінки з боку критиків. А ось драматична стрічка «Як справи?», випущена роком пізніше, навпаки, стала справжнім хітом і принесла актрисі чимало хвалебних відгуків.

Багато в чому завдяки їй, в наступні роки Деніз Чакир зуміла взяти нову висоту. У 2011-му році актриса виконала головну роль у ліричній комедії «А що потім?», а кілька місяців потому погодилася зіграти центральну героїню в новому серіалі «Иффет». У підсумку обидва проекти виявилися дуже вдалими. Деніз утвердилася в статусі суперзірки, а трохи пізніше отримала почесний титул однієї з найкрасивіших дівчат Туреччини (за версією авторитетного журналу Forbes).

Актриса Деніз Чакир в серіалі Чудовий вік

В даний час турецька актриса знімається у четвертому сезоні серіалу «величне століття». В рамках даного проекту спекотна красуня грає Шах Султан – старшу сестру Сулеймана і одну з найвпливовіших жінок свого часу. У цьому серіалі також працюють такі актори, як Мер’єм Узерлі, Халіта Эргенч, Сельма Эргеч та інші.

Крім того, в останні роки актриса також часто працює як артистки озвучування. Зокрема, її голосом говорить Гвінет Пелтроу в турецькій версії «Залізної людини». Порівняно недавно Деніз Чакир також зважилася спробувати свої сили в якості співачки.

Особисте життя Деніз Чакир

Раніше протягом декількох років Деніз Чакир зустрічалася з відомим турецьким актором Фіратом Доруоглу. Однак цей союз розпався. В даний час темноволоса красуня складається в романтичних стосунках з іншим актором — Ібрагімом Челикколом.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: