Ім’я: Денис Рожков

Дата народження: 3 липня 1976 р. (40 років)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актор, телеведучий

Вага: 92 кг

Зріст: 184 см

Біографія Дениса Рожкова

Денис Ігорович Рожков – артист художнього театру і кіно, телеведучий. Найбільшу популярність йому принесла роль співробітника міліції Антошина в телесеріалі «Глухар», відзначеним у 2010 році премії «ТЕФІ» як кращий твір у своєму жанрі.

Актор знайомий глядачеві також за роботами в столичному Старому театрі, де він служить, в Московському незалежному театрі, в петербурзькому «Балтійському домі». Він виступав і як ведучий телевізійної лотереї «Русское лото» і шоу-програми «Кулінарний поєдинок».

Актор Денис Рожков

Незважаючи на тривалий період невдач і незатребуваність, як актора, Рожков вірив, що йому обов’язково пощастить – ходив по кіностудіям, відсилав свої знімки в акторські агентства, стукав у всі двері. І його наполегливість була винагороджена – його запросили в кіно, і, завдяки популярному серіалу, його життя кардинально змінилося. Тому в одному з інтерв’ю всім, хто на шляху до мрії зустрічає перешкоди, він радив не відступати і не впадати у відчай, а вірити, як і він, у свою щасливу зірку.

Дитинство і юність Дениса Рожкова

Народився актор 3 липня 1976 року в Москві. Батьки хлопчика були в розлученні, але в родині знайшовся чоловік, який став Денису батьком, це був дідусь по маминій лінії. Денис швидко зростав, захоплювався музикою. Серед улюблених виконавців незмінно зазначав Віктора Цоя, Led Zeppelin і Beatles.

Рожков Денис Ігорович не відразу став актором

У школі Рожков короткочасно відвідував безліч гуртків, включаючи секцію дзюдо, футболу, морський клуб, але зацікавила його тільки театральна студія. Любов до сцени допомогла Денису успішно закінчити школу – задовільні позначки йому ставили, завдяки старанням молодого ентузіаста в підготовці творчих конкурсів та концертних програм.

Остаточно визначитися з вибором професії Денису дозволила зустріч на конкурсі юних читців з педагогом і режисером Наталією Петрівною Ганиш, який керував театром-студією «Дзеркало» в Центрі дитячої та юнацької творчості «Тушино», де проходив захід. Їй сподобався виступ Дениса, і вона запросила його в свій колектив. Рожков із задоволенням прийняв запрошення, він уже мріяв стати артистом. Дідусь, як правило, підтримував його рішення, але мама переконувала в перевазі роботи адвокатом.

Закінчивши в 1993 році школу, юнак спробував вступити в різні театральні інститути столиці, творчі тури проходив у ВТУ ім. Щепкіна, інституті їм. Щукіна, Вдіку, Гітісі, Школі-студії МХАТ. Але всюди його спіткала невдача. Незважаючи на це, впевненість Дениса у своєму покликанні залишилася непохитною, магія сцени його манила й не відпускала.

Денис Рожков на сцені театру

Будучи абітурієнтом, він познайомився і потоваришував з Пашею Майковим, який теж зрізався на іспитах. Згодом Денис відвів його в «Дзеркало», і вони разом виступали на його сцені.

Для підготовки до наступного штурму театральних Вузів, Рожков вступив на курси акторського факультету Школи-студії МХАТ, зумів сподобатися Олегу Табакову і займався згодом у його майстерні.

Актор Денис Рожков

Після навчання в 1998 році актор отримав від Табакова запрошення в сформовану трупу «Табакерки», де той зміг би задіяти його в репертуарі. Молодий спеціаліст потрапив в драматичний театр на Перовської. Там роботи було багато, але, з-за низької зарплати, йому доводилося підробляти монтувальником декорацій, ведучим на корпоративах, аніматором на дитячих святах, Дідом Морозом. Він брався за все – був різноробочим в пекарні, модератором сайту, офіціантом, страховим агентом.

Зараз фільми з Денисом Рожковим дуже популярні

Відпрацювавши протягом двох сезонів, Рожков пішов з театру, де не відчував задоволення від творчості і відчував себе некомфортно. Він хотів перейти в інший «храм Мельпомени», але реалізувати задумане виявилося не просто – актора ніде не брали. Зрідка він виступав у творчих проектах на підмостках Російського реалістичного театру «Дебют-центру». Спроби пробитися на екран також не давали результатів. Важкий період в житті молодому чоловікові допомогла подолати дружина, яка проявила такт і розуміння, опинившись основним годувальником у родині.

Зоряна кар’єра Дениса Рожкова Коли Денис майже змирився зі своїм тривалим простоєм, яке тривало близько десяти років, його запросили на роль майстра в кримінально-детективний телесеріал «Безмовний свідок». Остаточно повернутися в улюблену професію художник дозволив серіал про трудові будні співробітників правоохоронних органів.

«Глухар» і Денис Рожков

У 2008 році Денис отримав привабливу пропозицію зіграти в «Глухарі». Прочитавши сценарій картини, він відразу зрозумів, що роль Антошина на сто відсотків.

Денис Рожков і Максим Аверін

У проекті підібралася чудова команда. І хоча актор і зізнавався, що протягом першого сезону у нього складно складалися взаємини з Марією Болтневой, що грала його кохану дівчину, йому подобалося відчувати професійну задоволеність. Крім того, було здорово, що не треба більше ламати голову над питанням як прогодувати сім’ю.

Три роки він працював без відпустки, мав 22 знімальних дні в місяць, в результаті, частіше бачив Максима Аверіна, ніж свою дружину. Паралельно зі зйомками в серіалі, артист встигав грати в антрепризних виставах і в Старому театрі.

Денис Рожков і Максим Аверін танцюють «Глухар» придбав оглушливий успіх, незнайомі люди дізнавалися Дениса на вулиці, посміхаючись, просили автограф. Йому була приємна несподівана популярність, але зірковою хворобою він ніколи не страждав.

Особисте життя Дениса Рожкова

Перша любов у Дениса трапилася на другому курсі навчання в Школі-студії. Нею була руденька Олена Попова. Проявити ініціативу він не наважувався, тільки кидав на неї закохані погляди. У підсумку, дівчині довелося діяти першої. Їх дворічний роман супроводжувався бурхливими пристрастями, ревнощами і грюканням дверима. Йому не подобалася її розсудливість, і врешті-решт вони розлучилися.

Денис Рожков з дружиною Іриною

Сім’єю артист обзавівся відразу, як тільки отримав диплом. Його дружина Ірина – гример, прийшла на роботу в Театр на Перовської у 18 років після закінчення курсів. Денису подобалося, що вона близька до мистецтва, і йому ніколи не доводилося їй пояснювати причину свого пізнього приходу додому та інші витрати професії. Вони одружилися в липні 1999 року.

Їх смаки багато в чому сходяться – обидва люблять Гоголя, Прілепіна, обожнюють фільми «Амадей», «Пролітаючи над гніздом зозулі», «Великий Лебовські».

Денис Рожков та його родина: син і дружина

Пара виховує сина Івана, який з’явився на світ через кілька місяців після весілля, в листопаді 1999 року. Він захоплюється сноубордом і актором ставати не збирається, до радості папи. Денис – зразковий батько та вірний чоловік.

Денис Рожков сьогодні

Актор став затребуваним і багато працює. У його творчій скарбничці переважають міліцейські персонажі («Відділ», «Чужий район», «Карпов», «П’ятницький», «Під прицілом кохання»), але він справедливо вважає, що грає не професію, а характер і долю людини.

Фільмографія Дениса Рожкова більше включає в себе фільми про міліціонерів

Крім міліцейських ролей, він знявся в якості льотчика-випробувача в стрічці «Чужі крила», військового – у «Безмовному свідка-3», екс-чемпіона з ралі – «Поцілунок у голову» та інших картинах.

А ще він багато їздить по країні з антрепризними виставами, зокрема, «Женихи» за п’єсою Гоголя «Одруження», «Акомпаніатор» за твором драматурга «нової хвилі» Олександра Галина та іншим.

Інтерв’ю Дениса Рожкова про алкоголь Єдиний персонаж, якого актор не бажає грати – це Дід Мороз. Але Денис не виключає можливості і такого перевтілення, особливо, якщо його необхідно буде здійснити для маленької дівчинки, схожої на нього. Адже про це вони з дружиною останнім часом стали подумувати.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: