Ім’я: Денис Нікіфоров

Дата народження: 2 серпня 1977 р. (39 років)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актор

Вага: 74 кг

Зріст: 181 см

Біографія Дениса Нікіфорова

Денис Нікіфоров – це актор, ім’я якого, напевно, добре знайоме всім шанувальникам російського кінематографа. Однією з його найбільш відомих ролей стала роль який осліп боксера у відомому блокбастері «Бій з тінню». Після цієї акторської роботи на нашому сьогоднішньому герою прийшов чималий успіх, а тому дуже скоро він перетворився на одного з найпомітніших персонажів у світі російського кінематографа.

Статус повноправної зірки він перебуває і сьогодні. А тому наша сьогоднішня розповідь про його кар’єрні успіхи і творчій долі буде особливо актуальне.

Ранні роки, дитинство і родина Дениса Нікіфорова

Денис Нікіфоров з’явився на світ в 2 серпня 1977 року в Москві. Його акторський талант став проявлятися вже в ранньому дитинстві, а тому виступати на сцені наш сьогоднішній герой почав вже з десяти років. Спочатку він грав у дитячих виставах, однак згодом, трохи подорослішавши, почав з’являтися на сцені також і в рамках більш серйозних вистав.

Таким чином, до моменту закінчення загальноосвітньої школи у Дениса Нікіфорова вже був чималий досвід виступів на сцені. Він любив театр і акторське ремесло, а тому питання «Ким бути?», настільки актуальний для всіх випускників, досить-таки швидко втратив свою актуальність.

Татуювання Дениса Нікіфорова привертають багато уваги

Вибравши серед багатьох московських Вузів один, Денис Нікіфоров відніс документи в Школу-студію МХАТ імені Немировича-Данченка і в результаті успішно пройшов усі вступні випробування. У Мхаті на талановитого молодого хлопця відразу ж звернули уваги багато педагоги. Одним з таких став відомий актор Олег Табаков, який згодом став учителем і наставником для нашого сьогоднішнього героя. Саме він вже в студентські роки запропонував Денису Никифорова виступати в його театрі. Наш сьогоднішній герой, не замислюючись, погодився. І зовсім скоро став справжньою зіркою Московського театру Олега Табакова.

У той період талановитий москвич виконав безліч по-справжньому яскравих ролей на місцевій сцені. Однією з таких стала роль в постановці «Псих», за яку актор отримав премію «Московський дебюти» (номінація «Краща чоловіча роль другого плану»).

У 1998-му році Денис Нікіфоров успішно закінчив театральний ВУЗ і, отримавши диплом Школи-студії МХАТ, став постійним членом трупи Театру Олега Табакова. У наступні кілька років він успішно зіграв у багатьох постановках. Так, зокрема, наш сьогоднішній герой перевтілився у рядового Юджина з постановки «Білоксі-Блюз», зіграв студента в «Пристрастях за Бумбараш», а також Буровського у виставі «Біг».

Молодіжка СТС серіал Денис Нікіфоров тренер Ведмедів Серед інших театральних робіт актора такі театральні проекти як «Не все коту масляна», «Зізнання авантюриста Фелікса Круля», «На дні», а також деякі інші роботи. Комедійний спектакль «Не все коту масляна» приніс акторові премію газети «Московський комсомолець». Хвалебних відгуків були удостоєні й інші роботи нашого сьогоднішнього героя.

Зоряний шлях: кар’єра Дениса Нікіфорова в кіно, фільмографія

Що стосується кінематографічних ролей, то на цьому терені кар’єра актора розвивалася б не настільки стрімко. Денис Нікіфоров дебютував в кіно ще в 1992-му році, проте згодом знімався не регулярно і виконував переважно невеликі ролі. Однією з небагатьох яскравих робіт у кар’єрі актора стала картина «Грішна любов», в рамках якої талановитий москвич виконав одну з головних ролей.

Даний фільм був представлений глядачам в 1997-му році, проте згодом протягом п’яти років наш сьогоднішній герой знову-таки грав у кіно лише невеликі ролі.

Денис Нікіфоров — інтерв’ю В 2002-му році Денис Нікіфоров зумів здобути свою першу зоряну роль – роль студента Жені Дороніна в комедійному серіалі «Театральна академія». Виконавши головну роль у даному проекті, актор зумів стати справжньою зіркою російського телебачення, а також звернути на себе увагу відомих кінопродюсерів.

Саме цей невеликий успіх згодом приніс Денису Никифорова, напевно, найголовнішу роль у його житті роль боксера Артема Колчина у відомому блокбастері «Бій з тінню». Бойовик був випущений в прокат в 2004-му році. З цього моменту в кар’єрі нашого сьогоднішнього героя розпочався принципово новий етап.

У 2000-і роки, вже в статусі повноправною зірки, московський актор почав зніматися в нових проектах. Найбільшу славу серед його нових робіт придбали картини «Танкер » Танго», «Віддамся в хороші руки», російсько-український фільм «Смерть шпигунам», мелодрама «Любов під прикриттям», а також пригодницький фільм «V центурія. У пошуках зачарованих скарбів». Серед нових робіт актора варто також окремо згадати фільм «Бій з тінню-2: Реванш». Ще в одній частині даної франшизи – «Бій з тінню 3D: Останній раунд» — наш сьогоднішній герой зіграв також у 2011-му році. У ньому грали також Андрій Панін, Марія Куркова, Михайло Горевий і багато інших.

Таким чином, роль вже став знаменитим боксера Артема Колчина на багато років стала однією з найважливіших акторських робіт Дениса Нікіфорова. Однак не варто думати, що серед інших фільмів актора можна відшукати нічого цікаво. Це зовсім не так. І прекрасний приклад тому — останні ролі актора.

Денис Никифоров сьогодні

В період з 2012-го на 2013-й рік наш сьогоднішній герой знявся ще в п’яти яскравих фільмах, серед яких варто окремо згадати картини «Вісім перших побачень», «22 хвилини», «Нічні ластівки», а також серіал «Молодіжка», такий популярний останнім часом.

Актор Денис Нікіфоров з дружиною

Що стосується нових робіт актора, то їх також вже залишилося чекати зовсім небагато. В даний час актор працює відразу над декількома кінопроектами, серед яких виділяються кримінальна комедія «Ломбард», а також сімейний фільм «Подарунок», в рамках якого партнером по знімальному майданчику для Дениса Нікіфорова стане Михайло Галустян. Обидві названі стрічки вийдуть на екрани в 2014-му році.

Особисте життя Дениса Нікіфорова

Незважаючи на безліч чуток, Денис Нікіфоров є зразковим сім’янином і хорошим чоловіком. Ось вже багато років він одружився на дівчині на ім’я Ірина. У 2013-му році дружина народила акторові двох близнят. Хлопчика і дівчинку назвали Олександр і Вероніка.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: