Ім’я: Денис Мантуров

Дата народження: 23 лютого 1969 р. (47 років)

Знак Зодіаку: na

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: р. Мурманськ

Діяльність: держ. діяч, політик

Вага: 86 кг

Зріст: 183 см

Біографія Дениса Мантурова

Денис Валентинович Мантуров – з 2012 року глава Мінпромторгу, завкафедрою в МДУ і за своместительству мільйонер.

Денис Мантуров Валентинович

Його доходи – одні з найвищих серед представників федеральної влади. У 2014 році він заробив 113,5 мільйонів рублів і зайняв 5 місце (після Хлопоніна, Абизова, Трутнева і Приходько) в рейтингу доходів членів уряду. Згідно поданої декларації йому також належав житловий будинок в 814 квадратних метрів, 9-кімнатна квартира розміром 481 кв. м, два авто, п’ять ділянок землі.

Дитинство і родина Дениса Мантурова

Майбутній високопоставлений чиновник з’явився на світ в Мурманську в День захисника Вітчизни, 23 лютого 1969 року. Його мама, Тамара Федорівна, була домогосподаркою, а батько, Валентин Іванович, – колишнім курсантом мореходки, комсомольським секретарем і заступником голови міськвиконкому. Незабаром він закінчив академію зовнішньої торгівлі і, коли синові було 7 років, отримав направлення на роботу за кордон.

Сім'я Дениса Мантурова жила закордоном

Вони поїхали в Бомбей, де глава сімейства працював на посаді директора радянського культурного центру. Там вперше Денис зустрівся зі своєю майбутньою дружиною Наталкою – вони були ровесниками і займалися в школі при посольстві. Її тато, Євген Кисіль, працював у цій південно-азіатській країні в представництві авіакомпанії «Аерофлот». Після того, як діти подружилися, стали ближче спілкуватися і батьки.

У 1980-х роках глава сім’ї майбутнього міністра вже отримав підвищення на службі до радника посольства, очолював представництво нашої держави при ООН і одночасно керував культурним центром в Коломбо. У той період Хлопонін, батько нинішнього віце-прем’єра РФ, теж працював на острові в якості перекладача з іноземних мов.

Кар’єра Дениса Мантурова

У 1994 році юнак закінчив МДУ, набув професію соціолога, одружився і вступив до аспірантури.

Його батько продовжив дипломатичну діяльність – очолив у Сполучених штатах Америки комітет РФ по туризму. А тесть зайнявся бізнесом вдома, в Росії. У партнерстві з «Аерофлотом» він заснував компанію «АэроРепкон» і взяв на роботу зятя своїм заступником. Вони займалися експортом в Індію комплектуючих деталей для вертольотів Мі-8. Одночасно молодий чоловік сам заснував підприємство, що стало дилером «Білайну».

Денис Мантуров побудував блискучу кар'єру в промисловості

Потім Денис Мантуров будучи аспірантом-соціологом захистив дисертацію, отримав ступінь кандидата економічних наук і, не без допомоги дружини, став у 28 років основним акціонером і заступником гендиректора авіаційного заводу в Улан-Уде, великого промислового підприємства з багаторічною історією. Вони організували масову реалізацію вертольотів в Китай, Шрі-Ланку, Індію.

Отриманий досвід і, нібито, дружні відносини тестя з Сергієм Чемезовим, допомогли молодому керівникові у 2000 році зайняти крісло комерційного директора вже столичного вертолітного підприємства імені Михайла Міля, одного з найавторитетніших виробників вертолітної техніки. Пропрацювавши на заводі всього один рік, він встиг запатентувати свій винахід конструкції лопаті вертольота.

У 2001 році керівник-виробничник зайняв посаду заступника голови унітарного підприємства «Госинкор», що володіє кількома оборонними компаніями. У 2004 році – головою «Оборонпрому», створеного з метою організації холдингу з будівництва літальних апаратів.

Денис Мантуров про вигоду від введених санкцій проти РФ Денис був одним з членів колективного керівництва цілого ряду компаній-розробників, включаючи ОКБ «Сухого», «Камов», «Кургамашзавод». У 2006 році він отримав юридичну освіту в академії держслужби. У 2007 році його призначили заступником міністра промисловості та енергетики, а у 2008-му – на таку ж посаду в Мінпромторгу.

Особисте життя Дениса Мантурова

Денис одружився майже відразу після отримання диплома університету. Його супутниця життя Наталія – лікар-фахівець в області косметології. Вона ще в 1999 році зареєструвала свою першу приватну клініку «Ланцетъ». Потім розширила свій бізнес (центр естетичної медицини «Російська красуня», «Делайт М і Б»).

Дружина Дениса Мантурова Наталія

Після переходу на держслужбу (з-за того, що держслужбовці за законом не мають права займатися бізнесом, за невеликим винятком) чоловікові довелося переписати на неї частину своїх активів (зокрема, санаторій «Примор’я» в Геленджику, куди вона відправляє своїх пацієнтів на період реабілітації).

Дружина чиновника з задоволенням витрачає час не тільки на професійну, але й на громадську діяльність. Вона – голова комітету з етики товариства пластичних лікарів-хірургів Росії. Як лікар-косметолог вона завідує профільною кафедрою на одному з факультетів національного дослідницького медуніверситету імені М.Пирогова.

Дочка Дениса Мантурова Лионелла

У їхній родині є дочка Лионелла, 1995 року народження та син Євген, який народився у 1998-м. В 2013 році в соцмережах активно обговорювався скандал про витрачені півмільйона доларів на святкування дня народження дочки міністра у столичному шикарнейшем ресторані Safisa. Але згодом виявилося, що Лионелла, в той час студентка МДУ, насправді святкувала 20-річчя своєї подруги-однокурсниці. Дочка міністра школу закінчувала в Італії, а проживати хотіла в Лондоні.

Денис Мантуров сьогодні

Чиновник увійшов в кадровий резерв президента. З 2011 року він викладав в МАІ. У 2012 році Путін, прем’єр-міністр, призначив Дениса Валентиновича головою Мінпромторгу. Керівник відомства також став керівником наглядової ради корпорації «Ростех».

Інтерв’ю Дениса Мантурова про економіку Денис Мантуров має ряд урядових нагород, включаючи медаль ордена «За заслуги перед Вітчизною», ордена Дружби, Пошани.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: