Ім’я: Денис Кукояка

Дата народження: 31 січня 1986 р. (30 років)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: Москва

Діяльність: актор, співак, видеоблогер

Вага: 68 кг

Зріст: 173 см

Біографія Дениса Кукояки

Денис Кукояка – молодий перспективний російський актор та сценарист. Широку популярність придбав завдяки ролям в серіалах «Реальні пацани», «ЧОП», «Цивільний шлюб», «П’яна фірма». Один з учасників музичного реп-колективу «Хліб».

Денис Олександрович Кукояка

Дитинство та юнацькі роки

Денис народився і виріс у середньостатистичної московської сім’ї. Батьки хлопця не мали ніякого відношення ні до справи, ні до шоу-бізнесу. Зате Дениса з раннього дитинства тягнуло до різним творчим заняттям. Ще дошкільням любив влаштовувати імпровізовані концерти для батьків, друзів і сусідів. В школі відвідував гуртки малювання, авіамоделювання, але найулюбленішим був театральний.

Денис Кукояка в дитинстві

Юнак брав активну участь у всіляких шкільних концертах і виставах, однак, всупереч очікуванням, по закінченні десятирічки поступив не в театральний вуз, а в соціально-педагогічний інститут при МДУ (МОСПИ) на факультет педагогіки і психології.

Денис Кукоаяка прославився в першу чергу як видеоблогер

Будучи студентом, Денис захопився ідеєю створення гумористичних шоу і після закінчення вузу вирішив розвиватися в цьому напрямку. З друзями Олександром Шулико і Кирилом Тріфоновим вони створили свій перший гумористичний інтернет-проект «шоу». За ним пішли «Мені подобається» і «Розповісти друзям».

ЧТОЗАШОУ. Випуск 1 Крім цього Кукояка всерйоз захопився реп-музикою і під псевдонімом Deni Deni записав кілька досить вдалих треків. Згодом Денис з друзями організував комічний реп-колектив «Хліб», підірвав інтернет треком «Чай. Цукор».

Хліб – Чай, цукор Тоді ж талановитий хлопець спробував себе у написанні комедійних сценаріїв до фільмів. Прочитавши його сценарій для серіалу «Поліцейські будні», творці картини, вже включили в акторський склад багатьох популярних відеоблогеров начебто Іллі Мэддисона і Сема Нікелю, вирішили запросити Дениса зіграти в ньому невелику роль. З цього почалася акторська кар’єра Кукояки.

Акторська кар’єра

Після цього молодий актор зіграв консультанта Аліка в популярному серіалі «Реальні пацани».

«Реальні пацани»: Денис Кукояка в ролі продавця-консультанта Аліка

Прижившись на каналі ТНТ і розібравшись у специфіці роботи, Денис запропонував свою допомогу в написанні сценарію для нового ситкому «ЧОП», в якому не забув залишити місце і для себе.

Денис Кукояка написав сценарій для серіалу «ЧОП»

У досить вдалому для нього 2016 році Денис зіграв невелику роль у чотирисерійний комедії «П’яна фірма», на знімальному майданчику якої зустрівся з цілим сузір’ям знаменитих російських акторів. Його партнерами стали Михайло Єфремов, Єлизавета Боярська, Вікторія Ісакова, Марат Башаров, Іван Макаревич.

Особисте життя Дениса Кукояки

У 2014 році актор зіграв весілля зі своєю обраницею Оленою Панариной, з якою до цього прожив 10 років у цивільному шлюбі, як і його герой Тема в однойменному серіалі.

Денис Кукояка і його дружина Олена Панаріна

Олена за освітою медик, але професії лікаря воліла видеоблогерство і допомогу чоловікові в його різноманітної творчої діяльності.

Денис Кукояка зараз

Справжній зоряний час настав для актора в 2016 році, коли його запросили на головну роль у новому проекті каналу ТНТ «Цивільний шлюб». Партнеркою по серіалу стала дружина «мажора» Павла Прилучного актриса Агата Муценієце. Його герой Тема – досить безвідповідальний юнак, який ніяк не може зважитися зробити своїй дівчині пропозицію.

«Цивільний шлюб»: Денис Кукояка і Агата Муценієце

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: