Ім’я: Денис Клявер

Дата народження: 6 квітня 1975 р. (41 рік)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: Ленінград р.

Діяльність: композитор, співак

Вага: 82 кг

Зріст: 186 см

Біографія Дениса Клявера

Початок шляху Дениса Клявера

6 квітня 1975 року в місті Ленінград з’явився на світ співак та композитор Денис Клявер. Батько музиканта – відомий артист, телеведучий, Ілля Львович Клявер (Олейников), один з творців і актор «Містечка», популярної гумористичної телепередачі. Мати Ірина Вікторівна Клявер (в дівоцтві Олейникова) — також причетна до виконавському мистецтву, в минулому займалася вокалом; дипломований хімік-технолог. Денис з дитинства захоплювався заняттями музикою, навчався грі на фортепіано в музичній школі. Писати свою музику став у 12 років. Подальші музичні студії продовжив в Ленінградському музичному училищі ім. Мусоргського, на відділі духових та ударних інструментів, де провчився 3 курсу по класу труби. Проходячи строкову службу в армії, грав у військовому оркестрі. У 1996 році артист закінчив консерваторію ім. Н.А. Римського-Корсакова, клас труби.

Давай Поговоримо (Денис Клявер) З 1994 року Денис Клявер — незмінний вокаліст і автор музики дуету «Чай вдвоем», в якому він виступає разом зі Стасом Костюшкіним, автором текстів до пісень і вокалістом групи.

Зараз, крім участі в групі, Денис Клявер зайнятий також сольним проектом. Денис – прихильник активного і здорового способу життя, захоплюється культуризмом, гірськолижним спортом, акробатикою.

«Чай вдвоем» і Денис Клявер

У складі групи «Чай удвох» Денис Клявер як автор музики до пісень і виконавець дебютував 20 грудня 1994 року, на сцені Палацу молоді міста Санкт-Петербурга, де відбувалося відкриття філії станції «Європа плюс». На перших порах проект продюсував Ігор Курьохін. В тому ж 1994 році вийшов і перший студійний альбом хлопців – «Я не забуду…».

Денис Клявер з отцем Іллею Олейниковим

Дует Дениса Клявера і Станіслава Костюшкін став активно брати участь у музичних конкурсах виконавців, як то: «Велике яблуко Нью-Йорка», композиторський конкурс «Перший курс» їм. Ст. Рєзнікова (де вперше був відзначений талант Дениса Клявера як автора музики — бронза за пісню «Я піду»). Також були перше місце (в 1995-м) і глядацькі симпатії (у 1996-му) на конкурсі «Ялта — Москва — транзит».

У 1995-96 рр. групі допомагав встати на ноги Михайло Шуфутинкий, запросив «Чай удвох» гастролювати по країні. На зароблені гастролями гроші Денис Клявер та Стас Костюшкін зняли перший кліп проекту. Величезного прориву в творчості і здобуття лавров «Чай удвох» посприяла співачка Лайма Вайкуле. Діва помітила проект на фестивалі «Ялта — Москва — транзит» і взяла з собою на дворічні гастролі. За визнанням Клявера і Костюшкін, саме співпрацюючи з Вайкуле, вони навчилися «робити шоу» малими засобами. Рік 1999-й для дуету ознаменувався повноцінним сольним концертом в Петербурзі, автором аранжувань для всіх пісень виступив Денис Клявер

З 1998 по 2000 рр. група «Чай вдвоем» підготувала і випустила три альбоми: «Попутниця» (1998), «Заради тебе» (1999) і «Нерідна» (2000 р.) Багато треки з цих платівок стали народними хітами, довгий час трималися на вищих позиціях у всіляких чартах, топах і хіт-парадах.

Денис Клявер - незмінний соліст групи «Чай удвох»

Березень 2001 року – нова, зі спецефектами і театрализацией, концертна шоу-програма «Кіно». З однойменним туром Денис Клявер і Станіслав Костюшкін об’їхали Росію і сусідні країни. Влітку 2001-го була презентована пісня «Ласкава моя» (згодом, у 2002 р. вийшов альбом з тією ж назвою), за яку «Чай удвох» були удостоєні нагороди «Золотий грамофон».

За наступні 10 років у колективу вийшло ще 5 альбомів: «10 тисяч слів про кохання» (2005), «Ранкове чаювання» (2005), «Вечірнє чаювання» (2005р.), «Прости…» (2007), «Біла сукня» (2012). Крім авторських речей, на рахунку у Клявера з Костюшкіним ще й кавер-платівка – «Кавер-версії» (2007). Автором музики для всіх пісень групи «Чай удвох» (а їх у дуету — більше ста), їх аранжувальником, незмінно є Денис Клявер.

З 2008 року «Чай вдовоем» активно займаються продюсуванням, на рахунку «Чай Удвох production» робота з такими виконавцями, як: Зара, Жасмин, Таня Буланова.

У 2011 році неодноразово заявлялося про розпад колективу, але Клявер і Костюшкін всіляко спростовують ці чутки, продовжують спільно концертувати у складі групи «Чай удвох», випустили у 2012 році новий альбом.

Чай удвох і Денис Клявер — Біле плаття

Сольна кар’єра Дениса Клявера

З 2011 року Денис Клявер, крім роботи в поп-групі «Чай удвох», активно займається власним сольним проектом «Dенис Клявер». Він знявся в кліпах до над синглами «Не така, як усі», «Ти одна», «Твої руки», «Старий полковник». У 2013 році випустив свій перший сольний альбом «Не така, як всі». Сам Денис Клявер заявляє, що його індивідуальна творчість більш схожа на продукт групи «Чай удвох», ніж те, що реалізовує у своєму сольному проекті Стас Костюшкін.

Інші проекти Дениса Клявера

Музикант брав участь у різних телевізійних проектах. У 2013 році Денис Клявер бере участь у шостому сезоні проекту Першого каналу «Дві зірки», де він виступає в дуеті з актрисою театру і кіно Валерією Ланской.

Раніше Клявер знімався ще в одному проекті Першого каналу – «Цирк із зірками», де виступав у парі зі Стасом Костюшкіним. Також відомо про участь Дениса Клявера у шостому сезоні російської версії телегри «Форт Боярд».

Клявер в кіно

У кіно Денис Клявер був помічений в ролі міліціонера у дилогії «Тайський вояж Степанича» (2005) і «Іспанський вояж Степанича» (2006 р.), головну роль в обох фільмах виконує батько музиканта Ілля Олейников. Крім того, Денис зіграв подільника розбійника в музичній казці «Алі-Баба і сорок розбійників» (2005). В інших проектах («Моя прекрасна няня, «Велика різниця», «Фабрика зірок») артист грає самого себе.

Денис Клявер з дружиною Іриною Федотової

Особисте життя Дениса Клявера

Денис Клявер був тричі одружений. Перший раз – на Олені Шестакової, актрисі балету Михайла Шуфутинського, дітей цей шлюб не приніс.

Другий раз музикант знову одружився танцівниці (балету Лайми Вайкуле). У шлюбі з Юлією Денис Клявер офіційно складався вісім років, але три з них Юлія відмовлялася давати розлучення. Від другого шлюбу у Дениса є син Тимофій (2001 р.).

З 2010 року співак та композитор Денис Клявер одружений на Ірині Клявер (в дівоцтві Федотова).

У 2010 році, через п’ять років після народження Евелін Польна (дочки популярної співачки Єви Польна), Денис Клявер офіційно визнав своє батьківство.

Чай удвох — Пробач

Одяг для собак

Спільно з дружиною Іриною музикант керує салоном для домашніх тварин і займається випуском нарядів для невеликих собак під брендом «Desperadoes dogs». Дизайн одягу для собак розробляє Ірина, а Денис займається комерційними та рекламними питаннями, проявляючи, за його словами, свої продюсерські навички не тільки в музиці, але й у бізнесі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: