Ім’я: Денис Бузін

Дата народження: 24 липня 1987 р. (29 років)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: Москва

Діяльність: актор

Вага: 78 кг

Зріст: 187 см

Біографія Дениса Бузина

Денис Бузін – веселий і привабливий актор вітчизняного театру та кіно, життєрадісний любитель командних і спортивних ігор. Чудово впорався з роллю в серіалі «Солдати» і сіткомі «ЧОП». Саме ці багатосерійні фільми принесли хлопцеві популярність.

Молодий харизматичний актор Денис Бузін

Дитинство і юність Дениса Бузина

Народився майбутній актор в одному з пологових будинків Москви влітку 1987 року. Його дитячі роки, як і у більшості хлопчаків нашої країни, проходили насичено: хлопчик займався баскетболом, тенісом, волейболом, плаванням і навіть хокеєм.

Саме в шкільні роки Бузін відкрив у собі талант та артистичні здібності, граючи в КВН. У 8 класі Денис здійснив екскурсію по ВДІК, де проходили зйомки за участю його доброї знайомої. Після цієї події підліток твердо вирішив пов’язати своє життя зі сценою і після випуску подав документи в цей вуз.

Денис Бузін з мамою

У 2008 році він випустився з майстерні Олександра Ленькова і практично відразу потрапив у трупу московського драмтеатру імені Станіславського. Тут молодого хлопця чекало безліч цікавих і незвичайних ролей. Наприклад, відразу після приходу в театр Денис зіграв роль Бенволио у постановці п’єси Шекспіра «Ромео і Джульєтта». Незважаючи на те, що роль була другорядного плану, Бузін привніс образом свого героя якийсь колорит, чим підкорив серця глядачів.

Кінокар’єра Дениса Бузина

Ще під час навчання (у 2006 році) Денис Бузін дебютував у кіно в серіалі «Солдати» з роллю рядового Юрія Бутонова. Привабливий хлопець у формі так сподобався глядачам, що затримався в серіалі ще на 7 сезонів – останній з них вийшов на телеекрани в 2009 році. Хоча роль рядового Бутонова була виконана на «ура», насправді молодий актор не служив в армії – у зв’язку з викривленням хребця Дениса визнали непридатним.

Рядовий Бутонів із «Солдатів» – Денис Бузін

У цей період Денис Бузін також знявся в повнометражному фільмі «Батько» з епізодичною роллю хлопця по імені Вася, однокласника героїні Світлани Іванової, а також у серіалі «Година Волкова», зігравши авторитету Глушакова в молодості.

Співають актори серіалу «Солдати»: Денис Бузін, Максим Мальцев, Руслан Сасін 2010 року Бузін знявся у третьому сезоні популярного серіалу «Глухар» (серія «Офісний планктон»). Йому дісталася роль студента-медика Славіка, старого знайомого героїні Марії Болтневой, яка зіграла в «Глухарі» Настю Клименко.

Потім у кар’єрі Дениса Бузина настав зліт: він зіграв в одній із серій «Метод Лаврової» зі Світланою Ходченкової (серія №19, роль покупця), діджея Треш в «Зайцев+1», а також оператора салону стільникового зв’язку в серіалі «Фізрук» з Дмитром Нагієвим. А завдяки запам’ятовується голосу його стали запрошувати на озвучення іноземних фільмів.

Денис Бузін в серіалі «Радіо SEX»

Проте справжня популярність до Денису прийшла після прем’єри серіалу «ЧОП», де молодий актор зіграв Славу, охоронця приватного агентства «Кедр». Він чудово спрацювався з «напарниками»: Сергієм Стьопіним, Семом Нікелем, Геннадієм Масленниковым і Сергієм Терещенко, і здобув славу невизнаного колегами хохмача і балагура. Він дуже часто жартує невпопад, тому його колеги не завжди розуміють жарти, багато думає, і зовсім не наділений такими якостями, як доброта, відповідальність і чесність.

На фото: Денис Бузін і Сергій Стьопін

Особисте життя Дениса Бузина. Захоплення

Зараз актор не одружений, дітей не має. Друзі і рідні Дениса характеризують хлопця як спокійного, серйозного і вдумливого людини. Бузін завжди намагається залишатися собою за будь-яких обставин і не зазнаватися. Перед підписанням контракту він завжди детально вивчає сценарій. Від небажаних ролей актор відмовляється, обираючи собі образи героїв, близьких по духу. Бузін намагається завжди бути щирим, природним і не залежати від конкретних подій.

Денис Бузін веде активний спосіб життя

Денис займається благодійністю. Ще виступаючи в КВН, хлопець вже брав участь у зборі коштів для хворих діток. Пізніше, за ініціативою актора серіалу «Солдати» Романа Русакова, Бузін брав участь у зборі коштів на лікування хворих дітей, продаючи майки та іншу сувенірну продукцію серіалу.

Актор багато займається благодійністю

Хлопець чудово володіє англійською, із задоволенням грає в теніс і такі командні ігри, як волейбол, футбол, хокей. Крім того, Денис полюбляє швидку їзду, займається фехтуванням і вивчає сценічний бій.

Денис Бузін на ComicCon Також хлопцеві не чуже захоплення музикою. Його улюбленими стилями є джаз і модерн. За рахунок своєї гнучкості і пластичності Денис гарний у бальних танцях.

Денис Бузін сьогодні

У 2016 році на екрани вийшов другий сезон серіалу «ЧОП» – Денис Бузін постав перед глядачами у звичній ролі охоронця-веселуна Слави.

«ЧОП»: Денис Бузін в ролі охоронця Слави

Більше того, на цей рік були заплановані дві великі прем’єри з участю Дениса Бузина. Це фантастичний блокбастер «Нічні варти» з Леонідом Ярмольником та Іваном Янковським, де Бузін постав у ролі портьє, а також пост-апокаліптична комедія «Тільки не вони» за участю зірки серіалу «Деффчонки» Поліни Максимової. Денис Бузін майстерно втілився в психа, разом з п’ятьма іншими персонажами опинився в вымершем місті після вечірки під назвою «Кінець світу».

Трейлер комедії «Тільки не вони» з Денисом Бузиным

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: