Ім’я: Деніел Дей-Льюїс

Дата народження: 29 квітня 1957 р. (59 років)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: Лондон, Англія, Великобританія

Діяльність: актор

Вага: 85 кг

Зріст: 187 см

Біографія Деніела Дей-Льюїса

Деніел Дей-Льюїс – це, без сумніву, один з кращих акторів в сучасній історії Голлівуду. Вся його життя нерозривно пов’язана з кінематографічним мистецтвом. Він став частиною американського кіно, а воно стало для нього сенсом усього його життя.

У його послужному списку є безліч знакових ролей, а також незліченну безліч найрізноманітніших кінематографічних нагород, для розміщення яких у його домі, напевно, відведена окрема полиця. Але що ще можна сказати про цього талановитого британця? Відповісти на це питання ми спробуємо в нашій сьогоднішній статті.

Ранні роки, дитинство і родина Деніела Дей-Льюїса

Наш сьогоднішній герой з’явився на світ у столиці заможної та процвітаючої англійського королівства. Його сім’я належала до числа представників британської аристократії, а тому з самого раннього дитинства Деніел Дей-Льюїс ніколи не потребував ні в чому.

Актор Деніел Дей-Льюїс до своїх перших фільмів мав багату біографію

Життя майбутнього актора проходила в достатку, а тому він сам завжди міг вибирати для себе будь рід занять. Він обрав театр. І потім часто разом з молодшою сестрою розігрував для батьків і друзів родини невеликі сценки з улюблених кінематографічних творів.

Його батько — Сэсил Дей-Льюїс – був відомим англійським поетом, а тому завжди всіляко підтримував подібні починання свого сина. Не опиралася їм і мати — Джил Блэкон – дочка впливового кіномагната. Таким чином, уже з дитячих літ майбутній актор міг удосконалювати свій талант, займаючись з театральними педагогами і репетиром.

Майбутнє здавалося безхмарним, однак райдужний світ дитячих мрій звалився в один момент…

У 1970-му році, коли Деніелу було всього тринадцять років, від раку помер його батько. Даний епізод справив колосальний вплив на молодого хлопця. У нього почалися проблеми з однокласниками, а також часті нервові зриви. Незабаром за хуліганську поведінку майбутній актор був виключений з елітної школи, в якій навчався до цього. Однак це був лише початок довгої низки негараздів. У новій школі Деніел став одним з членів молодіжних банд, а тому досить часто мав проблеми з законом. Єдиною віддушиною для молодого хлопця став театр, якого він ніколи не кидав. Раз за разом завалюючи всі основні шкільні предмети, Деніел Дей-Льюїс, в той же час, виявляв дивовижні здібності до театрального мистецтва. В якійсь мірі лише цей факт дозволив нашому сьогоднішньому герою благополучно закінчити школу.

Однак тісні зв’язки з лондонськими молодіжними угрупуваннями надали не тільки негативний вплив на життя і долю актора. Як це ні парадоксально, саме відносини з представниками англійських банд стали для молодого актора перепусткою у світ великого кінематографа. Вся справа в тому, що саме в цей період режисер Джон Шлезінгер шукав кілька «вуличних» хлопців для своєї картини «Неділю, прокляте неділю». У кінцевому підсумку вибір припав на Деніела і його друзів. Незважаючи на той факт, що запропонована йому роль була лише епізодичною, вона справила значний вплив на життя молодого актора. Саме в цей період він чітко усвідомив, що хоче стати серйозним актором. І згодом цілеспрямовано йшов до своєї мрії.

Через деякий час він вступив в ряди Королівської шекспірівської трупи, а потім навіть зробив спробу пробитися до Національний театр. Проте в кінцевому підсумку по-справжньому знайшов себе в кіно.

Зоряний шлях Деніела Дей-Льюїса, фільмографія

У 1982-му році Деніел Дей-Льюїс виконав невелику роль у «оскароносному» фільм «Ганді». А вже три роки знявся ще в двох фільмах — «Моя улюблена пральня» і «Кімната з видом».

Таким чином, 1985-й рік став по-справжньому тріумфальним для молодого актора. Обидві його ролі були відзначені безліччю нагород і принесли йому премії Національної ради кінокритиків США та Товариства кінокритиків Нью-Йорка. Однак це було тільки початком зоряного шляху.

Вже в 1988-му році актор отримав свою першу головну роль в картині «Нестерпна легкість буття», яка стала для нього новим тріумфом. У цей момент Деніел Дей-Льюїс утвердився в якості одного з найяскравіших акторів Голлівуду і згодом ніколи не давав приводу засумніватися в своєму таланті.

У 1989-му році він поклав у свою скарбничку своєї перший Оскар. Зігравши людини, хворого на церебральний параліч у фільмі «Моя ліва нога», талановитий англієць домігся просто колосального успіху і крім вищої нагороди американської кіноакадемії зумів отримати ще кілька значущих призів, у тому числі і нагороду BAFTA.

Кілька важливих нагород нашому сьогоднішньому герою принесли фільми «Останній з могікан», «Во ім’я отця», «Боксер», «Балада про Джека і Роуз». В даному контексті варто також особливо відзначити фільми «Банди Нью-Йорка» і «Нафта», які знову внесли ім’я Деніела Дея-Льюїса в число номінантів на премію Оскар. В кінцевому підсумку акторові дісталася тільки одна золота статуетка (за фільм «Нафта»), проте повний список нагород і номінацій, які трапилися в житті британця після виходу на екрани позначених стрічок, дійсно вражає. Деніел Дей-Льюїс працював разом з такими зірками, як Леонардо Ді Капріо, Камерон Діаз і багатьма іншими.

Деніел Дей-Льюїс зараз

Одну за одною збирати престижні нагороди Деніел Дей-Льюїс продовжив також після виходу на екрани мелодрами «Дев’ять» та історичної стрічки «Лінкольн», у кожній з яких йому знову дісталися головні ролі. У 2012-му році британський актор отримав свій останній на даний момент Оскар, ставши, таким чином, одним з двох акторів (поряд з Джеком Ніколсоном) в історії кіно, зуміли тричі підкорити таку значну висоту.

Особисте життя Деніела Дей-Льюїса

Актриса Ізабель Аджані народила Деніелу Дей-Льюїсу сина

Особисте життя Деніела Дей-Льюїса не менш примітна і цікава, ніж його кар’єра. У 1990-му році талановитий британець почав зустрічатися з французькою актрисою Ізабель Аджані. Стосунки тривали п’ять років, проте в кінцевому підсумку закінчилися грандіозним скандалом. Залишивши свого колишнього коханого, актриса поїхала з їхнього спільного будинку, повідомивши про свою вагітність тільки по факсу. В даний час Деніел бачиться з сином лише зрідка.

Всього через півроку після стосунків з колишньою подругою, Деніел завів новий роман. Цього разу його коханою стала Ребекка Міллер (відома нечисленними режисерськими роботами). Через деякий час пара оголосила про весілля. У цьому шлюбі народилося двоє дітей.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: