Ім’я: Дарья Михайлова

Дата народження: 22 лютого 1965 р. (51 рік)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актриса

Вага: 63 кг

Зріст: 171 см

Біографія Дар’ї Михайлової

Дар’я Михайлова – акторка, яка народилася в акторській родині і почала зніматися, будучи десятирічною дівчинкою. Глядачі знають її за ролями в таких картинах, як «Ще до війни», «Без сонця», «Острів», «Пілоти», «Батьківський день» та ін Актриса також знімалася в серіалах. Найвідоміші з них – це «Далекобійники», «Ад’ютанти любові», «Дві долі», «П’ятий ангел».

Дитинство і родина Дар’ї Михайлової

Даша народилася в родині акторів. Її мама працювала в театрі «Бенефіс», а батько працював режисером на телебаченні. Обидва вони в свій час закінчили Щепкінське училище. Батько Дарини в 1977-му році виїхав до США і став там театральним режисером.

В школу Михайлова пішла в шість років. У класі ця білява дівчинка була найменшою, за що отримала прізвисько – курча.

Дар'я Михайлова в дитинстві

Вперше в кіно вона знялася у віці десяти років. Назва картини – «Блакитний портрет». Після цієї роботи були зйомки у восьми картинах. Окремо треба відзначити роль Тані, зіграну нею разом з відомим актором Олександром Михайловим в картині «Викрадення » Савойї». До закінчення школи Михайлової за плечима був хороший багаж, вона, можна сказати, була юною актрисою з чималим досвідом зйомок. Природно, що Михайлова вибрала акторську стезю. Дарина подала документи у ВДІК, де набирав курс Сергій Бондарчук. Вона успішно проходила тур за туром до тих пір, поки на абітурієнтів не приїхав подивитися сам Бондарчук. Михайлова так злякалася, що огидно прочитала програму. Як результат – Сергій Бондарчук її не вибрав.

Впоравшись з такою несподіваною поразкою, майбутня актриса віднесла документи в училище імені Щукіна, студенткою якого стала без особливої праці. Вона вчилася на курсі Т. К. Коптевої. Як одну з кращих випускниць, Дарину після закінчення театрального училища взяли в театр імені Вахтангова. Актриса так само грала і в театрі «Современник».

Фільмографія Дар’ї Михайлової

Почавши зніматися в кіно в дитинстві, Михайлова продовжувала зйомки і під час навчання в театральному училищі. Будучи студенткою, вона взяла участь у роботі над такими стрічками, як «Ще до війни», «Серафим Полубес і інші жителі Землі», «Час відпочинку від суботи до понеділка» та ін.

Найчастіше їй діставалися неабиякі та виразні ролі. Вона грала дівчат, здатних своєю любов’ю змінити і збагатити життя героїв. Михайлова зіграла у фільмах «Острів», «Пілоти», «Біси», «Російський регтайм» та ін.

Актриса Дарина Михайлова зараз часто знімається в серіалах

Фільм «Поцілунок не для преси» вийшов на екрани в 2008-му році. У ньому актриса зіграла одну з головних ролей у парі з Андрій Панін. На жаль, у глядачів ця картина не знайшла відгуку, вона так і залишилася практично непоміченою. Фільм показує, як живуть і що думають люди, що належать вищої влади.

Одна з останніх робіт актриси – «Рідна кровиночка», де вона зіграла Алевтина. Всього Михайлова знялася приблизно в п’ятдесяти фільмах. Можна з упевненістю сказати, що попереду у неї чимало талановито зіграних ролей, і вона ще не раз порадує глядачів своєю появою на екрані.

Дар’я Михайлова в серіалах

Дар’я Михайлова зіграла чимало ролей у серіалах. За словами актриси, вона завжди вимогливо ставилася до сценаріїв, відкидаючи ті, які вважала «сирими». Для неї важливо якість літературного матеріалу. Один з найвідоміших серіалів з її участю – «Далекобійники», де вона і Владислав Галкін зіграли закохану пару.

Серед серіалів, в яких знялася Дар’я Михайлова – «Ад’ютанти любові», «Дві долі» та «П’ятий ангел». Всі свої ролі в телесеріалах актриса вважає такими ж важливими, як і ролі в талановитих кінокартинах.

Особисте життя Дарини Михайлової

Вперше Михайлова вийшла заміж у 1985-му році. Її чоловіком став Максим Суханов, відомий актор. Через три роки в молодій сім’ї народилася дочка Василина. На жаль, пара розлучилася. Свого другого чоловіка, Владислава Галкіна, актриса зустріла через десять років. Можна сказати, це була любов з першого погляду. Їхнє знайомство відбулося в той час, коли Дарина шукала підходящого актора на роль Міті у виставі «Справа N». У 1998-му році закохана пара офіційно оформила свої стосунки.

Дар'я Михайлова і Владислав Галкін

Разом Галкін і Михайлова знялися в декількох фільмах і серіалах. Їх перша спільна робота – ролі у фільмі «Ескіз на моніторі», де вони зіграли чоловіка і дружину. У ролі подружжя вони знялися і у фільмі «Небо і земля». Серед їх спільних робіт – «Пригоди мага», «Театральний блюз», «Конвалія срібляста-2» і ін

Через деякий час сімейні відносини між Владиславом і Дариною почали псуватися. Галкін став часто випивати. За словами Михайлової, від лікування він відмовлявся. Постало питання про розлучення, який був призначений на десяте березня 2010-го року. Це розлучення так і не відбувся, так як Галкіна не стало в кінці лютого того ж року. На Дарину посипалися звинувачення в передчасну кончину цього талановитого актора. Михайлову звинувачували і в бажанні привласнити його спадщину. Вона пішла з Щукінського училища, де викладала акторську майстерність, перестала з’являтися на сцені і зніматися в кіно. В професію Михайлова повернулася лише через час.

Зараз у актриси з’явився новий шанувальник. Це бізнесмен з Німеччини, з яким вона познайомилася, відпочиваючи в Європі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: