Ім’я: Дарина Юргенс

Дата народження: 20 січня 1968 р. (48 років)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: р. Томськ

Діяльність: актриса театру і кіно

Вага: 61 кг

Зріст: 165 см

Біографія Даші Юргенс

Дитинство Даші Юргенс

Даша народилася в Томську, але прожила там недовго. Вся сім’я переїхала в місто Маріуполь. Там, у місті на березі Азовського моря, і пройшло дитинство майбутньої актриси. Вона дуже любила це місто.

Батьки Даші – актори театру. В дитинстві у неї була прізвище Лєснікова. Справа в тому, що коріння цієї родини – в Санкт-Петербурзі. Одарка пригадує, що з самого дитинства це відчувала. Коли батьки – актори, діти бачать всі складнощі професії, тому часто намагаються триматися подалі у своєму житті від сцени. Так було і з Дариною. Вона в дитинстві хотіла бути ветеринаром, але коли подорослішала, вже в старших класах, все-таки передумала і продовжила династію.

Перші ролі Даші Юргенс

Будучи ще немовлям, дівчинка знялася в постановці «Піднята цілина». «Сценічним костюмом» були лахміття, які завернули дитини. Другий вихід на сцену відбувся вже у десять років, коли майбутня актриса зіграла Анютку во «Влади темряви» в театрі батьків. У школі Даша вчилася середньо. Багато часу вона приділяла фехтування, яким займалася дуже серйозно, часто брала участь у змаганнях, причому досить успішно.

Актриса Дарина Юргенс у фільмі

Вона вирушила в Ленінград, щоб вступити в ЛГИТМиК. Треба сказати, що професійний конкурс вона пройшла відмінно, а от твір написала на три. Для проходження за конкурсом їй не вистачило півтора балів. Тим не менш, їй запропонували залишитися, але тільки на правах вільного слухача.

Даша, не роздумуючи, залишилася притому, що жити їй було ніде. Тоді вона про це не замислювалася, була щаслива лише тим, що може з головою зануритися в нове життя і навчання. Труднощі були у неї на другому плані. Вона жила у друзів то там, то там по кілька днів, часто ночувала в аудиторії. Грошей не було катастрофічно. У 1990-му вона закінчила театральний, курс А. Куніцина.

Початок кар’єри актриси Даші Юргенс в театрі

Відразу після отримання диплома, починаюча актриса почала служити в Молодіжному Театрі. У той час режисером там був Семен Співак, який відрізнявся тим, що завжди міг розглянути талант актора.

Актриса Дарина Юргенс у виставі «Медея» Актрисою було зіграно багато цікавих ролей, серед яких Марусечка в «Крики з Одеси», Маша в постановці «Смерть Ван Халена», Щур Катя в «Вулиця. Двір. Васька», Бабка у виставі «Місячні вовки», нещасна Дездемона та ін.

Своєму Молодіжному вона не зраджувала, відмовляючись грати в інших театрах. Лише одного разу Дарина погодилася зіграти в БДТ у постановці Григорія Дитятковського. Нею була зіграна роль Олівії в «Дванадцятій ночі».

Актриса обожнювала свій театр і сцену, багато часу проводила на роботі. Однак грошей це заняття особливих не приносило, і зводити кінці з кінцями їй було нелегко.

Дарина Юргенс в кіно: кращі фільми

Якось вона поїхала на кастинг до Олексія Балабанову, сама не сподіваючись на успіх. Її взяли в картину. Актрисі пощастило з першої ж роллю в кіно, так як вона не залишилася непоміченою, знявшись спочатку в «Про виродків і людей», а незабаром у продовженні фільму «Брат». Їй довелося поголитися наголо, але актриса не вважала, що це якась проблема, постриглася без жалю. Там вона працювала разом з Сергієм Бодровим.

Дарина Юргенс і С. Я. Співак рок-н-рол Молодіжка Зйомки проходили в Америці. Про Бодрова вона відгукувалася, як про дуже розумну, культурному і цікаву людину, зовсім не схожий на свого героя Данила, якого він грав у «Браті». Працювати з Балабановим було не просто, Даша часто просто не розуміла його вимог. На допомогу завжди приходив Бодров, звиклий до Балабанову, розумів його з півслова.

Після цієї ролі її почали запрошувати, у тому числі і на зйомки серіалів, які стали приносити хоч якісь гроші, це був непоганий приробіток. Вона грала різнопланові ролі, хоча в мріях були класичні ролі.

Окремо треба відзначити тривалу роботу Юргенс в «Морських дияволах». Там вона знайшла багато друзів, крім того втілилася в життя її мрія – Дарина зіграла сильну жінку. Її роль – Багіра. Для цієї ролі їй довелося чимало тренуватися. Особливо складно було позбутися страху вчасно занурень, коли вона осягала ази дайвінгу. Корисним виявилося те, що для ролі актриса навчилася водити, здала на права. Тепер вона отримує задоволення, сидячи за кермом своєї машини.

Паралельно Юргенс знімалася і в інших картинах – це «Італієць», «Ментовські війни», «Ливарний» та ін.

Особисте життя Даші Юргенс

Актриса часто приїздила відпочивати у свій рідний Маріуполь, де пройшло її юнацтво, і жила мама. До того, що Юргенс впізнають на вулицях, вона ставиться спокійно. Вважає, що це частина професії актора, адже він працює для людей.

Її мамі теж подобалося, коли дочка дізнавалися в їх рідному місті. Як колишня актриса, вона завжди раділа успіхам доньки.

Актриса Дарина Юргенс і Олег Чернов у фільмі Морські дияволи

В особистому житті не завжди все було гладко. Першим чоловіком Даші став Євген Дятлов. Дарина народила сина Єгора. Однак шлюб розпався. Деякий час вона жила у цивільному шлюбі з Петром Журавльовим. Він кинув заради неї театр, щоб забезпечувати сім’ю. Через час почуття охололи, і Дарина пішла від нього нікуди разом із сином, який вважав Петра своїм батьком. Даша не могла і не хотіла більше обманювати люблячого її Журавльова. У актриси є донька Саша.

Про її батька вона не поширюється, каже, що він не знає про її існування. Зараз вона щаслива, живе в цивільному шлюбі з Сергієм Великановым, вважаючи, що нарешті знайшла свого чоловіка. У неї дуже складний характер, і якщо він її зможе витримати, вона буде щаслива ще дуже довго.

Дарина Юргенс в даний час

Дарина Юргенс ніколи не приховує свого віку. Вона вважає, що з роками у неї з’явилася можливість зіграти інші ролі, які були їй недоступні в молодості. Ні яких підтяжок робити актриса не збирається, каже, що з часом стане справжньою бабусею, з зморшками, які будуть відповідати віку.

У Дарини була прізвище Лєснікова до тих пір, поки син не закінчив театральний і не почав грати. Щоб не заважати йому, вона змінила прізвище на Юргенс. Це прізвище її матері, відомої актриси.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: