Ім’я: Дарья Мороз

Дата народження: 1 вересня 1983 р. (33 роки)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: Ленінград р.

Діяльність: актриса театру і кіно

Вага: 60 кг

Зріст: 173 см

Біографія Дар’ї Мороз

Дарина Мороз – це талановита актриса, яка вже давно стала важливою частиною російського світу мистецтва. Вона знімається в кіно і на телебаченні, часто з’являється на сцені театру, а також плідно працює над деякими іншими проектами. З цієї причини її ім’я часто з’являється в зведеннях російських газет і журналів, що включають в себе розділ світської хроніки.

Але що нам в дійсність відомо про неї? Консолідувати розрізнені дані, а також представити вашій увазі докладний розповідь про життя улюбленої актриси ми постараємося сьогодні.

Ранні роки, дитинство і родина Дар’ї Мороз

Дарина Мороз з’явилася на світ 1 вересня 1983 року в місті Ленінград. Її сім’я складалася виключно з діячів мистецтва. А тому творчість вже з дитячих років було невід’ємною частиною життя нашої сьогоднішньої героїні.

Її мама — відома актриса Марина Левтова – часто брала дівчинку з собою на знімальний майданчик. А батько – режисер Юрій Мороз – одного разу і зовсім підшукав для малятка роль в одному з радянських фільмів. Так вже в трирічному віці Дар’я дебютувала в кіно, зігравши хлопчика у фільмі «Любий, дорогий, коханий, єдиний».

Актриса Дарина Мороз у ролі російської красуні

Однак цей невеликий успіх був не єдиним істотним досягненням майбутньої знаменитості. У дитячому віці наша сьогоднішня героїня непогано зарекомендувала себе і в багатьох інших галузях – у гімнастиці, фігурному катанні. Крім того, дівчинка відвідувала також студію анімації та уроки живопису.

Повертаючись до теми акторських робіт, зазначимо, що грати в кіно Дар’я Мороз продовжувала і в шкільні роки. Завдяки цьому вже в старших класах вона чітко вирішила для себе, що в майбутньому стане актрисою. Батьки відмовляли дочка від подібного кроку, розповідаючи дівчині, як виглядає зворотний бік світу кінематографічного мистецтва. Але та була непохитна.

Останньою краплею, яка переважує шальки терезів, стала пропозиція Георгія Данелія зіграти головну роль в підготовлювану картині «Фортуна». За подібну можливість Дар’я Мороз вхопилася, не замислюючись. І в підсумку виявилася права.

Вийду вночі в полі з конем-Пелагея і Дарина Мороз Фільм приніс їй великий успіх, проте в цей самий момент дитинство Даші закінчилося. Катаючись на снігоході, в аварії загинула мама дівчини – Марина Левтова. У свою чергу сама молода актриса з головою пішла в роботу. Вона почала багато часу проводити на знімальному майданчику, а після цього стала також працювати над собою на заняттях Школи-студії МХАТ. Таким чином, вже до вісімнадцяти років Дарина Мороз ситуації була актрисою – сильною, яскравою і впевненою в собі.

Зоряний шлях актриси Дар’ї Мороз, фільмографія

В період навчання у Мхаті дівчина знялася ще в декількох фільмах і телевізійних серіалах. Особливо відомими стали телепроекти «Холостяки», «Жіноча логіка», «Дикунка» і деякі інші. У 2003-му році наша сьогоднішня героїня успішно закінчила театральний ВУЗ і отримала запрошення з декількох московських театрів.

Серед кількох пропозицій актриса вибрала одне – пропозиція від рідного МХТ імені Чехова. На місцевій сцені Дар’я Мороз виконала безліч чудових ролей. Так, зокрема, вона зіграла у виставах «Вічність і ще один день», «Живи і пам’ятай», «Дванадцять картин з життя художника», «Зображаючи жертву», «Ідеальний чоловік. Комедія», а також у багатьох інших. Іноді, не залишаючи складу трупи МХТ імені Чехова, наша сьогоднішня героїня з’являлася також у виставах Театру-студії Олега Табакова. Ролі в театрі зробили Дарину мороз справжньою зіркою. Однак всенародну славу актрисі принесли все-таки кінематографічні ролі.

Серед таких варто виділити картини «Будинок сонця», «Пелагія і Білий бульдог», а також міні-серіали «Штрафбат», «Загибель імперії», «Достоєвський», «Апостол». За свої ролі в кіно Дар’я Мороз неодноразово отримувала різні премії і нагороди провідних фестивалів світу. Так, зокрема, ще в 2001-му році наша сьогоднішня героїня була удостоєна призу владикавказ кінофоруму за «Кращу жіночу роль» у фільмі «Дикунка».

Пелагея і Дарина Мороз — Ой, та не вечір Також в особистій колекції знаменитості є премія Ніка за виконання головної ролі в драмі «Живи і пам’ятай», а також приз Міжнародного кінофестивалю в Чикаго за картину «Точка».

Паралельно з роботою в якості актриси Дар’я Мороз плідно працювала і в деяких інших галузях. Вона дублювала західноєвропейських та американських фільмів, а також працювала над собою в рамках занять продюсерського факультету Вищих курсів сценаристів і режисерів, які вона успішно закінчила в 2005-му році. В новому для себе якості актриса поки не працювала, однак повернутися до обраним напрямом Дар’я Мороз можливо ще вирішиться.

Дарина Мороз сьогодні

Зараз же наша сьогоднішня героїня продовжує працювати в кіно над новими проектами. В останні роки на екрани вийшло кілька нових картин з її участю. Серед таких виділяються стрічки «Казка. Є» і «Диригент», а також серіали «Будинок з ліліями», «Департамент» та «Довгий шлях додому».

Про нових кінематографічних і телевізійних роботах актриси поки нічого не відомо, однак, судячи з колишньою продуктивності Дар’ї Мороз, вже зараз можна сказати, що нові цікаві ролі, напевно, вже скоро з’являться в її фільмографії.

Особисте життя Дарини Мороз

Актриса Дарина Мороз з чоловіком Костянтином Богомоловим

Деяка перерва в роботі багато в чому пов’язаний з особистим життям актриси. У вересні 2010 року наша сьогоднішня героїня поєднувалася шлюбом з режисером Костянтином Богомоловим, з яким зустрічалася перед цим кілька років. Зовсім скоро після реєстрації шлюбу Дар’я Мороз народила своєму чоловікові дочку, яку було вирішено назвати Анною.

Деякий час актриса продовжувала зніматися в кіно, розриваючись між сім’єю та улюбленою роботою. Однак наприкінці 2013-го року жінка вирішила на деякий час відійти від справ, щоб зайнятися нагальними питаннями – вихованням дочки та іншими сімейними клопотами.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: