Ім’я: Данило Страхов

Дата народження: 2 березня 1976 р. (40 років)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актор

Вага: 82 кг

Зріст: 186 см

Біографія Данила Страхова

Данило Страхів – це знаменитий російський актор, відомий глядачам завдяки багатьом популярним фільмів і телесеріалів. Його творча кар’єра неухильно рухається вгору. Формат, зіграних ним ролей, постійно стає все більш вагомим.

Тому в нашій сьогоднішній статті ми вирішили поговорити саме про це приголомшливе акторі. Адже в останні роки він став справжньою зіркою російського кіно.

Ранні роки, дитинство і родина Данила Страхова

Данило Страхов з’явився на світ 2 березня 1976 року в російській столиці – Москві. Його батько був досить відомим лінгвістом і письменником. Однак спілкування з батьком завжди було рідкісною річчю в житті молодого хлопця. Після розлучення батьків Олександр Страхів переїхав жити у США, а тому міг брати участь у житті сина лише час від часу.

Значно більшу роль в кар’єрі і долю нашого сьогоднішнього героя зіграла його мати. Вона володіла приватної психотерапевтичною практикою, а тому завжди могла відшукати підходящі ключики до душі молодого хлопця. Тому Данило все своє життя був дуже близький з матір’ю, а вона в свою чергу підтримувала його у всьому.

Крім матері і батька в сім’ї знаменитого актора є також сестра Ліза. Дівчина сьогодні також проживає у США.

Данило Страхов в серіалі «Бідна Настя»

Що стосується акторської кар’єри, то в цьому плані все складалося для нашого сьогоднішнього героя дуже вдало. Вже в молодшій школі він почав брати участь у діяльності тамтешнього театрального гуртка, а також брати участь у більшості її аматорських постановок.

Проте варто відзначити, що захоплення акторською майстерністю було не єдиним у житті хлопця. Крім театру він дуже любив математику і літературу. У старших класах Данило став також цікавитися правознавством і навіть деякий час думав про кар’єру юриста. Але, зрештою, все-таки вибрав для себе акторську стезю. Оголосивши батькам, що хоче стати актором, Данило не розраховував на підтримку, однак, незважаючи на всі побоювання, все-таки зумів домогтися їх схвалення. Більше того, перед вступом до ВУЗУ батьки навіть допомогли синові підшукати хорошого репетитора – відомого артиста Олега Вавілова.

В результаті після закінчення школи Данило Страхов подав документи відразу в кілька навчальних закладів, проте в кінці вибрав Школу-студію МХАТ. У цьому місці він провчився близько року, але необхідної задоволеності так і не отримав. Вирішивши спробувати свої сили на новому місці, наш сьогоднішній герой забрав документи і пішов у театральне училище Бориса Щукіна. Згодом саме цей навчальний заклад актор успішно закінчив.

Зоряний шлях актора Данила Страхова, фільмографія

Свою першу роль в кіно Данило отримав ще в студентські роки. У 1996-му році наш сьогоднішній герой виконав одну з ролей в картині «Кар’єра Артура Уі». Після цього актор отримав можливість зосередитися на навчанні. Завдяки цьому, він успішно здав всі іспити, а тому згодом був без питань прийнятий в трупу Театру імені М.В.Гоголя.

На місцевій сцені йому відразу довірили одну з великих ролей – роль одного з центральних персонажів вистави «Петербург». За цю роботу актор отримав приз фестивалю «Московські дебюти». Однак, незважаючи на це, в «Горьківському» театрі актор затримався ненадовго. Вже через рік він перебрався в Театрі імені Моссовета, в якому успішно виступав деякий час.

Ірина Леонова, Данило Страхів у фантазії на музику «Залиш» С. Сурганової Завершуючи тему театру, зазначимо, що протягом кар’єри Данило Страхов так і не знайшов «свого» сцени. Довгий час він виступав у Театрі на Малій Бронній, а згодом брав участь в постановках театру «Et Cetera», театру Армена Джигарханяна, а також грав у багатьох антрепризних виставах. Однією з причин такого метання стала успішна кар’єра в кіно. Досить рано Данило Страхов став отримувати в кінопроектах центральні ролі. З цієї причини театр завжди займав у його життя аж ніяк не перше місце.

Повернутися у світ кіно нашому сьогоднішньому герою довелося в 1998-му році. В цей період він зіграв невелику роль в серіалі «Будемо знайомі», проте вже через рік отримав постійну роль в телепроекті «Маросейка, 12: Ставок більше немає». Даний серіал відкрив ім’я актора широкому колу глядачів. А тому згодом Данило отримав прекрасний базис для подальших кар’єрних перемог.

Гість програми актор Данило Страхів У 2001-му році він виконав помітну роль в мелодрамі «Північне сяйво», а після цього зіграв у двох відомих серіалах – «Завжди говори «завжди» і «Жіноча логіка-2», де його екранної партнеркою стала Аліса Фрейндліх.

Повномасштабної зіркою російського телебачення Данило Страхов став в 2003-му році, після того, як зіграв головного персонажа в серіалі «Бідна Настя». Після цього наш сьогоднішній герой зміцнив свою популярність відзначившись у другому і третьому сезоні проекту «Завжди говори «завжди».

У перервах між зйомками в даних серіалах молодий актор встиг зіграти ще в одному знаковому фільмі – багатосерійної картині «Діти Арбата». Проект отримав дуже високі відгуки критиків, а тому до цих пір вважається однією з кращих ролей у кар’єрі актора.

Данило Страхов в даний час

Після цього все пішло по накатаній. Одна роль чіплялася за іншу, а тому Данило Страхов став часто з’являтися в самих різних картинах другої половини двотисячних.

У 2006-му році наш сьогоднішній герой зіграв у фільмі «Перегін», за роль в якому отримав приз фестивалю «Сузір’я». Через кілька місяців він також з’явився в міні-серіалі «Грозові ворота», роль в якому була відзначена медаллю Міністерства оборони РФ («За зміцнення бойової співдружності»). Премію ФСБ наш сьогоднішній герой отримав також за роль молодого Штірліца в серіалі «Ісаєв».

Актор Данило Страхов з дружиною Марією Леонової

Після цього у фільмографії актора були фільми «Блаженна», «Ми з майбутнього», містична стрічка «Правосуддя вовків», де його партнером по зйомках став Майкл Йорк, а також багато інші картини.

На даний момент останнім фільмом за участю актора є драматичний серіал «Цезар». Як відзначається в ряді джерел, вже в цей самий момент Данило Страхов працює над двома новими фільмами – серіалом «Обіймаючи небо», а також російсько-американським фільмом «Поганий вплив».

Особисте життя Данила Страхова

Ще під час навчання у Вузі Данило Страхов закохався в актрису Марію Леонову, однак у той період вона полягала в любовних відносинах з іншим чоловіком. Від розчарування наш сьогоднішній герой став шукати розраду в обіймах інших жінок, але, врешті-решт, доля знову звела його з Марією Леонової. На той час дівчина вже була вільна, а тому між партнерами по сцені зав’язався роман. У 2001-му році знаменитості одружилися.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: